Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja bangolia

czy można zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam .! mam takie pytanie czy według was można zajść w ciąze w 9 dniu cylku 28 dniowego ?? Do wytrysku nie doszło bezpośrednio do środka tlyko na zewnątrz ale w okolichach miejsc intymnych ale szybko wytarłam to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMigotkazPoznania
Mam pytanie kocham sie z chlopakiem regularnie co tydzien! zabezpieczamy sie i wytrysk nie odbywa sie w środku. Raz po stosunk zauwazyłam na jego jądrach jakąś lekko białą substancje... i czy to mógł być śluz z mojej pochwy czy sperma?? Prosze Odpowiedzicie mi na tooo!!! chciałbym dodac ze on paru dni czuje jak mi cos w brzuchu wiercii! miesiączki mam regularne ale w tym miesiacu byla słaba strasznie. Prosze o Pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita88
Kilka dni temu piescilam sie z chlopakiem to byly tak zwane dni suche u mnie on nalozyl prezerwatywe z plynem antyplemnikowym i dotykal mnie tylko po wargach sromotnikowych po pewnym czasie prezerwatywa sie zsunela lecz po chwili dopiero zauwazylismy okres mi sie spoznia boje sie strasznie ze jestem w ciazy pomozcie !!! czy to mozliwe ze okres spoznia sie ze strachu przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i dotykal mnie tylko po wargach sromotnikowych\" umarłam, na poczatku popłakałam sie se smiech a teraz mi jest zal tych dzieci co biora sie za sex a nawet nie znaja własnej budowy :| porazka do tej pory uwierzyc nie moge co ta dziewczynka napisała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka333
Ja tez nie moge to jakis zal poprostu nie wiem czy to normalne czy ludzkie pisac takie teksty hahahhahah nie no powaga ! hahhhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolax33
było to 13 dni po okresie a cykl mam co 32 dni czy moge byc w ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endzi217
Witam mam takie pytanie kocham sie z chłopakiem bez zadnych zapezpieczen i mi sie spuszcza do konca wchodzi ale jak wyjdzie z nim to jak wstane czy usiade to mi wylatuje wszystko czy moge zajsc w ciaze prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terere
ja kochałam się ze swoim mężczyzną w dni płodne bez zabezpieczenia i mamusią nie będę ;) wiec dziewczyny spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry_22
wkładać sobie zużytą gumkę ? żarty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry_22
endzi to że wstajesz i ci wszytsko wylatuje to nie jest zadna metoda antykoncepcji :| jeżeli miałaś akurat dni płodne to możesz być w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika204
Hej dziewczyny ! powiedzcie mi czy jezeli kochalam sien z chlopakiem i wsadzil mi penisa z zabezpieczeniam(prezerwatywa) od tylu do waginy i wyciagajac go zsunela mu sie prezerwatywa pod sam koniec wyciagania tak ze wystawala mi i nie spuscil sie ani nie dotknal mnie czlonkiem tylko czubek prezerwatywy zostal we mnie to jest mozliwosc zaplodnienia? zaznaczam ze czubeek i cala prezerwatywa byla sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeśli ja i chłopa byliśmy w majtkach dotykalismy sie i on dostał orgazmu to mogło sie do mnie coś dostac??? bardzo prosze o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomożcie .... wczoraj kochalam sie ze swoim chlopakiem oczywiscie z prezerwatywa... oon doszedl ale zrobił jeszcze kilka-kilkanasie ruchow po czym nie wycofał penisa tylko został chwilke w środku ponieważ zadzwonił telefon. Penis stracil wzwód i czesc nasienia splynela na jego jadra ... i jak go wycofywał nie przytrzymał prezerwatywy i została ona we mnie ... tak ze wystawała ok 2-3cm. Delikatnie ja wyciagnelam i pobieglam szybko sie obmyć. Jestesmy prawie pewni ze nic nie dostało się do \"srodka\", ale nasienie moglo miec kontakt poprzez jego jadra z moim \"wejsciem\" wargami i łechtaczką ... pomocy, czy moge zajsc w ciaze? Jakie sa szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Ginekolog i tabletka po mogłaś wpaść tak jak miałaś dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izamała
POMOCY. Mam mały problem. Boje się, że jestem w ciązy. Kochałam się z moim chłopakiem w dni płodne ale z zabezpieczeniem. Prezerwatywa nie pękła i nie zsuneła się. Trzy razy zmieniał prezerwatywe, bo kochaliśmy sie prawie godzine. Czy jestryzyko, że jestem w ciązy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 098
cześć. mam pewne pytanie kochalam sie niedawno z moim chlopakiem 7 dni po okresie bylismy zabezpieczeni prezerwatywa i nie mial on wytrysku czy jest to mozliwe zebym zaszla w ciaze ? prosze o szczera i szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
Prosze o pomoc!! Moj chłopak miesiac temu załozył sobie prezerwatywe i tylko kawałek wszdł we mnie nawet nie dotknął błony dziewiczej, nie było wytrusku, wytrusk był jakos z 8 godzin wczesniej inny... boje sie ze plemniki ktore były stare mogły przeniknąc przez prezerwatywe, dodam ze prezerwatywa miała ten srodek lemnikobojczy ale była otwarta dzien wczesniej ale nie uzyta nie ruszana, dodam ze było to 5dni po okresie, moj cykl trwa zazwyczas 30-32 dni a dzis jest juz 34 dzien, mogłam zajsv w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosćć
witam, mam problem. proszę o szybką odpowiedz ! Ostatnio z moim chlopakiem sie dotykalismy... ja nie miałam bluzki , ale spodnie miałam.. on mnie dotykał przez spodnie , ale to przed wytryskiem. nie dotykał mnie pod spodniami ani nic, tylko u góry.. boje się że mogłam zajść w ciążę (wiem to smieszne..) okres spoznia mi sie juz 4 dni.. czy jest szansa że plemniki przeżyły do wieczora?... na ręku ? Prosze o szybka odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki mały problem i bardzo proszę o pomoc... We wrzesniu dostałam 2 razy okres. Skonczyl mi się w piątek a z soboty na niedziele wspolzylam z chlopakiem jednak bez zabezpieczenia... Do wytrysku nie doszlo, ale ja sie martwie czy nie istnieje jakas obawa zajscia w ciaze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiaa
Z tego co wiem to żeby zajść w ciążę to partner powinien dać swój tzw. "pierwszy szczał" do środka swojej partnerki i oczywiście bez zabezpieczenia. A skoro wytrysk miał poza okolicami intymnymi swojej partnerki to nie ma się czego bać :) Co do pettingu to też trzeba uważać na rączki! bo skoro partnerka lub partner ma ręce w "spermie" i wsadzi ją tuż po wytrysku do pochwy to jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.A jeśli chodzi o najpopularniejsze w tych czasach środki zabezpieczające "prezerwatywa tzw. kondom") to trzeba kupować go najlepiej w aptece bo w kioskach itp. nie radzę do istnieje duże ryzyko ,że kondom może być "dziurawy" i w tedy jest coś czego nie chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniusia18
hej mam pytanie wiem że głupie kochałam sie z moim chłopakiem 18 dniu cyklu mam okres nie reguralny srednia to jkaies co 37 dni. bylo to z prezerwatywa bez finiszu czy można zajśc od tego w ciąże chociaż nie doszło do wytrysku??????????? a gumka nie pekła ??? mam jakies 2 tygodnie do okresu i bola mnie troche piersi tzn sutki!!!! prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja23578
2 dni temu chlopak wchodzil we mnie, nie bylo to gleboko i nie spuscil sie, ale bylo to bez zadnego zabezpieczenia i w dodatku to sa moje dni plodne, jakie jest prawdopodobienstwo, ze moglam zajsc w ciaze ? chlopak doszedl (nie we mnie) ponad pol godziny przed tym incydentem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ai
Hej :) Chcieliśmy z chłopakiem zacząć współżycie. Jednak byłam dość ciasna i miał problemy z wejściem a on miał też problemy z tym aby być podnieconym w prezerwatywie. Ostatnio spróbowaliśmy go włożyć bez. Wszedł troszeczke, może sam żołądź .. i czasem facetowi wyleci taka malutka ilość spermy. Jeśli tak się wtedy stało (chociaż tego nie wiem) to są jakieś szanse zajscia w ciąże ? Nie planuje już tego powtarzać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ai
Hej :) Chcieliśmy z chłopakiem zacząć współżycie. Jednak byłam dość ciasna i miał problemy z wejściem a on miał też problemy z tym aby być podnieconym w prezerwatywie. Ostatnio spróbowaliśmy go włożyć bez. Wszedł troszeczke, może sam żołądź .. i czasem facetowi wyleci taka malutka ilość spermy. Jeśli tak się wtedy stało (chociaż tego nie wiem) to są jakieś szanse zajscia w ciąże ? Nie planuje już tego powtarzać na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśśśś
Siemka, ostatnio miałam okres 20.08 a zakonczył mi się 28. Kochałam się z chłopakiem 31 ;) z zabezpieczeniem ( prezerwatywą) czy może mi ktoś doradzić czy mogłam zajść w ciążę? mój chłopak nie doszedł, ale mowił mi że moglo byc tak że On poprostu tego nie czuł.. nie było innych kontaktów płuciowych nie dotykał mnie rękoma po zakończeniu współżycia, proszę pisać na meila www.alim2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne ;D
Mam pytanie, uprawiałam z chłopakiem sex bez prezerwatywy 2 tygodnie przed krwawieniem miesiączkowym to wychodzi ze miałam faze płodności i on wyszedł ze mnie przed wytryskiem i zakrył jeszce ręką swojego penisa potem juz nieuprawialismy sexu czy jest jakies ryzyko ze mogłam zajśc w ciąze?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne ;D
Mam pytanie, uprawiałam z chłopakiem sex bez prezerwatywy 2 tygodnie przed krwawieniem miesiączkowym to wychodzi ze miałam faze płodności i on wyszedł ze mnie przed wytryskiem i zakrył jeszce ręką swojego penisa potem juz nieuprawialismy sexu czy jest jakies ryzyko ze mogłam zajśc w ciąze?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokorny
Czy rzeczwiscie preejakulat moze zawierac plemniki? Z tego co wiem a podpieram sie w tym stwierdzeniu wikipedia NIE. Chyba ze po pierwszym doszlo do drugiego stosunku i plemniki ktore wydostaly sie na zewnatrz dostaly sie do ejakulatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1988281
Witam! Swoj pierwszy raz miałam przed okresem (tzn w nocy 8.03 sie kochalismy a 9.03 dostałam okres). uzylismy prezerwatywy ale po wytrysku został jeszcze we mnie przez jakas minute. kiesy wychodzil gumka byla troche spuszczona. od kilku dni mam bole brzucha, tak jakbym byla przed okresem, jestem senna, mam podwyzszona temp ciała. czy moglam zajsc? i kiedy najlepiej zrobic test? prosze o powazne odp jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia00007
Witam dziewczyny więc tak 8.03.2011 uprawiałam sex z chłopakiem było zabezpieczenie prezerwatywa. Było ok nie pękła ani nic iwec nie wiem dziś jest 26 a ja miałam mieć 22 okres i nie ma nic zero objawów okresu do tego zrobiłam sobie test 24.03 i wyszedł negatywny co się dzieje mogę być w ciazy pomóżcie błagam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×