Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja bangolia

czy można zajść w ciążę?

Polecane posty

halooo czy ktos tu jest? mam pytanie... staramy sie z mezem o bobo. zazwyczaj po stosunku leze, albo dzieje sie to przed snem wiec po prostu spie...rano w roznych ilosciach ona wyplywa...schizuje sie ze WSZYSTKO mi wyplywa...ale przeciez jakies wojowniki musza tam zostac, prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoŚwiadczoNkO
no napewno zostaja :) Życze pani szczescie :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0zestrachana
8 dnia cyklu kochala sie z chlopakiem bez prezerwatywy ale sie nie spuscil czy mozna zajsc w ciaze??? bo przeciez chlopcy wydzielaja ten plyn z mala zawartoscia plemnikow ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasta20
Czy jezeli kochalam sie z chlopakiem w dzien ktory skonczyl mi sie okres (skonczyl mi sie rano, a to bylo wieczorem) i mnie zalał to czy moglam zajsc w ciaze?? okresy mam raczej regularne . prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisiaaa
czy moglam stracic dziewictwo jesli chlopak wkaldaml mi tam palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuniaaa
kamisiaa tak mogl Ci przebic blonke i na dodatek jelsi dotykal przed tym swojego siusiaka to mogl Cie zaplodnic:):):)ja tak mialam i mamy z moim mężem 3 letniego syna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy jesli mialam ostatni dzien płodny a kochajac sie z chlopakiem prezerwatywa wysuneła sie z jego członka..ale nie wsuneła do konca do mojej pochwy moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniczna
Witam! Mam pytanie. Ponieważ wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem (oczywiście przy użyciu prezerwatywy) i po stosunku po jakiś dwóch godzinach pojawiła się krew, nudności, uczucie gorąca i ból podbrzusza. I chciałabym się dowiedzieć czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Nie zdaje mi się, żeby prezerwatywa pękła, ani nie był też to mój pierwszy raz. Poza tym chciałam się zapytać czy jest to możliwe żeby zajść w ciążę nawet jeśli prezerwatywa pękła a nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy? POZDRAWIAM i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllll
podczas pieszczot z moim chłopakiem z jego penisa wydzielił sie delikatny śluz... który mógł takze byc na jego dłoni... czy mozliwe jest to ze po dotykaniu moich narządów intymnych jego dłonią mogłabym zajsc w ciąże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia55
uważam że od samego dotykania nic nie bedzie,chyba że wkladał Ci palca.wtedy moglo,jak wyzej napisane. przeczytalam Wasze wypowiedzi na forum,jedne mnie rozsmieszyly inne uspokoily,bo sama jestem przerazona.Od kilku dni dziwnie sie czuje no i oczywiscie pierwsze co mi sie nasunelo na mysl to to,ze podczas stosunku moze cos bylo nie tak. Jutro robię test. Obym to tylko złudzenie i Wam tez tego zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguis2344
prosze powiedzcie mi czy mogłam zajść w ciaze gdy nie było wytrysku :PP i sie kochalismy bez zabezpieczenia ... ODP.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvika
ja tez mam pytanie , uprawialam stosunek przerywany , od tamtej pory mialam okres i potem juz zadnego sexu , a teraz drugi okres spoznia mi sie 5 dni robilam test wyszedł negatywny , czy to ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunka
Mam takie pytanie... kochałam sie z chlopakiem (on mial gumke) doszedl i gdy ze mnie juz wyszedl po wytrysku to na gumce od zewnatrz pojawil sie sluz byly podejrzenia ze prezerwatywa pekla ale byla cala...czy to mozliwe ze to byl moj sluz z pochwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka90
czy ktos zna jakie kolwiek przypadki gdy kobieta zaszla w ciaze po stosunku z prezerwatywa gdzie wszystko bylo tak jak trzeba( nie zsunela sie, nie pekla, zadnych widocznych uszkodzen itd.)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaannnccciiia
jeżeli kochałam się z chłopakiem analnie to czy jest możliwe aby sperma przeciekła jakoś do pochwy i żebym zaszła w ciąże? wiem ze jest to mało prawdopodobne, ale czy teoretycznie tak sie da? prosze o wypowiedzi - pilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka22
Dziewczyny... Kochałam sie wczoraj z moim chlopakiem, wszystko bylo ok i cudownie :) Kochalismy sie z prezerwatywie ... od doszedl ale zrobił jeszcze kilka-kilkanasie ruchow po czym nie wycofał penisa tylko został chwilke w środku. Penis stracil wzwód i czesc nasienia splynela na jego jadra ... i jak go wycofywał nie przytrzymał prezerwatywy i została ona we mnie ... tak ze wystawała ok 2-3cm. Delikatnie ja wyciagnelam i pobieglam szybko sie obmyć. Jestesmy prawie pewni ze nic nie dostało się do "srodka", ale nasienie moglo miec kontakt poprzez jego jadra z moim "wejsciem" wargami i łechtaczką ... pomocy, czy moge zajsc w ciaze? Jakie sa szanse? Jestem jakies 10-12 dni od konca ostatniej owulacji ... z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam Werka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
Kochalam sie z moim chlopakiem...pierwsze bez prezerwatywy i sie nie spuscil potem kochalismy sie z gumka spuscil sie i ja zdjal...potem uzylismy nastepnej potem sie znowu spuscil...wyrzucil i potem ost.trzecie uzylismy ale nie chcial jego penis wejsc do srodka... wiec skonczylismy stosunek..czy jestem w ciezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
czy mozna zajsc w ciaze jesli kochalam sie z chlopakiez z gumka i on sie spuscil u mnie w srodku?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
Na pewno nie pekla bo sprawdzal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
Na pewno nie bo srawdzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
no boje sie jak kazdy....na pewno do srodka mi sie nie spuscil.... bo przed wytryskiem bez gumki on wyciagal go...ale myslal ze sie spuscil a niw spuscil sie.... dopiero jak zalozyl gumke to sie spuszczal ale nie pekla bo sprawdzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
cos przeżroczystego to bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi16
ale to byl moj plyn...z pochwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×