Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Od czego ma się męża, na niego można liczyć ,kiedy chcę się napic...naleje :-D Słyszę, że wygrywamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszust, nam mówił, że nakarmil... Ci mężczyżni...oj lubią się przechwalać...I podobno w piżamkę przebrał! A z tym karmieniem to już definitywnie , ani razu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPs......przepraszam....rzeczywiście soczek.... Mój w weekend też dostal piątkę z plusem...wywiózł dzieci w dobre ręce...do mojej mamy :-D Tym sposobem nie musiał sie męcztć z dziecmi a i własnej teściowej zrobił frajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się bawimy to czasami sprawdza czy nadal mam piersi,ale wtedy mówię ogrzejemy rączki i lekko przytrzymuję,a wtedy Inez szybko wyjmuje i zagaduję Ja czymś innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrowie matek niegdys karmiących swoje dzieci!!! W moim martini jest za dużo wody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jeszcze dzisiaj szarpała mnie za bluzkę mówiąc \"mama daj\"...Smiała się przy tym, to chyba miał byc z jej strony dowcip...poczucie humoru ma po mamusi :-D .....i tatusiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku lat obiecuję sobie takie urodziny...Może tym razem się uda? a tak poważnie, w zeszłym roku obiecałam sobie, że więcej urodzin obchodziła nie będę...ile można :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie już dwa lata temu miał byc ostatni tort...rodzinka nie posłuchała i rok temu znowu musiałam dmuchać świeczki, nie muszę dodawac, że nie bylo łatwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zabierzemy ze sobą Twoja teściową, ona tez ma w marcu urodziny :-D Znalazlam produkty Sowy w Lublinie, musze spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się spać kiedy w tv taaaakie akcje...:-( Twój tez załamany...coś tam się chyba nie powiodło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczki...to w tej sprawie się oddaliłas... A wstajesz rano robić śniadanie? mnie też boli głowa, martini mnie nie znieczuliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×