Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

🖐️ Bernadetka Ja od kilku dni biorę drugie opakowanie i plamienia zniknęły :D a też mi strasznie dokuczały... więc trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak było :) wczoraj sobie zawaliłam troszkę... :( wyszłam na 9 do pracy (tabletki od tego opakowania biorę między 9-11) i zapomniałam zabrac ze sobą tabletek... a że wczoraj obsługiwaliśmy imprezę masową czyli mecz Polska - Portugalia :) :) to w domu byłam dopiero przed 23 :( no i niestety 12 godzin minęło... dobrze, że moje kochanie jest teraz w Grecji do następnej środy, przynajmniej nie muszę się martwić o ewentualną ciążę :) mam tylko nadzieję, że już w srodę będę mogła spokojnie sie kochać... no i musze zacząć kolejne opakowanie bez 7dniowej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Desire :) kope lat ;) No też mam nadzieje ze plamienia znikną:P zobaczymy co bedzie już dzis....Zresztą cały czas morduję się z tą swoją infekcją, a przez plamienia nie uporałam sie z nia do konca :( Mam w piątek albo w sobotę wziąc nast. tabletkę ale to zależy od tego czy będę \"czysta\"...No a potem we wtorek do lekarza...i albo koniec leczenia będzie ( bo liczę iż po tej tabletce będe już zdrowa) albo leczenie bedzie kontynuowane... A ja jestem chyba niezbyt odpowiedzialna, bo pomimo tego iz mam infekcje to zdarzylo mi sie kilka razy kochać ze swoim męzczyzną :D Dla niego to to wprawdze na rękę było ;) że się tak dopominałam :D Ale pózniej się martwił strasznie i do tej pory pyta mnie czy aby wszytsko w porzadku czy nie swędzi , czy nie piecze ;) Ech kocham swojego Miśka :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az sie gotuje:(:(:( wchodze na kaffe i widze polecane tematy zaraz na poczatku czytam \"yasmine....cos tam niepamietam dalej ;nic z ciekawosci wchodze i czytam ze te tabsy sa przepisywane bo producent wykupoje lekarzy a pozatym ze yasmine maja tylko 92%skutecznosci i sa swego rodzaju ruletka dlamnie to totalna bzdura a co wy sadzicie moje yasminowe kolezanki:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzcie tym bzdurą!! Te tabletki naprawde sa bardzo dobre. ja je biore juz 3 miesiace i od poczatku ch brania zadnych skutków ubocznych zabezpieczona juz po 3 tabletce byłam!! nie mam chwiejnych nastrojow ani zadnych faz które mogą występować!! ja je polecam naprawde!!! a to co pisza to tylko dlatego, aby inne firmy produkujące miały wieksze zyski, bo YASMIN wszystkich przegania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w te bzdury :) Ja sie czulam oid początku bardzo dobrze....i tylko plamienia miałam ...A tak moze ze 2 dni dziwnie sie czulam... A są skuteczne bo na sobie sprawdzilam ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wierzę ;) tak samo możnaby bezpodstawnie powiedziec o każdych tabletkach.. a robią to pewnie ludzie konkurencyjnych firm ;) bo czesto jest tak, że ktoś pisze \"yasmin jest fe (...) ja biorę xxx i jest super\"... i wszystko jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
u mnie na prawym policzku masakra :( Robią mi sie takie podskórne, bolące gule, na które nic nie działa :( Czy to może być po yasmin? Cholera, jak pomyśle że jeszcze prawie cały listek przede mną to aż sie boje :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebetka
Cześć dziewczyny! Jestem w trakcie 3 opakowania Yasminek, które zaczęłam brać bez 7-dniowej przerwy. Po 6 tabletkach z tego 3 opakowania pojawiło się u mnie plamienie. Czy któraś z Was też tak miała? Dodam, że wcześniej nie miałam żadnych plamień, ogólnie czułam się super po tabletkach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz to 3 opakowanie do końca...teoretycznie może sie tak zdarzyc ze nawet w3 opakowaniu będzie plamienie...No i poradź sie swojego lekarza dla świetego spokoju...Bo tak naprawdę żadna z nas przeciez medycyny nie skończyła ;) a nie chcemy nikogo wprowadzać w błą, prawda dziewczynki? :* Życze wszytskim miłego dnia ( ja własnie dotarłam do pracy :( i tak będę tu do 18 więc będę zaglądac na ten topic ) Pzdr🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Witam 🖐️ Ja dziś zazyłam 7 tabletke. Tak ogólnie to czuje sie dość tak, troszke mnie dziś pobolewa głowa i podbrzusze. Dziś mam taką ochote na sex, ze masakra :P A mój Misiek jest w parcy i nie zobacze sie z nim wczesnij niż jutro po południu :( Buuu, jak ja wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wytrzymasz wytrzymasz :P Ja mam o wieeeeeeele dłuższe przerwy :( ale jakoś daję radę ;) bo muszę ;) ( moj chłop mieszka w innym mieście :( ) A Przez te tabletki potwór jakiś we mnie wstąpił bo NON stop mam ochote na sex ,no nigdy tak nie było u mnie :D Chyba rośnie ze mnie mała nimfomanka .. A na samą myśl o Nim ze mnie cieknie :D ( Sorki za dosadne słowa :P ale tak jest :p ) Jedno wiem, odkąd biorę Yasmin mam OGROOOOOOMNE LIBIDO :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
hehe. Mam nadzieje, że u mnie też tak bedzie :P Zresztą ja bez tabsów byłam dosyc niewyzyta (co bynajmniej nie przeszkadza mojemu Miskowi:P) ale teraz to aż sie boje o siebie ;) Chociaz z dwojga złego, lepiej w tą strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzzzz
plamie :( a zblizam sie do konca opkaowania pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Mnie sie juz plamienie konczy (aczkolwiek nigdy nie wiadomo z czym sie czlowiek obudzi). A czego dowodem moze byc takie plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):): )Witanko buziolki :):):) tak naprawde to niemam dzis nic dopowiedzenia(narazie)tak sobie weszlam aby sie przywitac:):):) ogulnie jest pelny luzik nic mi niedolega czuje sie swietnieoki oki tylko cos libido marnie wogole mi sie niechce ale to pewnie przez strach ze biore dopiero drugi tydzien :):):)pozyjemy zobaczymy co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem na początku 2giego opakowania...Mam delikatne bardzo plamienie ale to zawsze plamienie...chociaż w pierwszym opakowaniu plamiłam duuuuuuuzo bardziej....wiec widzę poprawę...Wczoraj bylo np dużo gorzej...( dziś łyknę 3 tabletke z blistru)I nie przejmowałabym sie tym tak gdyby nie to ze mam tabltke do zaaplikowania :O A wtorek zaplanowaną wizytę u gin... Jeśli plamicie w 1wszym opakowaniu to naprawdę wszytsko jest ok...Do 3 opakowań tak moze być wiec glowa do góry..U mnie chodzi tylko o to moje leczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhmmmm Aniutek 🖐️ Moje libido jest pierwszej klasy ;) jak nigdy :D Więc tutakj nie narzekam:P tylko te plamienie cholercia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wsumie ten nasz topik taki pogodny dosc tak sobie czytam inne to miesem wala az zgroza :(:(:( fajniutko mi dzis mam jakas nostalgie czy cos :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam słabe libido dlatego, ze potem przez dwa dni nie mogę usiąsć i wytrzec za przeproszeniem tylka (chodzi o wejscie do pochwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje Zwiekszone libido daje mi sie dzisiaj we znaki wyjątkowo mocno :P Normalnie Mój facet zrobił ze mnie potwora :D I rzeczywiscie spokojnie tu u nas:) Nikt nikogo nie obraza( chociaż gdzieś , kiedys , na ktorejs z piewrszych stron był ktoś kto mnie aż od pracownika scheringa wyzywał, no ale juz spokój ) :) Ja tam lubię ten topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Kurcze, ja dziś zażyłam 7 tabletke. Jutro bedzie 8. A tak bym chciała zobaczyc jak to jest gdy On konczy we mnie, ale sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Ja tez lubie :) I mam tak samo jak Bernadetka - jestem niewyzytm seksualnie demonem miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszek-- Jeśli wzięłam pierszą tabletkę tak jak nalezy- czyli 1ego dnia @ to nic nie stoi na przeszkodzi... A jak facet kończy we mnie to ja się czuję wspaniale...N\\To niewiarygodne uczucie :) Prawda dziewczynki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to nie chodzi o jakieś fizyczne odczucia bo ja tam tego w zwiazku z tym nie mam....Ale ta psychiczna świadomość....:) Pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×