Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mysza:p Kurde dalej mam katar!:( Czy ktoś zna ten pprzepis na nalesniki Ivy? Tam były chyba 2 jajka, niecała szklanka wody i niecała szklanka mąki i 2 łyżki oleju...Tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka-juz CI wklejam przepis :) Przepis na 5 naleśników na większej niż mała patelni 3 jajka, 1 szklanka mąki, niecała szklanka wody, szczypta soli mieszasz nie mikserem, odstawiasz na 0,5 godzinki i smażysz To byl cytat-mieszasz nie mikserem czyli np. trzepaczka albo lyzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kalinka poszukaj sobie na starym forum:) a najlepiej zadzwon do Jooviki ona ma te nalesniki obcykane:) ja zawsze robie nalesniki na oko jajko,mąka,mleko - czasem jeszcze wrzuce śmietane i mieszam dolewajac mleka do uzyskania pożądanej konsystencji:) aha i szczypta soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po tych 3 jajkach to muszą być niezwykle puszyste:) kurcze mam zapchany nos i nie czuję smaków,ale chyba jestem głodna mimo,że wszystko i tak smakuje mi jak wiór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka-tam nie bylo zadnego oleju, a te z tego przepisu wyszly mi idealnie, cieniutkie i bardzo smaczne. Nawet moj maz wczoraj chwalil jak jadl krokiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarożek ze szczypiorkiem :) a teraz idę po chlebek z dżemem z malin - właśnej roboty:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smażę pieczarki, ale dziady za szybko wodę pusciły:p (czyli, że za szybko posoliłam:p) I strasznie mnie boli kręgosłup:o I nic nie czuję:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina, ty nie możesz być chora !!! idź mi szybko do apteki i kup coś!!!!!!!!!!!!!!! już:P:P:D a potem do łóżka leżeć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie dziewczyny ale się strachu najadłam:o Smaże te naleśniki i tak mi nagle coś mignęło...tak jakby coś przebiegło... No nic smaże dalej...trochę zbita z tropu.. I znowu mi tak kurde coś mignęło:o! Patrzę, a to kot!!!! Mam otawrte okno, więc sobie wszedł:D! Ale mnie wystraszył:D! Musiałam go grzecznie wyprosić i przymknąć okno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żesz w morde tu jesteście :D:D:D a już myślałam że was nie znajde :P zaraz ide świętować rocznice rodziców :P i zamierzam wrócić nietrzeźwa ;) Nieśka tym razem wybaczam :D ale sie doigrasz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka a Pompon tym kotem sie nie zajął??:P oglądam powtórkę Tańca z gwiazdami,bo tydzień temu nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pompon jest z małą Anią na wycieczce szkolnej:p Ale sądzę, że predzej kot by ją uszkodził, niż ona jego;) Kurde mam ten farsz, ale wiecie co??? Nic nie czuję!!! vKurde tylko mnie trochę język piecze, bo dosalałam i dopieprzałam bez opamiętania, bo wydawało mi się takie bez wyrazu:p. Kurde, ciekawe jakie jest naprawdę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka na pewno bedzie dobre:) chociaz ja ostatnio takie schabowe zrobilam,ze Kris do obiadu wypil litr coli,bo były takie słone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Dede jeśli o mnie chodzi to ja uwielbiam sól:D! Dlatego nie solę potraw pod siebie, tylko doprawiam sobie na talerzu, bo nikt by tego nie zjadł:p A w razie czego mam colę w lodówce dzisiaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was caly dzien szukam i szukam......a tu temat \"krew z nosa\" masakra nigdy bym sie nie domyslila tematu kalinka mi pisala na maila link ale ja w pracy nie moglam odebrac maila a wiecie dlaczego nasze stare forum usuneli?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie dzis mielone, pierwszy raz do mielonego daje ugotowanego ziemniaka i pietruszke. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×