Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

oki nie uciekam, ale duuuużo piszecie, a ja ciężko pracuję :) Na casting? To mogę zostać sędzią :) Coś o mnie? Facet. Normalny. Miejsce zamieszkania? zmienia się co chwila. Od sierpnia ponad 100tys. miasto na Pomorzu. Piwnic się nie boję :P Oj jak dużo już napisałem o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulaa czekam na Ciebie i na reszte dziewczyn;) DeGie 👄milusio ze nie uciekasz od Nas ,,normalnych\'\' no bardzo duzo o sobie napisałes a gdzie imie znak zodiaku rocznik jakie trunki lubisz:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój znak: skorpion, żona: rybka, córka: byk 1975 ja Lech, a wczoraj spróbowałem Lecha Free i fajny :) (moja Kasia Karmi, Martini) Ja też lubię czasem romantyczny wieczór z Martini. dziś chyba taki urządzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska: mąż ryba i nie romantyk? To mi nie pasuje, bo ja jestem b. romantyczna, niestety z moim nieromantycznym rakiem kiepsko się dobralismy, ma, na szczęście parę zalet...:-) De Gie witaj ponownie... Ten sam rocznik, najlepszy z możliwych, czyz nie? (ale jestem skromna) Wykosiłam 1/50 mojego trawnika, masakra...a jak gorąco, zupełnie jak w lecie...To koszenie nawet moją małą zwaliło z nug...Spi a ja zamiast brać się za sprzątanie, siedzę z Wami. Mam nadzieję, że to docenicie...? De Gie...podeślij do nas żonę, będzie się dobrze bawiła...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna " z nug"...jak tak można, co się ze mną dzieje...? Bardzo Was przepraszam...A zawsze byłam taka dobra z ortografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłem jej link na GG, ale moja żona ma inne forum na gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam właśnie katalog z książkami Klubu dla ciebie...a tu...w dziale kulinarnym książka Bożeny Dykiel ( w dodatku dwie, jest nowa" ciasta domowe"...)obok Agnieszka Perepeczko a dalej "Makarony" Paolo Coelo( nie wiem jak się to pisze)...To już przesada. Wszyscy chcą nam udowodnić jak super gotują...Może więc i ja napisze taką książkę....a i niemamnika nadawałaby się do tego z tą swoją zapiekanką z makaronu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kulinarne boje pewnego informatyka\" To ja już mam tytuł swojej książki. I najszybciej ją ukończę. Fakt - będzie najcieńsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes informatykiem to masz wspólny temat z Zakochaną w Tobie ( ale zabrzmiało...:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 miesięcy. Pozwoliłem sobie wysłać link do strony córeczki (na email)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja książka będzie miała 2 strony 1. zapiekanka 2. spis treści no i okładka oczywiście dobra, lecę do robola do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam dalej do działu \"Wychowaj dziecko z charakterem\" a tu: 1. jak poradzic sobie z niegrzecznymi dziecmi 2.dyscyplina krok po kroku 3.toksyczni rodzice 4. leksykon chorób......itd, itp...Jest tego tyle, że nic tylko siedziec i czytac a czasu na wychowywanie zabraknie.... Moja ma prawie 18 mscy...to też dobry rocznik czyż nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link, zaraz sobie pooglądam...Niech tylko się otworzy. Moj internet jest wolniejszy od żółwia115,2 kb/s...Wyobrażacie sobie to? Ja cieszę się ,że go mam , ale czasem mnie trafia...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia (żona) kupiła książkę \"język dwulatka\" czy coś podobnego... Tak mi się skojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pouciekały a ja wróciłam...i nawet nie amm nic pilnego do roboty;) widze że meżczyzna \"NAsz\" juz się \"zadomowił\" witam Cię rodzynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam :) ja dziś do 14 jestem w pracy a potem uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i \"Język dwulatka\", \"Język niemowląt\" też... Jak poczytacie dajcie znać czy warto... Ja kiedy zostałam pierwsz raz mamą obkładałam się książkami, teraz nie mam na to czasu a i doświadczenie większe...Wierzę w instynkt, intuicję itp...Dzieci mam cudne więc chyba się sprawdzają moje metody... A Inusia wesolutka jak moje slonko...Mówię Ci, że to b. dobry rocznik ten 2005...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta skąd jesteś, przypomnij bo nie chce mi się szukać...ciekawa jestem czy jest szansa na to popsucie pogody i u mnie a wiatr mam z poł-zach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
przyszła...przywitać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, witamy...Trochę u nas niemrawo, dziewczyny pouciekały do pracy a MĄŻ zapracowany...wieczorem jest ciekaiwj a i rano , po 9.00 bywa wesoło...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×