Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja bangolia

czy można zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość blondi16
Ale w moim plynie nie ma plemnikow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labamba
Witam.. mam pytanie ,ktore od pewnego czasu mnie nurtuje.. czy mozna zajsc w ciaze gdy partner dotyka okolic pochwy i odbytu? -nie dochodzi do stosunku-tylko sam dotyk. Z gory dzieki za odpowiedzi ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
czesc Wam mam problem, kochalismy sie z dziewczyna i po spuszczeniu przytulismy sie jescze nie sciagnalem prezenrwatymy i nawet nie wiemy kiedy prezerwatywa zeslizgnela sie i lezala u niej na nodze i sperma rozlala sie jej na noge i okoloce otworu czy moglo dojsc do zaplodnienia prosze o szybko i szczera odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
ludzie pomozcie patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka20
Cześć mam pytanie. Czy moge zajść w ciąże jeśli nie doszło do stosunku a byly tylko pieszczoty? jakie jest prawdopodobieństwo że gdy po wytrysky on trzymał swojego penisa w dłoni a potem wsadził rekę we mnie czy to moze spowodować ze ta sperma,którą miał na palcach mogła mnie zapłodnić? Proszę o odpowiedz szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak dużo było spermy na jego palcach, ile czasu minęło od wytrysku do włożenia ręki i od tego czy miałaś dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tu odpowiada na pytan
czy mozliwe jest zajscie w ciaze,gdy prezerwatywa po stosunku zsunela sie z czlonka,ale nie zostala we mnie?po prostu po stosunku okazalo sie,ze "dynda" na koncu czlonka.ktos mial taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tu odpowiada na pytan
tak,wlasnie wtedy zaczely mi sie dni plodne.do srodka raczej nic sie nie wylalo,nic nie czulam,mimo to zastanawiam sie,czy mozliwe jest,aby sperma jakos niezauwazalnie, bokiem dostala sie do pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli by się coś dostało to było by tego niewiele... A potrzeba na prawdę dużej ilości plemników, aby mogło dojść do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tu odpowiada na pytan
szkoda:(a juz mialam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka20
Od tego momentu mineło jakieś 6min i mialam dni płodne, troche miał tej spermy na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli on np. wytarł w coś tą rękę, a dopiero potem włożył Ci ją do pochwy to ciąży raczej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mysleć
witajcie!!!mam takie pytanko a wiec chodzi o to ze teraz przyjumuje drugie ostanie opakowanie tabletek anty yasminnellee bralam je jedynie na uregulowanie cyklu po pierwszym opakowniu dostalam normalnie okres, treaz biore drugie opakowanie i niestety w pierwszym tyg zapomnilam wogole pod rzad dwoch tabletem po tyg spoznilam sie tez z dwoma tabletkami o 12 godz, kochalam sie bez zabezpieczenia, strasznie boli mnie brzucho i piersi sa nabrzmiale i większe...czy to wina tabletek??jakie jest prawdopodobienstwo bycia w ciazy??prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka20
Dzięki za odp tylko że ja nie pamiętam czy on ja wytarł on twierdzi ze tak ale ja i takk sie obawiam ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
czesc Wam mam problem, kochalismy sie z dziewczyna i po spuszczeniu przytulismy sie jescze nie sciagnalem prezenrwatymy i nawet nie wiemy kiedy prezerwatywa zeslizgnela sie i lezala u niej na nodze i sperma rozlala sie jej na noge i okoloce otworu czy moglo dojsc do zaplodnienia prosze o szybko i szczera odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
dodam ze uzywalem prezerwatywy plemnikobojczej i boje sie ze nasienie ktore wycieklo mi z malego moglo wplynac w nia czy jest mozliwe zaplodnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
tu jest wlasnie problem bo ma nieregularne i nie wiem jak to wyliczyc ostatnio dostala okres 23.10, a to sie stalo 11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
raz ma szybciej raz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się nie martwiła. Aby mogło dojść do zapłodnienia sperma musi się dostać głęboko do pochwy w sporych ilościach. Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo, natura płata różne figle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
duzo sie wylalo na lozko i troche na noge, a tylko resztki wyciekly w tą okolice pewny jestem ze nie wsadzilem czlonka do jej pochwy, obawa tylko czy one nie przewedrowaly dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
a moglabys mi podpowiedziec co zrobic z tym ze ma okres nie regularny, jak to zmienic w regularny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi iść do ginekologa. Jeżeli już jakiś dłuższy czas ma nie regularny okres to może być z nią coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
ona od samego poczatku ma nieregularne od pierwszej klasy gimnazjum teraz jest w drugiej sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
bardzo roznie niekiedy 4-5 dni przed lub 5-12 dni po niz powinno byc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4, 5 dni w jedną czy drugą stronę to nic złego, ja bym się martwiła tymi 15. Niech Twoja dziewczyna idzie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon19
dziekuje za porady bardzo mi pomoglas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×