Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja bangolia

czy można zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość kasia8765
hej;] mam do was takie małe pytanie... mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie .. chodzi o to, ze ostatnio wykąpałam sie w wodzie, w której mył sie mój tato- nie wiedziałam o tym a jednak... czy moge zajsc w ciąże z tego powodu? ja wiem, ze plemniki obumierają na wolności, ale czy jest jakas szansa ze w tej wodzie mogły jakos przezyc? wiem, ze to jest głupie i strasznie dziecinnie brzmi ale ja sie troche boje... byc moze wyolbrzymiam te sytuacje ale strasznie mnie od tego dnia boli brzuch i mam dziwne skurcze..pewnie to ze stresu albo, nie wiem... jestem strasznie wydygana..prosze o odpowiedz.. z góry dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, woda (i detergenty) to niesprzyjające środowisko dla plemników (chlor, chemia!). Tam plemniki giną natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona nice_19
hejka mam pytanie do was czy kochając sie bez prezerwatyw moźna zajśc w ciąźe skoro nawet nie doszło do wytrysku ani nic z tych rzeczy?? Bardzo prosze odpowiedźcie mi na to pytanie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia04
Hmmm szczerze mówiąc jak czytam te wasze wypowiedzi to zastanawiam sie po ile wy macie lat? faktycznie do pełnoletności mi jeszcze brakuje ale żeby zachodzić w ciąze po przez dotykanie albo śluz to jest jakiś bezsens....Nie wiem nie Uczyłyście się biologii? Faktycznie Duzo kobiet stara się aby zajść w ciąże ale to nie zalezy od dni płodnych Przyjdzie czas na każdą i nie ma co rozpaczać...A jesli nie jesteście pewne to wogóle sie nie kochajcie...Bedzie bez stresu i wogóle.....Takie jest moje zdanie....Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona nice_19
Chciałabym tylko źebyście mi odpowiedziały na moje pytanie dobźe prosze czekam na odpowiedź pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś11sex
dziewczyny, mam 20 lat i wciąż się boję zajścia w ciążę. podczas seksu czy współżycia czy bzykania jak wy wolicie prezerwatywa spadła mu i się rozerwała wziął drugą nałożył se i zaczęliśmy się bzykać. Trwało to 2 godziny, on wkładał mi palec na zmianę z członkiem po pochwy.Na palcu ma się rozumieć nie miał prezerwatywy. Teraz boję się, że zaszłam w ciążę. POMÓŻCIE AGUŚ11SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
sperma na wargach sromowych, ktora szybko wytarlas bym sie nie przejmowala... bardziej stosunkiem przerywanym, ktory jest loteria- bo w plynie przedejakulacyjnym znajduja sie juz plemniki :p ale poniewaz zazylas escapelle nie powinnas sie juz stresowac :) sama bralam raz postinor i zadzialal :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
to bylo do iwony iles tam :D sorki, ale komp mi sie chyba zawiesil i nie widzialam waszych kolejnych postow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
do zuzi04 :) w moim poscie do gory masz odpowiedz na Twoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mozna
one nice 19 mozna- u niektorych facetow wydziela sie tzw. plyn ejakulacyjny-w nim tez moga sie znajdowac plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety na forum mam pytanie ... szukałem tu odp lecz nie do konca znalazłem moje pytanie brzmi nastepujaco doszłem do orgazmu na piersiach mojej partnerki ,spermę z piersi wytarłem dokładnie chusteczką poczym partnerka poszła się umyć czy jest mozliwośc ze podczas gdy woda spływała z piersi w okolice intymne moze dojść do zapłodnienia ???? zgóry dziekuje za odp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly11
Witam wszystkim Piszę ponieważ mam pytanie czy jest duża możliwość zajscia w ciążę w 1 lub 2 dzień cyklu ( gdy cykle są 29-30 dniowe) Okres dostałam 14 grudnia a 15 grudnia stało się ale krótko bardzo kilka sekund proszę odpowiedzcie mi to jest dla mnie bardzo ważne z góry wam dzięuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania040
Hej.Mam pytanie ostatnio z chłopakiem współżyłam bez prezerwatywy.Ale to nie trwało długo i on nie miał wytrysku.Jednak czy jest możliwe zajście w ciąże?? Prosze bardzo o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 dni temu uprawiaalm peeting z moim chlopakiem nie doslzo do wytrysku ani nic z tych rzeczy ale chlopak mogl miec na palcach plemniki pochoadze z plynu podczas podniecenia nie mowie ze byly na pewno ale mogly...teraz mam dziwne bole brzucha na dole..bole zoladka nie dobrze mi jest ciagle i mam temp 37...robilam test 7 dni po peetingu i wyszedl negatywny..ale i tak nadal sie boje dodam ze peeting uprawaialam zaraz po okresie czyli sa to chyba dnie nie plodne.co o tym myslicie mam ise czym martwic czy tylko sobie wmawiam??pomozcie bo ja ise bardzo boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
Bardzo proszę o pomoc! Dotykałem członkiem wejścia do pochwy mojej dziewczyny. Nie miałem wytrysku, ani preejakulacji. Po dotykaniu pochwy penisem sprawdziłem czy jest suchy, i był. Moja dziewczyna miała natomiast dużo śluzu. Czy możliwe jest zapłodnienie?! Czy plemniki w jakiś sposób mogły się wydostać z członka? BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! ZDECYDOWANIE USPOKOI MNIE TO ORAZ MOJĄ DZIEWCZYNĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądź całkiem spokojny
a najlepiej włóż jej ten członek do środka, nawet jakbyś wytrysnął to przecież ciąże zdarzają się tak rzadko, że nie ma sprawy dobre dotknął do wilgotnej pochwy a członek miał suchy to dopiero specjalista - poznałąbym Cię bliżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozecie napisac mi w których dniach mozna sie kochac aby było najmniejsze prawdobodobieństwo zajścia w ciąze?tzn niewiem w połowie cyklu...na konuc..na poczatku..weżcie pomórzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Beatko, zachęcam cię do zapoznania się z naturalnymi metodami planowania rodziny. Są całkiem sympatycznym uzupełnieniem antykoncepcji mechanicznej. Natomiast jeśli masz regularny cykl możesz sobie obliczyć swoje dni płodne w ten sposób: Podziel swój cykl przez 2 a do wyniku dodaj margines dwóch dni przed i dwóch dni po. W ten sposób otrzymasz swoje 4 dni płodne. Mimo wszystko na twoim miejscu poparłabym to również innymi obserwacjami (np. obserwacją śluzu i temperatury.) Mogę ci również przybliżyć fakt, że ok. 11 dni przed okresem to dni bezwzględnej niepłodności. Ale jak wiadomo nie można polegać tylko na NPR. Swoją drogą to jestem w takiej sytuacji jak osoba, która napisała w tym temacie pierwszy post :P Wbrew temu co niektórzy tutaj pisali o zajście w ciąże wcale nie jest tak trudno. Z drugiej jednak strony chyba nie ma co sobie wkręcać na siłę, że się jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruku
mam pytanko czy sex bez prezerwatyw boze wywolac ciaze ? jesli sie niewytrysnie w srodku ??czyli tzw. na wyczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruku => tak może. każdy niezabezpieczony stosunek może skończyć się ciążą, a stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotany/
Mam takie pytanie czy dziewczynie po pierwszym stosunku może sie wydłużyć miesiączka?? Moja dziewczyna ma 16 lat od 2 lat ma regularne miesiączki. Kiedyś miała miesiączki po 28 dniach a przez ostatnie kilka miesięcy ma po 30 dniach. Czy są jakieś objawy utraty błony dziewiczej?(w sensie przechodzenia miesiączki) Ostatnio dziewczyna zaniepokoiła mnie tym że po pierwszym współżyciu sexualnym po 30 dniach nie ma miesiączki...:/ jak mówiła zawsze miała regularne... Dodam że ostatnio ma dużo stresów związanych ze szkoła... ale ostatnio też miała je także ale jej sie nie wydłużyła... Czy jest możliwe zajście w ciąże po penetracji wraz z użyciem prezerwatywy i bez wytrysku?:/ proszę o odp...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
dziewczyny pomocy!!!! blagam pomozcie!!!! mam bardzo powazny problem!!!!!!!!!!!!!!! obawiam sie ze moglam zajsc w ciaze. otoz kochalismy sie w gumce, ale z dziurka (taka malutka jak od szpilki), on nie skonczyl we mnie, ale pozniej prezerwatywa lezala obok mnie i boje sie ze cos moglo przewedrowac. czy jest to mozliwe? jak duze jest prawdopodobienstwo zaplodnienia??? prosze, pomozcie, odpowiedzcie a i dodam jeszcze ze jestem w osmym miesiacu ciazy. czy ktos wie jak duze jest prawdopodobienstwo zaplodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiii
od kilku dni wraz z moim chłopakiem bawimy się .. ja jemu robie dobrze, on mi. nasze narządy dotykają się, ale jego członek nie był u mnie w pochwie. doszło do wytrysku, ale raczej on nie dostał się do mojej pochwy. czy jest możliwość, że jestem w ciąży? z góry dziekuje za odp .. to wazne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sądzicie
witam czy przez majtki moje i mojego chłopaka które były wilgotne może coś się do mnie dostać nie było wytrysku tylko poprostu będąc w majtkach dotykaliśmy się bo już sama nie wiem strasznie się boje może wy coś na ten temat wiecie proszę napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aat 69
Witam wszystkich! byłam dziś u ginekologa. Dużo mi nie powiedział. Kazał zrobić kolejny test. Skierował mnie na badania USG. Lecz nie powiedział czy podejrzewa ciąże czy nie. Nie wiem co mam o tym sądzić. badanie mam dopiero w pod koniec marca. Co wy o tym sadzicie. Tak chciałabym zostać mamą . pozdrawiam czekam na wasze opinie. Też tak miałyście? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenAaA_R
Mam pytanie ? tylko nie badzcie złosliwi :) podczas stosunku gdy np: mam dni plodne i kocham sie z prezerwatywa to moge zajsc w ciaze ? ratuJcie .Pozdrroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Zawsze możesz zajść w ciążę, ale myślę, że jeśli nie pękła i była prawidłowo założona to nie masz sie czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałł
9 dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem nie doszło do wytrysku ani nic z tych rzeczy ale chłopak mógł mieć na palcach plemniki pochodzące z płynu podczas podniecenia nie mowie ze były na pewno ale mogły...teraz mam dziwne bole brzucha na dole... strasznie boje sie że jestem w ciąży...pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczonka pl
Bez obaw:) Ja zawsze zabezpieczm się tylko poprzez prezerwatywę w dni płodne i przez 11 lat stosowania tego typu zabezpieczenia nie zdażyło mi się zajść w ciążę. Guma daje prawie 99,9% skuteczności jeśli jest umiejętnie stosowana wg. instrukcji. A jeżeli jest pokryta środkiem plemnikobójczym to ośmielę się powiedzieć, że daje 100% skuteczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁaaaaaP
Hello mam pytanko wspolzyje juz od paru lat ale w zyciu mi sie nie zdazyla taka sytuacja. Podczas stosunku w dni plodne zabezpieczylismy sie prezerwatywa ktora byla zalozona zgodnie z instrukcja i nie pekla tyle ze po wygiagnieciu swego czlonka zostala we mnie zsunela sie dodam ze nie doszlo do wytrysku:PP poprostu gdy wyjmowal zsunela mu sie a ja sobie ja wyciagnelam. Malo tego 2 dni po stosunku dostalam zpalenia pecherza:( problemy z moczem itd Teraz juz nie mam az tak czestych bolesci brzucha i problemow z oddawaniem moczu ale sie zdarzaja:(( czy moglam zajsc w ciaze? rozpatrzcie to z gory dzieki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×