Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kasza nie przejdzie - wszak niektórzy cie widzieli ale co do dede to nie ma pewności :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu odką jestem w ciąży to nie używam depilatora ani maszynki bo się boję :P:P:P i tak naprawdę mam ciemne włosy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dlaczego nie przyjezdzam do Wawy??? zeby sie nie zdemaskowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymknęłam się z ramion mojego małża, który usiłuje mnie wcisnąć do łozka alebowiem odkył mimo moich starań, że mam gorączkę:p I nie pozwala mi się wykąpać, wszak nie rozumie, że ja nie mogę jutro włosow umyć przed wyjazdem, bo najlepsze włosy u mnie są jednodniowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wyciskanie na antresole,to pewnie dobrze na mięśnie robi:) a moj mimo,ze ma stan podgorączkowy i go gardło boli,to dzisiaj cały dzień po dworze (tudzież polu dla babek z południa) z krótkim rekawkiem latał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało rozmowne jestescie,wiec ide do kuchni piec jabłecznik (bardzo prosty jakby się ktoś pytał) Joovi Ty sie ostatnio wzięłaś za gotowanie,więc służę przepisem jakbyś chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) tak, już wiem jak to było z zameczkiem:) ale mi się podobają te kabaretki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tunikach sie super wygląda, ja je uwielbiam! i chyba wyszczuplają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuP:) no chyba że kosztują z 50 zł, to nie;) piękne są, takie imprezowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis dobry humor, siedze sobie w sfinksie naprzeciwko MM, a za nim przy stoliku taki bardzo gruby chłopak ze swoją dziewczyną:) on mnie widział, ona nie;) i ja zaczęłam robić dziwne miny (MM miał ubaw), oblizywałam wargi, i takie te gorsze;) aż facet się przesiadł:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten wax............. hmmmmm bardziej wysuszył mi chyba włosy :o:o:o mam takie strączkowate - jakby mnie kosiara obcięła :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśka juz pisałam ze 15 zeta czytaj uważnie juz ivka wczesniej pisała a teraz sie dowiedziałam ze kaśka za 45 minut z maciejem na wódce u nas będą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasza kabaretki bez nitki świecącej nosi sie do nudnego z stroju aby ozywić i szczuć płec męską a kabaretki z nitką błyszcząca nosi sie jak wyżej jeno że na imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! o bobie! przecież niedawno na kafe była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta kaśka nie jest taka ładna i zdecydowanie nie jest damą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×