Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość AMARA
Witam.. jest tu moze ktoś z Krakowa kto bierze Yasmin... konkretnie chodzi mi o namiary na jakies tanie apteki...bo Yasmin do najtanszych nie nalezy jak wiecie.... bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w yasminelle jest dużo więcej skutków ubocznych... jak któregoś dnia będe miała natchnienie to napisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
ojojoj nie mozna tegfo otworzyc.. a co znaczy ku przestrodze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canimsin
cheris, ja tez wlasnie mam problem z okresem, tzn. dostaje go czasem w 3 czasem w 4 dniu, a ostatni byl bardzo slaby i krotki, tylko 2 dni, to u mnie nie jest normalne. i obawiam sie najgorszego...dzis robie test, mam nadzieje, ze bedzie 1 kreska...i bede mogla siebie i Ciebie przy okazji uspokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canimsin ---> trzymam kciuki zeby bylo ok, odezwij sie jak juz bedziesz mogla mnie uspokoic ;) pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canimsin
zrobilam sobie test w pracy hehe i nie jestem zaciazona:) takze cheris jak widzisz to normalne. czytalam gdzies, ze w miare brania tabsow okres sie skraca, moze to i lepiej:) a ja wzielam juz 7 opakowan pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canimsin dziekuje Ci bardzo za informacje uspokoilas mnie. Zycze udanego bezstresowego zycia seksualnego (sobie rowniez;)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - a jak tam po tych tabletach sie czujesz?widzisz roznice jakas?? no i zdrowiej szybko ,pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi (osoby dluzej zazywające tabletki), ktore sa lepsze?? JASMIN?? CZY JEANINE??? JA biore jeanine, ale zastanawiam sie nad zmiana, bo yasminy maja podobno mniej hormonów, proszę o wasze opinie pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canimsin
hehe dzieki cheris, nawzajem! nunatun ja znam tyko yasmin i mnie po nich nic nie dolega. jedynie ostatnio jakies podle nastroje..ale nie wiem czy to od tabletek. nie przytylam ani schudlam, cere mialam okropna od dlugiego czasu a po yasmin mam super bez 1 pryszcza. ogolnie wszystko ok:) mam doswiadczenia tylo z Logestem i mialam po nim wszystkie mozliwe dolegliwosci oprocz tycia. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babeczki:-) iiiza-------> kurde bolo wyskakują mi pryszcze istne diodaki:-( przy yasmine miałam tylko kaszke na buzi na samym początku i jestem strasznie senna ale to może przez przesilenie wiosenne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus >>> tak, ja w Szczecinie jestem....ostatnio tu nie zagladalam:P a moje zdrowie kiepskie nadal :O w poniedzialek lece na posiew..a potem do jakiegos lekarza... i jak sie czujesz przy tych yasminelle? i jakie to skutki uboczne ktore moga przy nich wystapic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ooo bernadetka - a gdzie Ciebie wywialo ?:) ze swoim facetem juz jestes??:) ja te prochy w diably rzucilam i tez teraz na gumkach jade :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiza>> tak jestem ze swoim facetem:P wywialo mnie do szczecina;) my tez na gumkach jedziemy...tzn teraz nie jedziemy bo ja choruje wciaz...ale jechalismy i bedziemy jechac na nich..no coz..takie zycie...w kazdym badz razie teraz najwazniejsze zebym w koncu wyzdrowiala... zobaczymy co pokaze moj przyszlotygodniowy posiew... tzn pokaze pewnie to samo..ale teraz nowy antybiogram powinien byc no i nowy lekarz..ktorego jeszcze nie wybralam..ale bede musiala wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ale Ci zazdroszcze bernadetka:) a powiedz mi odczuwalas bole jajnikow po odstawieniu??i normalnie okres dostalas?? pozdrawiam i zdrowka zycze oraz duuuzo szczescia ze swoim facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiza>> moj okres ( ten pierwszy, naturalny) spoznil sie o ok 7 dni..nie pamietam dokladnie juz.... i zanim nie przyszedl. to wlasciwie od polowy cyklu czulam swoje jajniki..wiec pewnie to normalne... bylam wtedy badana przez lekarza..nie bylo zadnego zapalenia przydatkow... u mnie \"tylko\" bakterie stanowia problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki same tego chciałyście... będą skutki uboczne yasminelle... ***Częste działania niepożądane (więcej niż 1 na 10 kobiet): wahania nastroju, ból głowy, bół brzucha (żołądka), trądzik, ból piersi, powiększenie piersi, bolesne lub nieregularne miesiączki, zwiększenie masy ciała. ***Niezbyt częste działania niepożądane (więcej niż 1 na 1000 lecz mniej niż 1 na 100 kobiet): kandydoza (zakażenie grzybicze), opryszczka, reakcje alergiczne, niekiedy ciężkie (obrzęk naczynioruchowy) z obrzękiem skóry i (lub) błon śluzowych, zwiększony apetyt, depresja, nerwowość, zaburzenia snu, obniżenie libido, odczuwanie mrowienia i drętwienia,zawroty głowy, problemy ze wzrokiem, zaburzenia rytmu serca lub niezwykle szybki rytm serca, zakrzep krwi (zakrzepica) w naczyniu nogi lub płuc (zatorowość płucna), wysokie ciśnienie krwi, migrena, żylaki, ból gardła, zapalenie żołądka i jelit, mdłości, wymioty, biegunka, zaparcie, wypadanie włosów (łysienie), świąd, wysypki, suchość skóry, łojotkowe zapalenie skóry, ból szyi, ból kończyn, kurcze mięśni, zakażenie pęcherza moczowego, guz piersi (łagodny i rak), wydzielanie mleka u kobiet nie będących w ciąży, torbiele jajników, nagłe zaczerwienienie twarzy, brak miesiączek, bardzo obfite miesiączki, upławy, suchość pochwy, ból w dolnej części brzucha (miednica), nieprawidłowy rozmaz szyjkowy, zatrzymanie płynów, brak energii, silne pragnienie, zwiększone pocenie się, zmniejszenie masy ciała. I to by było już wszystko. Ja jak narazie mam pryszcze na twarzy i dekolcie, niesamowite skórcze mięśni, czasami mdłości i bóle żołądka, miałam zawroty głowy ale mi przeszły, czsto boli mnie gardło i zawsze po godzinie 18 strasznie chce mi się pić ale tak jak bym miała mega wielkiego kaca aż mi w ustach zasycha. No zobaczymy jak to dalej będzie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie-> sporo tego :O a ja wczoraj ( pomimo choroby) nie wytrzymalam 3 razy :P:P ale nic a nic nie bolalo, tzn mnie nie boli stosunek ani po, tylko jakis czas pozniej swedzi mnie , no chyba ze sie obetre to wtedy normalka ze piecze albo cos, w ogole to ja nie wiem czy to swedzenie nie wynika z tego ze teraz sporadycznie sie wygalam, i byc moze to wlasnie od wloskow???? :O kurcze ale tak- wydzielina nie wyglada mi na grzybiczna, nie mam nalotu zadnego...czyli wniosek z tego ze wciaz mam te bakterie..jezu jak ja juz mmam tego wsiego dosc :O nawet sobie nie zdajecie sprawy..ja choruje od konca sierpnia.. Fakt- jest lepiej odkad zmienilam lekarza...moge usiedziec i wogole ae wciaz nie jest idealnie..a teraz znowu musze jakiegos gina odwiedzic, tylko ze nie wiem ktorego bo nie jestem w swoim rodzinnym miescie, tylko na drugim koncu Polski, i chyba skonczy sie na tym ze odwiedze ktoregos z lekarzy z takiej prywatnej spoldzielni pracy lekarzy specjalistow-> tak to sie nazywa...trudno... ale trzeba liczyc ze znowu na leczenie zejdzie mi z 200 zl( bo posiew 50 i lekarz 50-60 , no i leki tez bedzie trzeba wykupic) kurcze do dupy to moje zdrowie,,,,, nigdy nie sadzilam ze takie cos mnie moze spotkac zwlaszcza ze ja nigdy nie chorowalam w tych miejscach- z wyjatkiem jednorazowego incydentu z grzybica- ale wyleczonym w tydzien ....a tu masz babo placek........ No ale nie bede wam zanudzac ...... piszcie co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyond
Hej dziewczyny! Chcialam zadac pytanie troche z innej beczki ale tez dotyczace pigulek. Czy kiedykolwiek korzystalyscie z ofert internetowych dotyczacych sprzedazy jakochkolwiek antykonceptow? chodzi mi o takie prywatne ogloszenia w stylu" odsprzedam 2 opakowania yasmine" ,janine czy innych. Jesli tak to jakie "wrazenia" nikt was nie oszukal? Dziekuje za komentarze w stylu " idz do lekarza " w tej chwili jest to niemozliwe z przyczyn czysto fizycznych. dzieki za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bol jajnika ustal teraz za to piersi jakies ckliwe mam :( i sutki bardzo wrazliwe,boli mnie o :( kurcze jakbym na nowo kobieta sie stawala i ta cala chemia ze mnie splywala w dotkliwy sposob dobrze ze to cholerstwo rzucilam a feeee bernadetka - Ciebie widze tez zdrowko nie oszczedza :( cholercia tez bym sie wkurzyla ze to tak dlugo trwa!!podobno takie kobiece dolegliwosci to cie tak ciagna zanim sie wylecza,ale badz dobrej mysli i dobrze ze nie lekcewazysz tego dziobus - podziwiam ze bierzesz te tablety po przeczytaniu tego wszystkiego,malo czego tam nie bylo w tych ubocznych skutkach :(, tak szczerze to nie bralabym juz tych chemikalii dopiero teraz widze jaki zablokowany moj organizm byl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canimsin
beyond generalnie przez zamieszczanie takich ofert topik moze zostac skasowany. jak nie mozesz isc do lekarza, to popros o pile w aptece i powiedz, ze doniesiesz recepte, mnie sie udalo nie raz. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiza------. wiem co masz na myśli. Tak bardzo bym chciała odstawić uż tabsy... oczyścić organizm i zacząć się starać o dzidziunie... ale, właśnie to ale... moja połowa bardzo ale to bardzo powoli dojrzewza do decyzji o dzidziuni:-( A ja mam wysypaną twarz i dekolt i plecy:-( Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841 >> ja wzielam 3 opakowania pod rzd bez zadnej przerwy... bylo okej...zadnych krwawien , plamien..jedynie pod koniec trzeciego opakowania a wlasciwie pod jego koniec czulam bol w podbrzuszu,,, macica szykowala sie do okresu.... zreszta moj lekarz( nowy) do ktorego przyszlam juz w trakcie drugiego opakowania powiedzial ze mozna brac max 3 opakowania pod rzad bez zadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Widze ze juz dawno nikt tu nie zagladal szkoda... Mam takie pytanko apropo tabletek moze ktoras z Was bedzie potrafila odpowiedziec, czy dieta odchudzajaca moze wplywac na dzialanie tabletek??? (nie mowie o jakiejs drastycznej diecie) A druga sprawa czy czujecie po Yasmin lekkie dretwienie w rekach ?? Bardzo dziekuje za odp i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
cheris - ja jak bralam to mialam takie dretwienie teraz nie biore juz tabsow i ustalo dretwienie to ma zwiazek z krazeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje iiiza ale czy to jest niebezpieczne? moze powinnam zaprzestac przyjmowac Yasmin Troszke sie zdolowalam bo to jedyne tabletki po ktorych sie tak dobrze czuje no poza tym dretwieniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki!!! cheris -----> jeżeli nie stosujesz środków przeczyszczających to możesz być na diecie a jeżeli chodzi o drętwienie ręki to porozmawiaj ze swoim lekarzem bo nie powinno tak być. Jeżeli chodzi o mnie to... pryszcze już poznikały i wstaje z usmiechem na twarzy rano, mniej się denerwuje, więc chyba yasminelle są dla mnie lepsze... no ale zobaczymy jak to będzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziobus ---> dziekuje Ci za odpowiedz zadnych srodkow przeczyszczajacych nie stosuje tylko sie ograniczam w jedzeniu takze chyba ok. Boje sie tylko o to dretwienie jestem w polowie 4 opakowania i dolega mi to od jakiegos tygodnia. A mam takie pytanie do Ciebie moze moglabys mi odp. jaka jest roznica pomiedzy Yasmin a Yasminelle? Dziekuje jeszcze raz za odpowiedz i pozdarwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cheris
ja zażywam yasmin już dwa lata i też mam problemy z drętwieniem rąk , zaczęłam zażywać magnez z wit. b6 codzienie i znacznie mi to pomga , spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×