Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość Żona informatyka
Kochanie nudzimy się razem ? A może wymyślisz, że żona chora i puszczą Cię wcześniej ? Albo że musisz dom posprzątać, bo teście przyjeżdżają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam...trawa wykoszona, prawie. Na więcej nie mam siły. Odciski i tak murowane...Wy, pracownicy umyslowi, macie dobrze...:-D Ja też zaczynam magisterskie od pażdziernika...Odłożyłam to \"na póżniej\" i właśnie nadszedł ten czas kiedy trzeba wreszcie pomysleć o sobie. Zarządzanie zasobami ludzkimi to mój wybór...tak by było łatwo a przede wszystkim przyjemnie. Będę teraz co drugi weekend spędzała w stolicy...Drżyj Warszawo bo nadchodzę...Poczuję się jak za dawnych lat...Kiedyś już tam mieszkałam 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Hm...ja się przespałam... :) studia mam już dawno za sobą, kierunek pedagogika opiekuńczo - resocjalizacyjna...mgr z dziwnego tematu: "Przestępca seksulany - próba portretu psychospołecznego na podstawie opinii młodzieży i studentów". To były czasy, choć nie studiowałam w Wa-wie tylko w Częstochowie...Oj ręce jutro pewnie będą bolały, ja mam jeszcze trochę prasowania, ale to na wieczór zostawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam sobie sprawę, że nie pamiętam tmatu mojego licencjata... W każdym razie był to marketing i zarządzanie... A prasowanie i na mnie czeka...niestey, też przełożę to na wieczór, choć pewnie zamiast prasować będę siedziała z Wami, jeśli ktoś się pojawi...wczoraj było pustawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana, oczywiście, że tak... Szkoda, że miasta różne bo byśmy się w jakiejś knajpce \"powspierały\"...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi została tylko godzinka i nie wiem czy się z tego faktu cieszyć czy wręcz przeciwnie, ehh jakie życie jest skomplikowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powspierałybysmy sie:D Ja miałam temat rzeka:) \"Aspiracje edukacyjno - zawodowe gimnazjalistów pochodzących ze środowiska wiejskiego. Niektóre aspekty uwarunkowań\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
o królewna wstała moja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie moge doczekać. dostałam plan, trzy przedmioty w tym semestrze plus seminarium...nie powinno byc najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja królewna przespała koszenie, obudziła się jak wyłączyłam kosiarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Jak wyglądacie kobiety ? Ja jestem brunetką z pasemkami blond, wzrost 173 cm, waga 61 kg... oczy brązowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja się nie będę powtarzać bo dzisiaj układałam ryma na ten temat :D helga_ Brudzia nowym pomysłem zabłysła popieram jej nowego pomysła zatem dziewczynki już się przedstawiamy może nowych rymowiczów poznamy Stała bywalczyni helga_ jest kobietą to rzecz pewna:classic_cool: Wzrostu jest średniego jak ona cała przeciętnego oczy ma zielone wyglądają jak szalone włosy ciemno brązowe krótkie, do ramion ostrzyżone co dzień biedna wstaje z impasem i z prostownicą urządza zapasy ;) Została jeszcze sylwetka cóż, szczuplutka to jest kobietka co dzień wcina hamburgery żeby przytyć do cholery :P cerę ma ciemną tak jak jej mózg może skończę mój opis już a pryszcz czasem wyskoczy na buzi więc go helga_ ciągle dusi Zachęcić was tu chciałam ale sie trochę zagalopowałam. Teraz czekam na następne panie opis wasz przeczytam jak zjem śniadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowałam ankietę, dla chętnych. W nawiasie moje odpowiedzi. niska czy wysoka (niska), szczupła czy nie ( raczej tak), blondynka czy brunetka ( kasztanowa), spódnica czy spodnie (spodnie, jeansy, nie takie na kant...), paznokcie krótkie czy długie ( krótkie), panna czy mężatka (mężatka), śledzie czy czekolada (śledzie), piwo czy wódeczka (wódeczka w drinku), morze czy góry (morze i góry), lato czy zima (lato), może jeszcze coś mi przyjdzie do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa temat pracy mgr, teraz nie pamiętam, ale w sumie obrona była programu komputerowego który liczył kinetykę przemian fazowych coś tam coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy krótkie czy do ramion ( do ramion, prawie), obcas czy płasko (płasko), trperki czy adidasy (traperki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niska czy wysoka (wysoki), szczupła czy nie ( tak), blondynka czy brunetka ( ciemny blondyn), spódnica czy spodnie (spodnie, jeansy, nie takie na kant...dallas), paznokcie krótkie czy długie ( krótkie), panna czy mężatka (? żonaty), śledzie czy czekolada (czekolada), piwo czy wódeczka (piwo - Lech), morze czy góry (góry), lato czy zima (lato)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sobie wypełnię bo widzę ze podałam niepełne informacje:D 1. ee średnia 2. szczupła 3. czekolada (moja ostatnia farba) 4. jeansy lub spódniczka (koniecznie krótka;)) 5. długie ale naturalne - nigdy więcej tipsów! 6. panna 7. śledzie w śmietanie najlepiej 8. wódka 9. morze 10. lato 11. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×