Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

hahaha, nie, to popisówa przed teściową (niedzielny obiad, a narobiłam tego tyle że połowa armii by się najadła) też miałam nalot teściowej, była u nas ponad dobę, ledwo to przeżyłam bo wzięłam się za robotę żeby nie zwracać na nią uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dziewczynki, że przepisami się dzielicie:) Przyznaje się bez bicia że tez z niego skorzystam:P ja już w domku jestem....i też się zbieram zanieługo do kąpania....tyle że jakos się zbieram, zbieram i dojść nie mogę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może skanuje sobie coś jakiś antywirus?albo może coś się ściąga?? mnie czasami zwalnia ale to dlatego że mam mało RAMu....tzn. nie zanudzam....tez bym takich rzeczy nie wiedziąła ale jak się pracuje w firmie informatycznej to siłą rzeczy się wie:D jakaś dzisiaj wcześnie śpiaca jestem....Chyba ze stresu przed dentysta.....emocje pusciły i dopało mnie zmęczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna! Jak ja mogłam napisać \" kompać\"?!! Już jestem...Mój komp też jakiś powolny, a może to mi się dłuży? Pomóżcie, jak przenieść pasek narzędzi na dół? Przeskoczył mi skubaniec na prawą str. monitora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na nim lewym klawiszem myszki i trzymaj caly czas go nacisniętego jednoczesnie przesuwając myszke tam gdzie docelowo ma być pasek czyli w Twoim przypadku na dole monitora puść i powinno być gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wielkie dzięki...To było nie do zniesienia! Co znaczy przyzwyczjenie... Jak ząbek, martwy? Ja też powinnam wybrać się do dentysty, ale podobnie jak Wy wolę ginekologa (z dwojga złego), choć i tam dawno nie byłam...Oj chyba muszę się za siebie zabrać... Zrobiłam badania krwi jakiś miesiąc temu, czarno na białym widać niezłą anemię, ale do lekarza z wynikami jakoś mi nie po drodze...Co to jest, że człowiek wymyśli wszystko byleby nie musieć tam iść...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa?? bo jeżeli nie to musisz kliknąć prawym klawiszem myszki na pasku , wybrać wlaściwosci i tam jest taka opcja \"zablokuj pasek zadań\"...i ta opcja ma byc niezaznaczona. Potem wykonaj to co pisałam wczesniej. A jezeli nie hccesz zeby taka sytuacja się powtórzyła to zrób to co tutj napisałam tyle że zablokuj pasek zadan zanacz \"ptaszkiem\" , potem zastosuj i ok.Wtedy pasek się nigsy nie przesunie nigdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ząbek martwy....na szczeście.Tylko jedna wizyta jeszcze w przyszły wtorek i będzie skończony. Ja też jakoś tak nie przepadam za lekarzami...Chyba mam to rodzinne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana, skoro już jesteś naszym ekspertem od kompa to może wiesz jakie jest prawdopodobnieństwo żeby niewypał włamał mi się do poczty lub gg? mam stresa na samą myśl że mogłoby mu się udać, a to by była ostatnia minuta mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie komputer to trochę jak czarna magia...Radzę sobie, ale jak wyskoczy taki problemik jestem bezsilna... Zdrdz mi jeszcze zakochana jak Wy robicie te wszystkie bużki, łapki, serduszka, kwiatki itp...Ja opanowałam jedynie uśmiechnietą gębusię, z przypadku...? Cholerka, lata mi tu jakiś upierdliwy komar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika szczerze Ci powiem że jezeli chociaż troszke interesuje się kompami i rusżył by glową i poszukał to na necie jest bardzo dużo programów do łamania haseł do GG. Co innego jakby chciał takie hasła złamać z innego komputera, ale z Twojego to jest to możliwe. Chyba najlepszym wyjściem z sytuacji jest kasowanie archiwum , ewentualnie zapisywanie potzrebnych Nam danych na plytce i schowanie jej głęboko rzed Niewypałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa - gdzieś na kafe jest ściąga jak robić buźki itd zakochana - jeśli do tego potrzebne jest ruszanie głową to jestem już spokojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam wiem....dwukropek i p to bużka z jężyczkiem wystającym dwukropek i duże D to taka strasznie śmiejąca byzka srednik i nawias ) to \"puszcone oczko\" więcej nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie podziewa sie Normalni pogadajmy...? To jej (Jemu)zawdzięczamy to spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja znikam do łóżka. Juto tutaj bede tradycyjnie koło 9 🌻 licze na Was:) Słodkich snów Wam życze 🖐️ emoty mam andzieje że wyszły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ...Super!!! Teraz będziemy się popisywały...:) Macie już jasność co do jutrzejszego obiadowego menu? Ja robię pomidorową, o której była rano mowa, na drugie brak pomysłu... A właściwie jest i pomysł i przepis...Będzie zapiekanka ze szpinakiem!!! W jakiej temp. to piec i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×