Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć :) zagadałam się trochę w pracy i teraz muszę nadrobić, więc dzisiaj pewni e dopiero popołudniu zajrzę :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja furcia a kto:) Poczytalam sobie kilka stron od konca do 271 kopara mi opadla na moj wielki brzuch o co chodzi w ogole co tu sie stalo istna rzeznia słowna. Furcia chyba sie ostatnio widzialysmy:) przez chwile nie bylam pewna czy to ty szlam pod gorke z rodzicami i marcinem a ty ze swoim maluszkiem i wojtkiem. Dzis zobaczylam pierwszy raz zdjecia twojego synia jest cudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgoska pisalam do ciebie maile a ty nic, czasem nawet sie do mnie wracaly, zmienilas adres? fotki tez ci zawsze wysylalam....napisz jak tam sie czujesz i w ogole co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szurus Nie zmienilam maila jest ten sam ale zagladam tam rzadko i czasami zapycha sie od spamu bo jej nie oprozniam. zdjecia twoje mam do 16 tc a pozniej juz nic nie dostalam. Pamietasz jak pisalam do ciebie ostatnio i obiecywalam wyslac fotki?Przepraszam ze nie wyslalam ale trafilam na 2 dzien do szpitala na kilka dni na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo a pozniej po paru tygodniach znowu maly szpitalny epizod mam nadzieje ze teraz trafie do szpitala jak bede rodzic bo lezalo sie okropnie. W sumie to prawie 2 miesiace musialam plackiem lezec w lozku . Wiemy juz ze bedziemy mieli coreczke. szal zakupowy trwa:) moj brzuch pomalu dobija do setki dokladnie 98 cm. siedze sobie w domku zalozylam swoja dzialalnosc i pracuje u siebie i jakos leci dzien za dniem. Widze ze Lunia tez ma fasolke w brzuszku GRATULUJE i strasznie sie ciesze ze udalo sie Lunka i przykro mi z powodu aniolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgośka widziałąś mnie i mnie nie zaczepiłaś??????????? ja to ślepa jestem trzeba mi sie rzucac przed nogi to zauważe :P ja nie wiedziała ze ty w ciązy juz tu opowiadaj w którym tygodniu i gdzie leżałaś bo ja chyba z miesiąc w naszym i miesiąc w domku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Witaj Małgośka, dawno Cię tu u nas nie było! ja własnie wróciłam z zakupów, byłam odebrać kwiatki i zakupić tort do mojej siostry, która dziś obchodzi 21 urodziny. Tatuś mi \"postawił\" myjkę samochodu, wiec w myjni też byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nati:) Furcia ale ty tez na mnie patrzylas:) glupio mi bylo bo ciagle nie bylam pewna a jak sie juz upewnilam to juz szliscie prawie kolo rzeki to glupio sie drzec na drugi raz bede cie gonic zeby zobaczyc twoje sloneczko. W poniedzialek skoncze 26 tydzien. lezalam oczywiscie w zgolku istny koszmar przezylam i bylam pewna ze to koniec ale jednak sie udalo.Furcia pamietam twoje fotki z brzucholkiem powiem ci ze mam tak jak ty wtedy ogromna pilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze okropne pustki tu przez weekend!ale sie nie dziwie bo ja tez nie mialam czasu zeby zajrzec! Małgoś-------->witaj znowu na forum!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! powróciłam z urlopu:) fajnie było ale się skonczyło... Lunia sie nie odezwala? Agniecha - jeszcze bedziesz królowa szos :D głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Widzę że od poniedziałku prawie martwa cisza! Lunia się do kogoś odezwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje, że tu dzisiaj nikt nie zajrzy... ide szykować obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki widze!!!coz to natłok pracy???? ja mam teraz mimo bycia na bezrobociu cale dnie zajete bo od dzis chodze na szkolenie z urzedu pracy i bede chodzic na to az do konca marca!codzaiennie po 8 godzin wiec wracam do domu kolo 16!dziwne uczucie znowu chodzic do szkoly:D:D:D:D no ale zobaczymy czy ten kurs wogole cos pomoze w szukaniu pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani 🌻 jeśli chodzi o Lunię to też się martwię ale nie naciskam by pisała bo chyba będzie najlepiej jak poczekamy aż sama będzie chciała coś napisać :( dlaczego nikt jeszcze nie napisał, że POLSKA ma srebro w siatkówce :):) nikt się nie cieszy, ja tam się cieszę - OLE! U mnie pełnia już 2 noc i mówię wam jak ładnie morze się srebrzy od księżyca, pierwszy raz w życiu widziałam coś tak ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_ka 🌻 Właśnie Ustyś - jaki to kurs? Ja oglądam SEksmisję...uwielbiam ten film, zmykam dalej oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej M-ka!:D:D:D nazywa sie to kompleksowa obsluga biura,kadry ,place,ksiegowosc,programy specjalistyczne do ksiegowosci i cos tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nati!:D:D:D jest tego kursu az 600godzin i 4 tygodniowa praktyka u pracodawcy!i blok jezykowy!zobaczymy!zawsze cos sie tam naucze, i zabije czas!bo krećka juz od siedzenia w domu dostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ustyś, to ja też 2 lata temu byłam na takim kursie z biura pracy...byłam bardzo zadowolona, te informację przydawają mi się do dziś, bo prowadzę małą księgowość w firmie brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę szykować się do spania... ... miłej nocki, spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati -- nie wiem czy dziękowałam ci za fotki, jeśli nie to dzięki 🌻🌻🌻 Ustyś ---- no to fajnie, przynajmniej się nie nudzisz w domu, i w dodatku za darmo taki kurs - spoko ja też zmykam lulu, chociaż u mnie dopiero 21:25 ale jakoś padnięta jestem - jak to przy poniedziałku bywa :D:D:D papapapapa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czy ta noc musi być taka krótka? :(:( Widzę, że jestem ostatnia i pierwsza. Mało nas ostatnio tutaj - co się dzieje? Czyżby szał przedświąteczny? Idę sobie - do roboty papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooooooooooo
Czigra życzymy ci Wszystkiego Najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jestem druga 🌻 dziś śniło mi się że noszę w sobie trojaczki :) szczerze powiem że juz doczekać sie nie mogę niedzieli, wtedy się wszystko okażę, narazie od 2 tyg mam bolące i troche powiększone piersi oraz wzmożony apetyt :) idę na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi dooooooooooooooooooo po pierwsze - Czigra jeszcze nie ma urodzin :P pudło po drugie - życzymy jej wszystkiego najnajnajlepszego :) 🌼 i wara ci (przez małe \"c\") od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dzień dobry :) miałam wczoraj urwanie tyłka i nie miałam nawet kiedy okiem rzucić na kafe :) ale się melduję :) i na złość niemiłym pomarańczowym - Julka wczoraj sama wstała - podniosła się z ziemi bez podpierania i zaczyna chodzić trzymając się tylko za jedną rękę :) jestem z niej baaaaaaaardzo dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×