Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a czemu wasze wszystkie usuwac????????? kurcze taki fajny album i teraz to wszystko usunac???? szkoda by bylo kalinka a wiesz jaki to nick? usune go zaraz z forum zbanuje zeby nie wszedl wiecej.....napisz cos wiecej co sie dokladnie stalo (na maila), bo mnie zmartwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva, ty jesteś zbereźna:p Ja nic nie wiem o żadnej wódce:p. Ja tu grzecznie leżałam w łożeczku i ogladałam Kawalera do wzięcia:p Szurek, chodzi o to, że kilka znajomych osób jak się okazuje jakiś czas temu znalazło te zdjecia, zobaczyli, że widnieję tam jako kalinka23, wpisali sobie w google i wyskoczyło nam nasze forum:o. Jednym słowem od jakiegos czasu mogli sobie uważnie śledzić co pisałam i jak:o. Dlatego bardzo Cie prosze, żebyś usunęła moje zdjecia, bo nie czuję sie po prostu bezpiecznie:o. Juz dość mam teraz nieprzyjemności:o. A łatwo kogoś po zdjęciu przeciez zindetyfikować:o Proszę Cię szurek, zrób to...Robię to z żalem, ale nie chcę już wiecej problemów z tego tytulu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka twoje usuniete a co do google caly czas moga cie sledzic wiem cos o tym a jak zmienisz nick jak ktos uparty tez dojdzie, niestety taki net :( wiem co przezywasz a moze nawet bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam wiele razy pisalam ze trzeba uwazac, dlatego najlepiej pewne sprawy pisac na maila a nie na forum, najbezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek, jeśli Cie moge prosić o usunięcie moich 🌼 MM się przestraszył... dziekuję 🌼 Kalinka, a jeszcze chyba wczoraj oglądałam u szurka Twoja krótką fryzurkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba bardziej drugie:) Czigra wybrałaby pewnie z żabką;) a dziś mi się lusterko z avonu połamało:( też musze jakiegoś poszukać;) dzwoniła do mnie koleżanka ze szpitala, jest po zabiegu, biedniusieńka sama leży daleko od domu, aż mi się płakać zachciało:( idę rzucic kolor na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzecie zdecydowanie! lubię płaskie proste no idę już, łazienko zabierz mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ale śliczne to trzecie! ma dwa lusterka czy jedno? jak miałoby 2 to może też bym kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka, chodzi mi o to, czy w lusterku ma dwie szklane powierzchnie;) rozumiesz? i chyba nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×