Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kaszko 👄 ja sie z Tobą żegnam :( życzę Tobie udanego szkolenia wspaniałych przygód :D obfitej karty dań:P:P:P pa:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dupeczki:) wrocilam , bylo ZAJEBISCIE :D zreszta jak zwykle :) a za chwile idziemy z miskiem do parku i ze znajomymi, bo taka piekna pogoda to tzeba korzystac, zwlaszcza ze o 15.00 musimy byc z powrotem o jesooo ile poprawilaam literowek w tym tekscie!! spalam 3h to pewnie dlatego :D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, ja też Ci zyczę udanego wyjazdu:) bądź grzeczna i niech Cię tęsknota za forum przepełnia:P kiedy wracasz? idę sie oddać lenistwu niedzielnemu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z Wami dziewuszki moje kochane, idziemy już teraz bo muszę jeszcze zdążyć do apteki-mam koszmarną grypę:o. Tęsknota bedzie mnie przepełniać ogromna:p, a myszy proszę donieść, że zakupiłam lusterko w świnki:p Wracam we wtorek wieczorem;). Bądźcie tu grzeczne, wysyłajie mi zdjęcia, pijcie wódkę, imprezujcie wieczorami:D!🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze nie zdazylam sie z kalinka pozegnac, dobrze ze istnieja smsy :) wrocilismy ze spaceru, jestem tak napchana pizzą i bagetka ze ledk\\wo chodze i wiem juz jakie sa tego skutki hmmm :o bylam u rodzicow w piatek i sie zwazylam i po urlopie mamy oboje z miskiem po 2 kg wiecej, czyli u mnie juz razem 6 hmmmm czy czas zaczac sie ograniczac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeellloooołłł ale wczoraj sie ubawiłam u rodziców na imprezce ;) jeszcze traz mnie brzuch od śmiechu boli :D dostałam dziś smsa od Ju, wszystko u niej wporządku, wyniki ma OK, dobrze się czuje, postara się zajrzeć do nas we wtorek jak bedzie w pracy, ale nie wie czy zdąży, prosiła przekazać wam jeszcze raz że teraz korzysta TYLKO z poczty na tlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nikogo nie ma to ide zrobic deklaracje vat :) a potem moze jakas drzemka, bo padam z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaczylam przed chwila na Magde M i trafilam na scene jak Piotr wychodzi od Magdy 😭 bedzie tez scena z pociagiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie jest okropna ona jest okropnie smutna fajnie piosenke dobrali bartosiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Niesia, ceny bardzo atrakcyjne :) tylko mam opory przed kupowaniem tak bielizny bo ja muszę przymierzyć, raz mam rozmiar 80B raz 85 C :-0 a czasem wchodze bez problemu w 75 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś ja nie które już na oko poznaję ;) tyle sięnaprzymierzałam, że mniej więcej wiem w jakim mi byłoby dobrze:) i chyba sobie cosik kupię bo te jużmam troszkę małe:P:P a tak pomyślałam o tym dworcu..... że niedługo i my tam będziemy się witać i żegnać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, rozmiar 75 C jest taki sam jak 80 B tzn ma taka sama miseczke, tylko ta 80 tka jest ciut szersze w obwodzie, ale jak zapniesz 75 C na srodkowe zapiecie a 80B na ostatnie to wychodzi na to samo :) natomiast 85C to nie wiem czemu w to wchodzisz:D:D:D bo odpowiednio powinno byc 85 A do tych poprzednich rozmarow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika to mnie pocieszyłaś :D ale ostatnio kupiłam sobie dwa staniki, ten sam rozmiar czyli 80C i jednego nie przymierzyłam bo stwierdziłam, że skoro jeden jest dobry to drugi też będzie OK, a tu lipa, ten drugi mnie ciśnie :-0 i robią mi się nieciekawe fałdki na plecach :-0 z drugiej strony te ceny są tak atrakcyjne, że warto zaryzykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jaki mi sie ostatnio artykuł rzucił w oczy? tylko nie pamiętam,gdzie go czytałam:( to było o stanikach z chin,ze są wykonane z substancji rakotwórczej i ze lepiej ich unikac chociaz tak z drugiej strony patrzac to co teraz nie jest rakotwórcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki krew z nosa mi nie leci,ale za to mam potworny katar :O chyba choróbsko znów do mnie wraca - nie wykurowałam się ostatnio bo czasu nie miałam i teraz to się mści. Ale teraz też czasu nie mam. Położylismy dziś panele w małym pokoju :) superowo. Ale jak na złość, Miskowi wyładowals ię telefon i zdjęć nie zrobiliśmy :O Byli moi rodzice nam pomóc - mamie łazienka się opdobała, natomiast kolor zielony w małym pokoju za ostry dla niej. Nistety do końca wrzesnia nie zdażymy z przeprowadzką :( Acha, mamy już kostkę położoną przed wejściem i na wjeździe do garażu :) to tyle niusów acha i jeszcze mis ię przypomniało, że hanka przeciez nie ma kompa w domu dlatego jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie wymyslilam sobie ze o mnie zapomniano...spradzwilam wszystkie maile i na zadnym nie mialam linka:( dopiero jak sie upomnialam to kalinka mi podala a pozniej jeszcze szurek i Aga no ale nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia - a co ty taką aferę robisz z tym linkiem. ja tez nie dostałam. Czasem tak jest, że wysyłam do kogos, a @ nie dochodzi. Albo przychodzi po kilku dniach. A poza tym nawet jakby kalinka zapomniała, to trudno. Przecież w końcu masz go i jesteś tu z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny-----nie robie afery tylko pisze! przepraszam ze ci przeszkadzam mam linka bo sie upomnialam i ok po prostu wyjasniam ze nie dostalam zadnego maila bo dziewczny pisaly ze napewno dostalam iv------strasznie ci dziekuje za ta piosenke!!!!🌻🌻🌻:D to wlasnie ta:) guska pisala ze to dolly song i po takim tytule szukalam przez emula i znalazlam ale inna wersje a mi chodzilo wlasnie o ta:) takze jeszcze raz dziekuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia - nie przeszkadzasz mi, tylko nie wiem po co to roztrząsać. My jestesmy takie zdolne babki, że zawsze damy radę i się odnajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny----odkad powstal ten topik jestem tu drugi raz...wiec odpowiadam na zaleglosci dotyczace mojej osoby to wszystko ale ok juz nie ma tematu fajnie ze z mieszkaniem idziecie do przodu..jak tylko bedziesz miec jakies fotki to slij zmykam juz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny- to super ze mieszkanko powoli nabiera kształtow:) co wam tam jeszcze zostało zanim sie wprowadzicie i a kiedy planujecie przeprowadzke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny ten kolor troche złagodnieje jak wstawicie meble,zawiesicie cos w oknach,ale z panelami na pewno jest juz bardziej domowo w sumie jak bedziecie mieli lazienke i podlaczoną kuchenkę to mozecie się wprowadzac:) ja w sumie jeszcze nie moge uwierzyć,ze tak sprawnie Wam to szybko poszlo - jeszcze niedawno szukalas mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - nam ten kolor bardzo sie podoba, a moja mama po prostu woli takie delikatniejsze. Co do naszej przeprowadzki to wszystko stoi pod znakiem zapytania. Po pierwsze do soboty nie zdazymy. Miśka prawie nie będzie, a ja sama nie dam rady. Sciany pomaluję, ale paneli nie położe sama. Pod koniec tygodnia powinni przyjechac z szafkami do kuchni i na przedpokój. Pewnie ze 2 dni im się zejdzie. Wode mamy ale tylko zimną na razie, a prądu w mieszkaniach jeszcze nie ma. No i dopóki tego nie będzie to sie nie przeprowadzimy. A kiedy bedzie to nie wiadomo. Mają jeszcze dużo formalności do załatwienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, eny potem to sie takie niby drobiazgi ciągna najdłuzej ale juz niedługo :) nie moge sie doczekac zdjec z twoimi kolorami na scianach i w ogole z juz zrobionym mieszkankiem, przynajmniej czesciowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×