Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

mój tata jeździ czasem w trasy do Lublina....A noclegi ma gdzieś za Lublinem coś na \"ś\" ) nie pamietam:D ) moze się keidys z Nim zabiore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOjemu lekarz zabronił jeść smażone mięsko...:-( i co ja biedna mam zrobić...? Kasia, Ty jeszcze nie na spacerze...? A gdzie De gie...jakoś tu puusto bez \"naszego\" mężczyzny i Jego marzeń o górach ....;-D Znowu wyłączyli prąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje nad formularzem do wyborów... Możesz zrobić pulpety w sosie..to gotowane mięso.. tak jakoś dziś nam zeszło..a to domowe przedszkole, a to teletubisie...mam czas..dla Was wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie Świdnik.,....zabiore się keidyś z tata i Cie odwiedzę Dziulaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulpety, dobry pomysl. Będzie teraz jadł dania takie same jak Mała...hihihiihihihhhiiiiiii!! Ja też spacer odkładam na troszkę póżniej, jak się ociepli...Po 11 jest super fajnie na dworze, ponad 15st. w cieniu , slonko, tylko spacerować...........:-) Sroka biega po trawniku, ciekawe na co liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja głowa powoli odpuszcza... nuda w pracy, fajna rzecz...zawsze lepsze to niż młyn, kiedy nie wiadomo w co włożyć ręce... Luna sie znalazła, niemamnika też a Boskiej jak nie było tak nie ma...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem :) Ależ wczoraj Polacy zagrali. Zaskoczyli nie tylko siebie :) No ale 15 listopada mecz z Belgami, będzie BARDZO ciężko o dobry wynik, bo nasi już po sezonie będą. No a Belgia silna, wczoraj 3:0 z Azerami wygrali. Ja byłem w przedszkolu obejrzeć komputer :) Do wyborów. Jetem odpowiedzialny za stronę informatyczną wszystkich obwodów, więc teraz trochę pracy będzie... Ja nie lubię nudy w pracy, bo wtedy się ciągnie wszystko dłuuuugo. Wolałbym, żeby coś się działo. Choć z drugiej strony tak myślę czy ja jestem towarzyski. Chyba nie za bardzo. A i jeszcze chciałem napisać, że wczorajszy obiadek był pyszny :) Tu buziaki dla żony i podziękowania dla autorki przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ból głowy kawał :) Nowa służąca, Francia sprzątając rano pokój hrabiny znalazła w łóżku prezerwatywę. Zaczerwieniła się i brakło jej oddechu, w tym momencie weszła hrabina: - Cóż to, Francia? Nigdy miłości nie uprawiałaś? - Tak, jaśnie pani - mówi Francia - ale nigdy tak mocno, żeby skóra zlazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, coś mi się wydaje, że miales na obiad ryż z kurczakiem curry...? :-D Dula, podrzuć nam przepis na dzisiejszy obiad...a ...dzisiaj pulpety...to na jutrzejszy, przygotuję sobie składniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa taaaa kurczaczek, mniam, mniam... A dziś na obiad chyba bardzo wymyślne danie zrobię... Zupka chińska. Nie mam pojęcia jak można pracować od 7 do 18. Dziś sięprzekonam. A jutro tylko od 7 do 24 :( co ja mam robić do 18 ? Nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze jeden :) Rozmawiają sobie dwie stare wiejskie kobieciny. - To co ta wasa wnucka dostała od tego Italijańca? - Łoj dostała, dostała! Mówiła, ze dostała Syfilis! - A co to takie? - Tego jesce nie wiem. Ale tak se myślem, ze to więkse niz Mercedes! - A to po jakiemu? - Bo wnucka mówiła ze jak to sie okaze prawda, to cała wieś sie na tym psejedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w hurtowni za kupione 2 cacka dają fajną bluzę polarową :) aaaa kompa mam na sprzedaż używanego Luna... Nawet dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę kupić komputer bo ostatnio jak była burza to trafił piorun (chyba po kablach przeleciało) i komputer mi padł, na amen 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zawsze mogę doradzić :) Ja nasz komputerek zmieniałem i mamy praktycznie nowy teraz. A pozostały 2. Muszę je wystawić chyba na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Spaceru nie było, postanowiłam popracowac w ogrodzie...Mała postanowiła w ogrodzie pospać więc się dogadałyśmy... Teraz głowa mnie nie boli , ale wszystko poza głową i oweszem...:-D Dlaczego ja muszę tak ciężko pracować?! Moje piękne dłonie...i odciski na nich... :-( Widzę, że handlujecie....nic od Was nie kupię...mam nowy komputer i monitor i bardzo jestem do nich przywiązana.! :-D A buty zimowe macie, płaszczyk jakiś też by się przydał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już drugi dzień spędzam na allegro w poszukiwaniu fajnej torebki, i nadal nic nie ma pfffff (rzucam focha na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji tego że pracuje w takiej a nie innej firmie też wszystko mam \"pod ręka\":) jutro jestem w pracy od 9 do 11:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×