Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

dziekujemy wam kochane!!!!!!!!!! nie wiem o kim zapomnialam jak wysylalam wam fotki, napiszcie kto nie dostal to wysle na maila link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś siwek sie nie odzywa, może już jest 1w1 ? wiecie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek--- 👄 wielkie dzięki za fotki, bukiet 🌻 dla ciebie, Jasiu jest normalnie debeściak, czekamy na nową porcję zdjęć, no i oczywiście gratulujemy dumnemu Tacie tak ślicznego potomka :) brawo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia a ty gdzie???? Co z tobą?? łłłłooodezwij że się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwkowi juz tylko 3 dni zostały według suwaczka...myslicie że ona już ... ?Trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze i żeby poród odbył się szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam macie racje my juz 1 w1 :) moja cudna Natalka przyszła na świat 12 lutego o godz 14.05, po 16 godzinnym porodzie zakończonym cesarką :( z wagą 3240 i 54cm, dostała 10 punktów!!! :) dziś wrociłyśmy ze szpitala moja coreczka jest cudna ❤️ zdjęcie wkleje jak będe miała chwilke widze ze i Szurek juz urodziła...nie doczytałam jeszcze wszystkiego ale Szurku ode mnie GRATULACJE!!! buziaki dla ciebie i Jasia 👄 więcej napisze jak juz sie oswoje z nową sytuacją w domu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem jestem! ale u mnie nic ciekawego ostatnio! koncze juz ten nieszczesny kurs jeszcze tylko poniedzialek,wtorek i sroda a potem juz praktyka i praca! Siwek------->GRATULACJE!!!!!!!!!NIECH NAM ŻYJĄ NOWO NARODZONE BOBASKI!!!!!NATALKA I JASIU!!!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek...ja to miałam nosa:) Serdeczne gratulacje z powodu narodzin mojej imienniczki - Natalki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego dobrego... i czekamy na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, nie było mnie kilka dni a tu nowy szkrab nam przybył :) Siwek - gratulacje :) :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny!!!! buziaki dla was!!! 👄 moją córeczkę mozecie zobaczyć na linku- siwek_84 w stopce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek śliczna ta twoja Niunia, a ten uśmiech mnie rozwalił, serdecznie gratuluję i niech Wam zdrowo rośnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 siwek świetna córunia...i fajne minki robi od pierwszych swych dni 🌻🌻🌻 jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati teraz czekamy na Ciebie , jak masz zdjęcie usg to podeślij proszę, bo ja nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny!!! 👄 👄 👄 Szurku jak tu zaglądniesz to napisz czy dostałaś @ ode mnie bo pisałam ci ze skrzynki mojego meza bo moja coś nawala pozdrowaienia dla ciebie i małego Jasia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka bo ja na kompie nie mam zdjęć z usg, jutro może bedę miała nowe wiec postaram się coś wykombinować...mogę przesłać fotki mego brzusia jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAti -------------> no jasne że chcę dawaj wszystko co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka wysłałam :) Dziś byłam u lekarza, wszystko oki, wynik badań też, dzidzia ma 9,5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja tez poprosze fotki siwek odpisalam ci...jeszcze raz gratuluje cudnej niuni!!!!!!!!!!! my dopiero wczoraj wrocilismy ze szpitala, bylismy tydzien bo u mnie pojawly sie komplikacje po porodzie dziekuje w imieniu jasia za cieple slowa :) pozdrawiamy was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku co tu zaglądam to pustki! gdzie sie podziałyście? ja zaczełam juz praktyke i na razie jest nudnawo bo zaznajamiam sie z dokumentacją,ale od czegos trzeba zaczac! i czekam juz na wiosne,dzis ją juz we Wrocku troche czuc,bo sloneczko od czasu do czasu wychodzi!wiec oby tak dalej!pozdrownionka dla wszystkich!pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 ale tu pusto ostanio :( ja jestem znów przeziębiona, na praktykę nie chodze bo mam zwolnienie do końca tygodnia :) szurek, swiek czekamy na nowe fotosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati troche fotek umiescilam na swojej stronie jakby ktoras chciala opisalismy z mezem nasz porod, moge wyslac na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wkleje nowe fotki na stronke jak tylko znajde kabel od aparatu...bo narazie mam tylko fotki z telefonu-które są słabej jakości :O ale lepsze będą juz niedługo ;) Pozdrawiam Nati-kuruj sie 🌻 Szurku jak czytałam twoje wrazenia z porodu to az miałam łzy w oczach...i przypominało mi sie co ja przeszłam....z tego co widze psychicznie to bardzo podobnie to wszystko przeszłyśmy... jak tam mały Jasiu??? daje pospać w nocy? zazdroszcze ci tego momentu jak kładą maleńtwo zaraz po porodzie na piersi matki...mi nie dane było przezyc tego momentu :( i ze mały od razu przyssał sie do piersi...moja mała miała z tym troche problemów na początku :( ale z czasem wszystko sie unormowało ;) buziaki dla was!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szureczku ja proszę o opis Siwek szukaj kabla natychmiast!!! Nati - powrotu do zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Ustysia się ciesz, że jest nudnawo, pracę trzeba szanować i nie przemęczać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:):):):) Szuruś------>ja tez bardzo proszę o opis🌼 M-ka------>to nie jest tak,że ja nie szanuje tej pracy!wprost przeciwnie!jestem na razie na praktyce do 22 marca,i byłabym najszczęśliwszą osobą na ziemi gdyby mnie po praktyce tam zatrudnili na stałe!ale póki co to nie wiem czy mnie zatrudnią i lepiej nic nie będe mówić,żeby nie zapeszać!tym bardziej ze praca mi sie podoba bo juz robie naprawde fajne rzeczy i duzo sie uczę!takze juz jest super bo robie cos konkretnego! Nati----->kuruj sie kochana!🌼ale powiem Wam,że to chyba jakis atak przeziębień bo moi teściowie oboje leża chorzy,dziadek mojego Tomcia tez,takze maja w domu mały szpital,u mnie w pracy tez 2 osoby na zwolnieniach!cos złego pewnie jest w powietrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia nie zrozumiałyśmy, ja jak wolno pracuję to mówię sobie, że w ten sposób szanuję pracę, takie powiedzenie jest. Ja wiem, że Tobie bardzo na tej pracy zależy, wiem ile czasu jej szukałaś i trzymam mocno kciuki, żebyś ją dostała, a tak w ogóle to co Ty tam robisz? Napisz jeśli oczywiście to nie tajemnica 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×