Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość dojrzala poziomka
Dziewczyny ja sie zalamie!! Nie jestem w stanei kazdego dnia lykac YAsmin o tej samej godzinei mimo,ze nastawiam budzik na 8:30:( dzis np po zmianei czasu opoznilam sie o godzine..i tak codziennie moj czas lykania tabletek waha sie miedzy 7;50 a 9:00 Powiedzcie czy tak mzona? wiem,ze taka jednorazowa mziana nei ma znaczenia bo 12 godzin nie minelo,ale czy mzona tak stale przyjmowac ??? martwie sie tym straszliwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała poziomko:) nie martw sie ..tabletki powinno sie przyjmowac o jednej PORZE czyli albo rano albo popoludniu albo wieczorem...nie musisz restrykcyjnie przestrzegac godzin...wiec nie martw się:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
dziekuje Ci serdecznie Bernadetko,chyab wiekszej panikary od emnie :( A jak tam Twoje chorobsko?? Ja odwiedzilam lekarza w piatek i jzu wszystko w porzadku,powinnam zrobic tez cytologie,ale nie daly rady ze wzgledu na te plamienia:( pocieszyla mnei jednak,ze po 1 opakwoaniu powinno przejsc..Nie moge sie jzu doczekac,kiedy zaczniemy z moim kochaniem korzystac z komfortu jaki daja tabletki:) poki co mamy jzu miesieczny celibat:( Zadnych piesZczot nazwet:najpirw grzybek,teraz przeziebienie i te ciagle plamienia:( ech...kiedy nadejdzie ten dzien,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech moje choróbsko nie chce ode mnie odejść:( Dzis zużyje ostatnią globulkę ale teraz boli mnie żołądź łechtaczki...jestem tam czerwona.....swędzenie od zewnątrz......i albo podrażnienia przy wjesciu do pochwy od leków albo choroba.......Nie wiem :( We wtorek biore ost yasmin z opakowania...w piatek okres i tak 6 ni krwawienia.potem 4 dni i ginekolog....i jesli nie przejdzie do tego czasu to powiem ze chcę posiew....... w ogole nie mam do tego siły.i ciągle płaczę przez ta chorobę...mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Poziomkaaaa Ja miałam plamienie przez całe dwadzieścia jeden dni przy pierwszym opakowaniu plus trzy dni krwawienia z odstawienia. Później już mi sie plamienia nie powtórzyły. Teraz zaczynam szóste opakowanie i wszystko jest w porządku w każdym miesiącu mam regularnie trzy dni krwawienia w siedmiodniowej przerwie - tak że cierpliwości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetko sprobuj jednak kefiru wiem ze brzmi smiesznie ale mialam takie same objawy jak tyi mi pomogl podmywalam sie kefirem ile sie daloi po 2 dniach spoko zadnego swedzenia i pieczenia lechtaczka terz przestala dawac sie we znaki🌻 oczywiscie leki od gina ale na poczatku kuracji lekami myslalam ze sie wsciekne i sie rozdrapie😍😍tak swedzilo🌻 juz niemialam sil i weszlam na forum o grzybicy pochwy tam kobitki radzily kefir ze ma dobry wplyw na flore bakeryjna pochwy:(:(:( wyprubowalam na siebie i umnie zadzialalo🌻 moze warto zaryzykowac i siegnac po ten kefir🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostalam wczoraj wieczorem okres i odziwo niejest to powodz jak poprzednio tylko takie se male krwawienie:):):) bardzo mnie to cieszy🌻 coraz bardziej kocham yasmine😍😍 niemam zadnych skutkow ubocznych swietnie:):):) wszystko cacy i libido powoli wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelia
Witam Ja jak na razie wzięłam 3 tabse i jest git żadnych skutków :) mam nadzieje ze tak zostanie, bo uważam ze one są naj naj lepsze nie mam doświadczenia z innymi, bo to moje pierwsze tabletki, ale od początku je chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
mam jakby wzdecia co chwile :( cos moze z jelitami nie tak,przeciazone czy co?? tak poza tym ok tylko czemu ciagle brzuch jakby nadmuchany ??? ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Hej kobietki u mnie samopoczucie bardzo dobre, melduje sie tylko na topiku kontrolnie;) Startuje własnie z drugim opakowaniem, czyli szalenstw z męzem ciag dalszy:classic_cool: ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj wieczora przyzywam załamanie ............ Apropo kefiru tudziez jogurtu zanim zaczęlam sie leczyć spróbowałam i z tego co pamietam nie pomogło mi........ale chyba teraz znowu spróbuję..tzn jutro A póki co.......płaczu ciąg dalszy.... Idę co by nie zepsuć komuś humoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Bernadetka - banalnie ale: jutro bedzie lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mam powazne wątpliwości: tu jesli bedzie lepiej to za miesiac conajmniej......a ja na tyle czasu nie mam już siły..jestem na skraju załamiania.tyle miesiecy leczenia...gówno dały ...Przepraszam za wyrażenie ok teraz naprawde ide bo nie chce użalać sie na forum pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
No i mam powazny problem;( dzis lekarz wypisal mi antybiotyki na zatoki,8 dni leczenia,w tym leczenie wypadnie na dni przerwy miedzy opakwoaniami YAsmin!!! Z ulotki wynika ze w takjm wypadku leczenia antybiotykami powyzej tygodnai powinnam nie robci przerwy...ale Przeciez koncze dopiero 1 opakowanie! Chyba nalezaloby zrobic przerwe,,,jutro ide do ginekologa,cos poradzi.Ale boje sie,bo nie wiem kiedy bede mogla bezpiecznei zaczac sie kochac i co z ta przerwa?? POMOCY.mialyscie taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja dzis cały dzien w rozjazdach, nawet nie mam czasu żeby zaglądać na forum... Bernadetko, niestety, ale ja nie jestem w stanie Ci nic doradzić, pomóc...:( Jedyne co mi pozostaje to zyczyć Ci szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 Miłego wieczorku. 3majcie sie dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.W koncu trafiłam na forum z yasmin.:) Dziewczyny mam mały problem i zaczynam się bac ze cos ze mną nie tak.A mianowicie,biorę juz piąte opakowanie yasmin do tej pory czułam się po nich rewelacyjnie,moje libido znacznie wzrosło,nie miałam żadnych plamien.W piątek wieczorem miałam wziąść ostatnią tabletke z 5 opakowania....ale rano dostałam plamienie (wystraszyłam się bo do tej pory nie miałam zadnych plamien a krwawienie dostawałam zawsze jak w zegarku 4dnia)...boję się że coś jest nie tak...wiem że plamienia mogą wystąpic ale z tego co wiem to przewaznie występuję przy zaczynaniu brania tabsów a nie jak w moim przypadku wystąpiło przy koncówce piątego opakowania. Jak sądzicie czy powinnam się tym martwić czy ktoras z Was miała podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka5
Czesc dziewczeta.Prosze Was o rade.....Biore yasmin 9 dni i najbardziej dokucza mi wrazenie suchosci i sciagania skory na buzi i dloniach..... a tak wlasciwie,to na calym ciele ...czuje sie jak wysuszona mumia mimo tego,ze zmuszam sie do picia jak najwiekszej ilosci plynow by nawodnic sie choc troszke i aby to przykre uczucue minelo! Czy Wy tez tak mialyscie i czy to kiedykolwiek minie ?Czuje sie z tym przeokropnieeeee i juz sama nie wiem co robic!!!!!! Odpiszcie mi prosze :).Pozdrawiam zalozycielke topiku i cala reszte dziewczat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_025
Snieżynka19 Ja tak miałam przy czwartym opakowaniu, ale nie masz się czym martwić. Mój lekarz powiedział że to normalne:) Irka5 Na poczatku brania często zdarzaja sie rózne niedogodności, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Ja tez miałam wiele skutków ubocznych, ale przetrzymałam to. Teraz jestem przy piątym opakowaniu i wszysko jest ok :) Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na początku chciałabym z góry przeprosić za to że mogę być niegrzeczna w najbliższym czasie, za docinki itp. które mogą paśc z moich ust w najbliższym czasie...Niestety przechodze teraz trudny okres, i pomimo wsparcia swojego kochania -nie potrafie sobie sama z soba poradzic...Dziewczyny które czytają ten topik wiedzą o czym mówię, i co jest przyczyną mojego stanu i co mi dolega....I zapewniam że jest po prostu ze mną źle... To tyle o sobie... Co do pytanie Irki-> przecież masz jak wól napisane w ulotce ze te lek nie zatrzymuje wody w organizmie, jesli zaczelaś brać te tabletki to jestem przekonana ze wczesniej poczytalaś sobie na ich temat w internecie...i doszłaś do informacji że przez nie hmm \"wydalamy\" wiecej wody z organizmu....Skoro to twoje pierwsze opakowanie to przetrzymaj to...zacznij brać kolejne i wówczas zobaczysz co sie bedzie działo....Póki co- pij więcej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwanka 025 ślicznie Ci dziękuję bo już się bałam że jest cos nie tak i że będę musiała zmieniać tabletki a tego bym nie chciała bo naprawdę czuję się po nich jak narazie bardzo dobrze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Cześć Babeczki!!! Dawno mnie nie było bo miałam chore oczęta :-( i miałam zakaz zbliżania się do kompa:-( U mnie wszystko spoko, zdecydowanie lepiej przchodze to drugie opakowanie tabsów, tylko troszke bolą mnie cycuchy... ha, ha, może rosną?:-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
trzymaj sie bernadecia :) mi tez wczoraj sie an smutki wzielo ale juz przeszlo, Tobie tez minie, bedzie dobrze!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiza-> ze mną jest już chyba naprawdę źle..nie pomógł mi nawet macmiror...boli mnie żołądz łechtaczki...jestem tam cała czerwona. az do wejscia do pochwy...swędzi...no i ten ból jest najgorszy....tak jakbym byla po tygodniu bardzomocnych niekonczących sie pieszczot..kurcze to jest tak wrażliwe miejsce :O boli jak tylko dotknę... I jak ja mam sie nie załamywać skoro leki mi nie pomagają? Planuje w czwratek wizytę u ginekologa ale to pod warunkiem że nie bede miała okresu bo dziś połknę ostatnią tabletkę yasmin.i to bedzie 7dniowa przerwa..wiec okres powinnam dostać w piątek...oby tylko nie w czwartek..niech mnie kobieta zbada i cos wyp[isze bo chyba oszaleję...wiem ze wtrakcie @ nie bedą wchodzily w gre zadne globulki ale moze chociaż Fluconazole dostane albo Orungal...albo coś dopochwowego jak mi sie @ skonczy....ech no nie daje juz rady..tylko wyję i wyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bernadetka - a masz to od yasmin??? :( pij immunofort tez wspieram Cie kochana i nie daj sie!!! ja ostatnio myslalam ze mam tez jakies tam zapalenie bo takie wzdecia mialam i mokro ale przeszlo i ok jest narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah...Bernadetko...:( tak Cię czytam i czytam a Ty ciągle coś masz tam...kurcze mogłoby się już odczepi od Ciebie te choróbsko wstrętne i okropne za co trzymam kciuki:* 🌻 byle do czwatku i kolejne pudełeczko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiza nie, ja tego nie mam od yasmin..aja to miałam jeszcze zanim zaczelam je przyjmowac.i nie moge doleczyc...to juz 3 miesiąc leci..... Immunofort skonczylam, pije teraz srebro koloidalne..... A to że wyje i wyje to z powodu tego że nie moge tego wyplenić z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
Tak mi przykro BERNADETKO ze wciaz sie musisz borykac z tym chorobskiem:( Ale nie martw sie,na pewno oslabilas juz te grzybki czy inne tam paskudy i teraz trzeba je tylko dobic !:) Ja za to jestem juz 3 dzien na antybiotykach :( Wyobrazacie sobei,ze lekarz rodzinny powiedziala mi ze to nei ma zadnego wplywu na tabletki?? Co za niewiedza!! wrr..poszlam do mojej ginekolog,pokazalam ulotke Yasmin,ale i oan miala watpliowsci co do robienai przerwy,powiedziala ze lepiej by zroobic.Ale ja zrobie tak jak w ulotce:nie zrobei przerwy mimo ze skonczylam pierwsz eopakowanie,bo leczenei wypada mi na planowana przerwe. I TU MAM DO WAS PYTANKO WAZNE- czy mimo,ze nie zrobei przerwy to musze odczekac 7 dni od odstawienai antybiotykow by byc pewna? Zajrzyjcie do ulotki prosze to zobaczycie o co mi chodzi...I obiecuje jzu nei poruszac tego tematu wiecej...:P Bo widze,ze troszke tu zasmiecam. I jeszcze cos-do konca opakowania 2 tabletki a mnei brzuch boli tak jak przed okresem ,czy to normalne? A moze oznacza to ze nie dzialaja tak jak trzeba i np byl aowulacja? Glupie ,ale musze sie upewnic:) Moja ginekolog jzu nei ma do mnei cierpliwosci:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
" Jeżeli okres jednoczesnego przyjmowania innych leków obejmuje również przerwę między opakowaniami preparatu Yasmin, kolejne opakowanie należy rozpocząć bez zwykle stosowanej 7-dniowej przerwy.".. dziewczyny,blagam powiedzcie,bo ja to chyab zle interpretuje.. jak to rozumiecie? Moja sytuacje jzu przedstawilam powyzej:od 3 dni biore antyb, jescze 2 yasmin i koncze 1 opakwoanie,robic przerwe czy nie? " Kobiety leczone, przez krótki czas (do 1 tygodnia), lekami z którejkolwiek z wymienionych powyżej grup leków, powinny w okresie leczenia i przez 7 dni po zakończeniu leczenia, stosować dodatkowe metody antykoncepcji." U mnie leczenie bedzie trwalo 8 dni jesli dobrze pojdzie, jak to interpretowac? Boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ojku, ojku... poziomkaaaa.... Nie masz robić przerwy 7-dniowej! I jeszcze tydzień po skończeniu antybiotyku zabezpieczaj się dodatkowo gumką!!! Bernadetka... a co u Ciebie? Byłaś u gina? Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie:-):-);-) Głowa do góry w końcu musisz wyzdrowieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×