Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

nati czyzbys juz cos wiedziala? napisz maila jakby co, ja ci dzis wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.ka
Siemanko to ja M_ka, pisze na pomaranczowo bo komp mi mowi ze moje haslo jest bledne, musze zresetowac internecik Nati trzymam kciukasy Ustyś ty kłamczucho jedna, to nie ty prałaś dywan tylko maszyna :D:D Byłam wczoraj w Tesco i kupiłam kapuchę na wigilię :D:D jestem szczęśliwa, wykupiłam wszystkie słoiki - 5 szt. Dzisiaj wypisywałam kartki świąteczne, lubię to 🌻, a wiecie, że tutaj jest talki zwyczaj, że w pracy ludzie dają sobie kartki, zamiast życzeń wypisują kartki i rozdają, miłe to nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz jest ok, komp mi fikać zaczął, pewnie jakiś trojan siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma to sobie idę spać do jutra Szurek🌻🌻 - razy 100 🌻 - wiesz za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwileczkę: JOOVIKA - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!! Dużo dużo szczęścia i pomyślności i uśmiechów!! Buziaki dziewczynki, wracam do pracki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D M-ka-------> no no maszyna!!!:D:D:D:D:D:D szkoda tylko ze nie jest taka domyslna i sama nie lata po tym dywanie tylko ja nia musze miejsce przy miejscu przykladac!co by mi ladnie prala i suszyla! to mowisz,ze masz juz kapuste!!!to super to bedziesz mogla zrobic nawet w Szkocji prawdziwe polskie święta!!!!fajnie! a ten zwyczaj z kartkami to faktycznie fajny!mile tak dostac w pracy kartki z zyczeniami! Jovika------->STO LAT!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼a nóż widelec kiedys tu jeszcze zajrzysz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovika ---> 🌻 🌻 pomyślności i zdrówka 🌻 🌻 pamiętam Cię z wcześniejszego forum, szukałaś pracowników do swojej firmy. Ustyś---> no kupiłam kapuchę a na wigilię będzie: 1. Rybka samożona i ziemniaczki 2. krokieciki i barzczyk 3. pierogi z kapustą i gzybami 4. kapusta z grochem 5. zupa grzybowa 6. zupa owocowa a na deser planuję faworki zrobić, no i oczywiście ulubiona mojego Ferdzia karpatka!!! Podstawa! Nie jest to 12 potraw ale jak na te warunki to chyba nieźle, nie mam więcej pomysłów co jeszcze mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzisiaj bardzo zmęczona, miałam ciężki dzień, nawet literki zjadam, miało być \"grzybami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę teraz w pracy mamy wycisk, jedna kobitka poszła na operację i jest nas o jedną mniej, nie wiem kiedy będę miała wolny dzień i czy w ogóle w tym tygodniu będę miała, jest ciężko, jeszcze przed świętami ruch jak na Piotrkowskiej, jutro idę 2 razy do roboty - rano i wieczorem, i muszę dziś coś na jutro ugotować, chyba jakiś sos zrobię - idę się brać, pozdrowionka, mam nadzieję, że jutro mi się uda tu zajrzeć a jak nie to do czwartku babeczki papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nigdzie mnie nie wcielo - od razu mowie:) poprostu ostatnio roboty po pachy i naprawde nie mialam jak pisac... i do tego mam jeszcze siostre od 3 tygodni w szpitalu:(:(:( i wogole jakos tak strasznie dziwnie mi... nie czuje nawet ze swieta tuz tuz:( Nati - i jak? i jak? i jak? trzymam mocno kciuki 🌻 Ustysia - a bylas moze na targach pracy we wrocku ostatnio byly? jakies 3 tygodnie temu... kolezanka tam byla i zostawila chyba z 100 podan, nie ma tygodnia zeby nie miala rozmowy:) gdzie jezdzisz na zakupy? na bielany? kurcze bylismy tam w zeszla sobote - scisk, tlum i zrezygnowalam z zakupow jedzeniowych, polazilam po sklepach i gacie sobie za to kupilam:D ktore i tak nawiasem mowiac sa za dlugie i lekko opinajace - ale z lycra wiec pewnie sie \"rozejda\":) mam nadzieje bo inaczej mam drogie legginsy:P pije kawe kto ze mna??? szurek - bosko wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz dostalas mojego maila? wysylalam do dziewczyn z kafe ale tylko czigra odpisala i dede.....co u ciebie? jakby co pisz na maila nati wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Nati - GRATULACJE MOJE!!! ciesze sie baardzo 🌻🌻 z siostra nie jest ciekawie, lezy w szpitalu i lakarze rozkladaja rece:( badanie za badaniem- wyniki dobre tyle ze siostra ciagle chora:(:(:( ach nie bede teraz pisac co i jak, ale chyba bede ja przewozic do innego szpitala - moze w tamtych sa lekarze ciut madrzejsi... mam dzis lenia jak stopiecdziesiac albo i wiecej... a boski boss jest i sie patrzy, bede dzis pozorantka a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laski\\:)) pamietacie mnie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze taki slaby ruch,akurat jak zawitalam:( chcialam Wam zlozyc juz bozonarodzeniowe zyczenia bo chyba juz nie wejde na kafe przed swiatami. Zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oraz wesolego Sylwestra. Wybawcie sie za mnie bo ja pierwszy raz spedze go w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ju, dawno cie nie bylo, dzieki za zyczenia kaasia przykro mi :( ze tak sie dzieje z siostra, oby jakis lekarz zbadal przyczyne jej chorowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ... samopoczucie dobre, cudowne...spać troszka mi się chce, ale jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - ja na poczatku ciazy nic tylko spalam:D wracalam z pracy, zjadlam i bach w kimono - maz nie mial ze mnie pozytku:D ale pozniej to energii mialam az w nadmiarze:) dzieki szurek:) no to balange mozemy robic - bosski boss sobie pojechal! czas zaczac weekend:P u mnie wiosna w pelni, 13 stopni, slonce grzeje az milo - w srodku grudnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×