Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ja na Allegro sprzedaję rzadko, ale można tam czasami sprzedać coś warte 100 zł za 300 zł... Kupować też, kupuję tam rzadko. Ja chcę zmienić jeszcze sobie monitor na LCD 19\' (teraz 17\' CRT) ale wszystkie banki tak dobrze strzeżone :P Dula, ja jutro w pracy od 7 do 24 :) Porażka normalnie. Głupie wybory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko....współczuje Ci.... Ja tak krótko bo mam wykłady w szkoel ( na kóre nie jade ale ciiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pracował (Dziulaa), żeby ktoś mógł spać (jaaaaa). Teraz szybko obiad i na spacer do piaskownicy, żeby Inez miała sposobność integrować się z innymi dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowa torba niczego sobie...Rzeczywiście pojemna. Ja staram się nie kupować dużych toreb, kiedy mam miejsce pakuję dużo zbędnych rzeczy...a potem chodzę wygięta w prawo...:-D De Gie a ta żółta wesolutka, w sam raz dla Waszej Inez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu zawsze lubiałam małe az ostatnio kupiłam aż 2 większe ...bo w małych przestawałam się mieścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj Dula jak będziesz miała dzieci, wtedy to się dopiero przestaniesz mieścić... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Edytko, łatwo Ci mówić...postaram się oczywiście! .Co aplikujecie sobie jak \"coś Was bierze\"...Muszę się czegoś nałykać, by pogonić dziadostwo! Przyplątał się do okna jakiś głodny kot...Nakarmiłam a on nie chce sobie pjść.....O ja biedna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata z sokiem malinowym, gorąca kąpiel przed spaniem, wapno musujące...Powinno być dobrze :) Trzymamy kciuki. Inez dziś podrywała żołnierzy przy klubie garnizonowym, a potem tak się ściskała z chłopcem na placu zabaw, że się wywrócili...To Ci dopiero temperament... A z ciekawostek mąż wraca dziś ok 22, trzeba by skontrolowac co robi ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe po kim Inez ma taki temperament:d po mamusi czy tatusiu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, De Gie miał być w pracy do 19.00 a tu co, zmiana planów...? Może powinnaś zacząć Go śledzić? Głowa nadal pęka, bolą mnie kości i mięśnie...oj, jesień.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale dzisiaj zamiast Martini wapno musujące, ale Ty sobie nie przeszkadzaj.....................dokładnie z tym kotem to prawda...:-D Do dna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, to ja herbatę sobie zrobię...Dziś miałam bardzo fajny dzień, spałam prawie 1,5 godz...Prawie obiadunie było, a potem poszłyśmy z Inez na plac zabaw i była sympatyczna dziewczyna z synkiem miesiąc młodszym od Inez, ale kruszynka przy Niej (Inez). Pogadałyśmy sobie, a w sobotę chyba ruszam na babską kawę na miastooo :) O ile Damian powróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, powoli zdobędziesz znajomości w nowym mieście...Piaskownica to bardzo dobre miejsce...:-D Szkoda, że ja nie mam takiej w pobliżu...Może zacznę jeżdzić gdzieś dalej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 100 tyś, mieszkańców, pełno starych kamienic na śródmieściu (niestety zaniedbane), piękne, spokojne miasto... Z jednym żłobkiem jak się dziś dowiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że nie zdązył na autobus czy ....sama nie wiem co? herbata mi wystygła....kurcze! Mój pod prysznicem, kto mi zrobi drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, już robię ciepłą.. Autobus ma ostatni o 22, nie wiadomo czy zdązy na niego, dojeżdża 30 min do Grudziądza z pracy i do pracy....Ewentualnie przytulę się do Inez, bo sama nie lubię spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×