Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc:) wstalam i sie szykuje do wyjazdu:) wlasnie mam na glowie odzywke WAX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia mam od kilku lat WAX do ciemnych włosow opakowanie bialo brązowe :) tylko od rokujej nie uzywalam hehe dzis pierwszy raz po przerwie,ale efekty widzialam, super mi sie wlosy po niej ukladały, były błyszczące i mniej wypadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki;) nie może być, że tak wcześnie wstałam;);) ale... ale... jedziemy na zakupy! majteczki i takie tam pierdołeczki;) i może coś porządniejszego, typu sweterek kopertowy jak upoluję;) idę na śniadanko;) i piękna pogoda!!!! niesia, ja tak sobie wczoraj przed snem myślałam, że wieśka to nieśka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka to trzeba było napisać :P:P:P to byś frytki zgarnęła a teraz to może kaszka cię poczęstuje a może i nie :P:P najwyżej dostaniesz trochę ode mnie mika a kupiłaś ja w aptece ?? zobacz na allegro czy jej nie ma :) http://www.allegro.pl/search.php?string=wax&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7&category=1430 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieknie na dworze! az chce sie zyc co nie laseczki? :):):) troche zimno,ale to nie rzutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka a co to są sobotnie kwiatki????? kurcze,ale mi źle:( nie jedziemy na to wesele juz na bank:( ja mam na obiad piers z kurczaka,z ananasem i żółtym serem +ziemniary- jeszcze tylko surówkę muszę wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Kalinka-wyslalam Ci piosenke wczoraj :D zaraz sprawdze dlaczego nie doszla. Widzialyscie ze nasze stare forum skasowali? Niesiaa dowiedz sie u tego moderatora dlaczego, Ty juz tam masz chody/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mialam napisac i ZAPOMNIAŁAM:) jeszcze niedawno temat istniał,bo odpisywałam Zuli,ale moze sie domysli i sprawdzi poczte mam nadzieje,ze tutaj tak szybko nas nie wywesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co mi napisal moderator: 10:46 Joovi dlaczego zostal skasowany nasz topic ? jeszcze raz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2297925&start=0 moj maz to moj przyjaciel, ufam mu i kocham ponad miare http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10724;116/st/20050723/e/Our+wedding/dt/7/k/fb08/event.png Kiedy telefon publiczny zwraca monetę mężczyźnie, ten spogląda na nią ze smutkiem; ale kobieta wrzuca ją z powrotem i nakręca inny numer.Ramon Gomez de la Serna 10:47 moderus Ponieważ użytkowniczki się tego domagały. Więc na ich wyraźną prośbę topik został usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze dobrze,ze nie ma juz starego topiku - tyle tam osobistych rzeczy bylo,ze nie chcialabym,zeby ktos sobie teraz w tym grzebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony, masz racje dede-tylko nie wiem czy wszystkie dziewczyny sie teraz znajda na nowym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi - znajdą - wszak maile dostały - kalina wysłała :) a na tamtym i tak nie było linku do tego topicu masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajda na nowym topiku czy odnajda topik??? bo wszystkie maila dostaly,a temat to chyba bez roznicy,bo mi nigdy na temat nie gadamy:) jest dobrze Joovi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chyba jestem gotwa :) wlasnie szukalam starego topiku i nie moglam znalezc! ale dede moze i masz racje ze to dobrze ze go nie ma, przynajmniej nikt nie bedzie tego czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę żal...tyle tam było śmiesznych rzeczy:D! Ale to dobrze rezczywiscie Dede, bo jednak wiele osobistych wstawek tam było... Kwiatki sobotnie o są kwiatki, które zawsze kupuję do domu w sobotę:p. Są to kwiatki sezonowe: margaretki, konwalie, a teraz od jakiegoś czasu astry;). Bardzo lubuę mieć kwiatki w domu, bardzo:)! Kurcze...ja chciałam zrobić kurczaka z pieczarkami nadziewanymi, ale zapomniałam, że nie umiem obsługiwać mikrofali tej ślubnej:p, a to jednak zapiec bym musiała... A zatem kupiłam pieczarki (\"po dwa złote pieczarki, po dwa złote\" - to dla babek z Katowic:D:D:D:D:D) i zrobię krokiety z pieczarkami i pieczarkami z serem:p Iva, daj ten przepis MM na naleśniki, co?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jeszcze raz jeśli nie ma tamtego forum to dobrze, tak myśle cześc kasza cześc dede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×