Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja bangolia

czy można zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość ChlopekRoztropek
@natalia Zrobilas test w terminie okresu, wiec mozesz byc pewna wyniku ;) A okres moze sie spozniac z wielu powodow, a stres jest jednym z powodow. relax;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalcia07
Jeju naprawdę?? boi tak się boje brzuch mało co mnie boli i dlatego moja obawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1991
Witam dziewczyny więc tak 7.04.2011 uprawiałam sex z chłopakiem nie było zabezpieczenie . Kochaliśmy się i w pewnym momencie mój chłopak puścił do środka. Jak doszłam do domu i usiadłam na ubikacje zrobić siku to mi wyleciało co nie co białego. Czy mogę być w ciąży ?? Okres dostałam dnia następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowysorbetxx
Nie mozesz byc w ciąży skoro dostałaś nastepnego dnia okres, znaczy, że na 100% były to twoje dni niepłodne i nie bylo mozliwosci zajscia w ciaze, zreszta masz okres wiec nie jestes w ciazy. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1992
ale okres moze mi sie skonczyc po 3 dniach i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarrra
Witam was dziewczynki. Mam głupie pytanie, ale jak mój nick wskazuje odpowiednie do mojego charakteru i tendencji do panikowania. Tak więc, w piątek kochałam się z moim partnerem, z tego co wiem to raczej miałam dni niepłodne, użyliśmy prezerwatywy(cała, niesunięta etc), nie skończył we mnie. Czy jest możliwa opcja ciąży? Od tego czasu trochę boli mnie brzuch, ale nie jestem pewna czy przyczyną przypadkiem nie są tutaj nerwy i problemy z jelitami. Dodam, że był to mój pierwszy raz, dlatego tak panikuję. Okres wypada mi na 10-11, cykl trwa 29-30dni, więc do miesiączki mam jeszcze czas. Bardzo prosiłabym o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wiesz, jaka jest odpowiedź, to po co wkręcasz sobie coś, czego nie ma? :O W życiu nie zrozumiem sensu takich idiotycznych pytań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwna
Witam wszystkich. Jak zapewne wiecie chodzi mi o to czy mogę zajść w ciążę. A więc może opowiem wszystko od początku. Dostałam okres 19 maja i mój cykl trwa mniej więcej 30 dni, a wczoraj czyli 6 czerwca kochałam się z partnerem po czym niestety gumka pękła. Z tego co sprawdzałam na internecie wczorajszy dzień był dniem płodnym ale po owulacji. Czy jest szansa na zajście w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalendarzyk z netu sobie, a organizm sobie - tak to często bywa. Z takich kalendarzyków najwięcej wpadek. Albo będziesz w ciąży albo nie - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarrra
Capricornus- wiem, że głupie to pytanie było. Po prostu ja się strasznie boję. Zawsze mam uczucie, że to ja będę jakimś wyjątkiem ;P. Hahaha, chyba odłożę seks do 30, bo inaczej szybciej padnę na jakiś zawał ^^. Dziękuję za odpowiedź ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wiem ze to forum dla pan ale mam pewien problem. Pieściliśmy sięz dziewczyną i teraz się boimy bo: 28-29 maj kończył się jej okres a dziś zabawialiśmy się bez żadnego zabezpieczenia. Generalnie przeliczyłem kalkulatorem że dziś są dni bezpłodne ale miała bardzo dużo śluzu i był taki ehm lepki. Nie włożyłem jej ale jeździłem z wierzchu. Wytrysku nie było ale tego dnia sobie dogodziłem i nie wiem czy plemniki przeżyły bo: my siępieściliśy po 11 a ja sobie dogodziłem ok godziny 7. Teraz tak się dołujemy bo sexu nigdy nie uprawialiśmy a głupio byłoby wpaść w taki sposob :( licze na powazne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopekRoztropek
Plemniki to nie supermeny, 4 h w warunkach niekorzystnych nie przezyja, poza tym pewnie umyles sie po prawda? Na wszelki wypadek na przyszlosc, jakby Was ponioslo, to pamietaj o istnieniu antykoncepcji awaryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia-dobra--rada
Nie powinna zajść...to raczej nie możliwe...następnym razem: a) zabezpieczajcie się b) określcie dni płodne, ale nie na kalkulatorze tylko testami owu. (ja mam tester Afrodyta i jestem zadowolona). Każdy cykl może się różnić. c) myj się dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o pomoc
2 tygodnie temu kochałam się z moim chłopakiem w dni płodne, używając jedynie prezerwatywy. Okres powinnam była dostać mniej więcej tydzień po stosunku, ale nadal go nie dostałam (czyli spóźnia mi się tydzień). Zaznaczam, że miesiączkuję regularnie od około dwóch lat i nigdy nie doszło do takiej sytuacji (nawet po pierwszym stosunku). Martwię się, ponieważ zaczęłam też od tego czasu dużo więcej jeść. Rozmawiałam o tym z chłopakiem, jednak on mnie zapewnia, że wszystko powinno być okej, ponieważ gumka nie pękła ani się nie obsunęła. Jestem bardzo zdezorientowana, czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. mam pytanie....czy mając okres kończący się za 2 dni i uprawiając sex z chłopakiem oczywiście z zabezpieczeniem , a chłopak będąc we mnie miał wytrysk , to czy mogłabym zajść w ciążę? może to głupie pytanie, ale jestem bardzo wystraszona i ni wiem co robic ... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. mam pytanie....czy mając okres kończący się za 2 dni i uprawiając sex z chłopakiem oczywiście z zabezpieczeniem , a chłopak będąc we mnie miał wytrysk , to czy mogłabym zajść w ciążę? może to głupie pytanie, ale jestem bardzo wystraszona i ni wiem co robic ... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobic test... Ale jest to malo prawdopodobne ze zaszlas w ciaze tym bardziej ze kochalas sie z zabezpieczeniem... :-) nie warto martwic sie na zapas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciaa.
Może tu mi ktoś pomoże. Kochałam się z chłopakiem półtorej tygodnia po końcu miesiączki, zabezpieczaliśmy się jedynie prezerwatywą. Czy są szanse że zajdę w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kochałam się z chłopakiem. Podczas stosunku pękła nam prezerwatywa ale do wytrysku nawet nie doszło, wcześniej się zorientowaliśmy o tym. Później sprawdziłam w kalendarzu że mam dni płodne i prawdopodobnie owulacje tego dnia. Czy mogło dojść do zapłodnienia przez preejakulat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę być w ciąży, jeżeli kochałam się z moim chłopakiem, on miał prezerwatywę, ja miałam okres. Nic więcej, do wytrysku doszło we mnie, jednak, gumka została zdjęta ostrożnie, nic nie wyleciało, ani ona nie pękła? Dodam, że kilka dni potem dostałam jednodniową wysoką gorączkę, oraz wymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanie. Kochałam sie z chłopakiem bez gumki, lecz sie nie spuścił we mnie moge byc w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki są na końcu pracia i każde włożenie do waginy uwalnia ich.Tu są sprzyjające warunki do czekania na jajeczko i jest potomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×