Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no wlasnie znalazlam taki przepis na kuchnia.o2.pl ze dodaje sie ugotowanego ziemniaka do mielonego i dopiero formuje kotlety. Sama jestem ciekawa co to bedzie :P Podsmazylam tez grzybki z cebulka na masle i beda do mieska. Ziemniaki sie tez gotuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa:P:P piszcie jeszcze o jedzeniu no piszcie a co tam:P:P:P nieśka przez was idzie usmażyć sobie pierogi:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśka gotowany ziemniak zawiera skrobię, która podobnie jak mąka czy grysik wiąże ze sobą całość;). Gotowanego ziemniaka dodaje się też często do farszu na gołabki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie was zanudze ale obiecalam paru osobom ze sie odezwe jak bylo na wizycie i tutaj napisze wszystko..... wczoraj bylismy na usg i tez nadal nie wiemy co bedzie, moj maz zauwazyl penisika ale lekarz powiedzial ze to pepowina ale mogl sie pomylic, dzidzia sie nie chciala ujawnic...za 3 tyg kolejne usg (tak akurat byl wolny termin) i lekarz powiedzial ze teraz jest taka aparatura, ze to wcale nie szkodzi dziecku, chcialby dokladnie zmierzyc dzidzie na nastepnej wizycie bo teraz za bardzo byla ruchliwa, nawet miala czkawke ... nie wiedzialam ze dzieci w brzuszku maja czkawke a nawet widzialam jak sie wtedy rusza no i wtedy tez kopie, pan dr poczul kopniaka od maludy....z dzidzia wszystko w porzadku, nereczki dobre, serduszko prawidlwo wyksztalcone, mierzyl co sie akurat udalo np glowke i wszystko dobrze jak na ten tydzien w ktorym jestem...zapisal mi leki na bakterie w moczu mam brac urosept, pozniej rozmawialismy o tych skorczach macicy ktore mam od miesiaca i zapisal magne B6....pochwalil mnie ze sama wzielam magnez jak takie cos sie przytrafilo i jak beda wieksze bolesci to brac jednorazowo no-spe...i zakazał masowac brzuszek, powiedzial ze ogolnie nie powinno sie brzuszka masowac, mozna jedynie dotykac ale jak najmniej masazy zeby nie doprowadzic do wczesniejszego porodu bo przy masazach macica sie rozluznia...ja nie wiedzialam takich rzeczy i to byla dla mnie bardzo wazna informacja, bo jak byly te skorcze to ja masowalam troszke bo strasznie to bolalo i bylo twarde ale na szczescie teraz wiem ze nie wolno...przytylam tylko 1kg przez 5 tygodni i od poczatku ciazy jestem 2kg na plusie, ale sie ciesze ze waga idzie chociaz troszke do gory...mamy filmik z usg jakby ktos chcial zobaczyc...sliczna ta nasza dzidziulka, szkoda ze dalej nie wiemy co jest w srodeczku ale kto wie moze dzidzia chce nas do konca trzymac w niepewnosci i zrobic niespodzianke...nam jest obojetne wazne zeby bylo zdrowe...ogolnie wczoraj nie obchodzilo mnie co dr znajdzie miedzy nogami bardziej sie skupialam na waznych informacjach czy wszystko prawidlowo sie rozwija, taka bylam niespokojna jakas, balam sie ze cos bedzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek to fajnie,ze wszystko ok,z ta płcią to moze lepiej zostawic sobie niespodziankę??? ja poznałam płeć w 32 tyg. i pozniej troche żałowałam,bo jak już tyle wytrzymałam to i te 8 tyg. mogłam poczekać ( i tu pewnie byłoby duże zaskoczenie,bo ja przecież cały czas myślałam,że to chłopiec) co do tego masowania,to dawno temu Eny o tym pisała i Guśka też,że nie wolno za często gładzić się po brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ziemniak wiaze czy nie ale dalam na 0,5 kg miesa jedo jajo i tego ziemniaka i w ogole mi sie te kotlety nie chcialy trzymac, wiec je pociapalam i takie jest luzem mielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam bardzo,ale w 22 tyg lekarzowi nie chcialo sie sprawdzac,bo nie mial czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek to fajnie, że wszystko dobrze ja nie wiem, czy będę chciała poznać płeć dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) kaszano nie odgapiaj to ja lubie uwielbiam sól aż wreszcie zaczęto produkować taka co nie zatrzymuje wody w orgaźmiźmie i se sole ile wlezie od razu ci polecam sól niskosodowa NIECO droższa niż normalna no ale... czego sie dla figury nie robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka----dziekuje za linka🌻 ale widze ze nikt o mnie nie pamietal bo NIE DOSTALAM ZADNEGO LINKA takze dziekuje za pamiec :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wróciłam:) po pieniądzach ani sladu kurczę;) w sumie nic takiego nie kupiliśmy, same pierdoły typu wyżej wspomniane majtki, i ja spódniczkę a MM spodnie:) i wiecie co? w tych popierdzielonych sklepach NIC nie ma! ani butów takich jak chcę, ani sweterków kopertowych, ani ponczo nie znalazłam:(:(:( przerzucam się na allegro;);) Kalinka, w tym przepisie był olej, podawałam go pod przepisem wtedy, w 2 wpisie, zdaje się, że łyżka lub dwie;) no ale jak wam wychodzą bez oleju, to super;) Lunia, mail z nowym forum wysyłany był do wszystkich, na pewno dostałaś:) ciekawe kto chciał, żeby wykasowano tamto forum;) co tam się działo:D:D ja mam gdzieś w wordzie zapisany wierszyk Czigry: Fora ze dwora, Bachorze-Potworze, Bo inaczej Ci przyłożę. Ciamkać sobie w domu możesz, tutaj się kurwa pracuje i nie muszę Cię opglądać codzień na godzinę przed zakończeniem pracy i ch... w d... Twojej Barbie!!!!!!! kurde, z tamtego forum możnaby było książkę napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wierszyków najbardziej szkoda:) i dawno zadnych zdjęć nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódnica nie jest taka jak chciałam, kupiona na zasadzie \"lepsze to niż nic\", ale zaraz prześlę;) cieszę się ze spodni MM, jemu kupić jeansy jest bardzo trudno, idealny rozmiar 34-38, ale najczęściej kupuje 34-36 a i takie cięzko dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede :) ależ biust :):):P:P:P:D:D:D:D:D:D:D zdjęcia spódnicy :P:P!! skarpetek, spodni, gaci wszystkiego co kupione 😭 lubiem oglądać zdjęcia :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sobie ivko joya kupiłam zeby te pyski brzydkie zobaczyć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, fajne zdjęcia w joyu, no nie? dziś w empiku MMowi pokazałam, niech wie, jaką ma ładną żonkę o poranku:P:P:P:P zaraz ślę zdjęcia:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. widze,ze specjalnie aparat zabraliscie na zakupy:) to sie nazywa profesjonalne podejscie:) spódniczka bardzo mi sie podoba:) a ze Sfinxa to bardzo chętnie frytki bym zjadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, to MM zabiera aparat, bo często mu się nudzi;) i mi przeszkadza;) ale co tam, grunt, że ze mną na tych zakupach wytrzymuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede my jakos nie chcemy czekac bo mamy juz imiona i chcielibysmy juz do dzidzi mowic normalnie a tak to nie wiemy jak sie zwracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×