Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

dobrej nocy...na masaż nie licz, przynajmniej póki trwa mecz! 🖐️ lece na poczte odebrac list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz na czarno... Ja też nie klikam :-D Witajcie, kto mi podrzuci maslana bułeczkę? Helga, póki pamiętam, opowiadaj jak było na jodze? Przespałaś całe zajęcia? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie przespałam:) Było naprawdę fajnie, ćwiczenia nie wymagały wielkiego wysiłku, były raczej rozciągające, a na koniec 15 minut oddechowych. Można się nieźle zrelaksować. Jedynym minusem był brak podziału na grupy, na zajęciach były dziewczyny które ćwiączą już 3 lata. Oczywiście pani instruktor pokazywała początkującym łatwiejsze ćwiczenia, aczkolwiek taka helga starała się tym lepszym dorównać i nabawiła się strasznych zakwasów;) Na szczęście już mi przeszło i nie mogę się doczekać jutrzejszych zajęć ... i myślę żeby się zapisać jeszcze na tai chi ale nie chcę narazie przeginać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałoby i mi się coś co zmusi mnie do zrelaksowania... strasznie trudno mi się wyluzowac i zdystansować do wszystkiego co się wokół dzieje, chodzi oczywiście o te przykre sprawy.... A tych miłych zbyt mało... Na szczęście jest jeszcze poranna kawa, z tych sprawiających frajdę rzeczy...:-D i ...Wasze towarzystwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) Dawno mnie nie było, bo ostatnio mam tyle pracy że szoook !!! ………. wzięłam się za malowanie mieszkania :) helga 🌻 Żona informatyka🌻 dziulaa🌻 dula 🌻 DeGie ;) Pozdrówki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula spróbują z tą jogą jeśli masz ochotę. To naprawdę relaksuje, poza tym masz te dwie godziny tylko i wyłącznie dla siebie, nikt ci nie przeszkadza, nikt nic od ciebie nie chce, na dwie godziny się wyłączasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak głowa boli drugą dobę to świat robi się czarny...Mała niedospana- jęczy, bałagan w domu, obiadu brak i pomysłu brak,góra prasowania...itd, itp... Wszystkiego się odechciewa! Na szczęście jest słonko, zaraz, jak tylko zajrzy do domu , zrobi mi sie lepiej! :-D Luna, witaj...myślalam, że moje fotki Cię dobiły i dlatego zniknęłaś... Oj idę po procha bo nie wytrzymam... Kasia a jak Twoja głowa...? Zapiszę się na joge, postanowione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa mnie jak zacznie juz głowa boleć to bez tabletek się nie obejdzie... Ja dzisiaj mam jakis dziwny dzień...Nic mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa :D hahahah nie dobiły, ale malowanie mnie dobija 😭 kiedy ja je skończe help !!!!! helga :) zmino i jesiennie brrrrrrrr ja chce lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, ja mam takie \"dziwne\" dni codziennie...:-D A jak Twój Misiek, zadowolony z wyniku meczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z zachodu! Przenieście się na wschód...u nas słonko, ciepełko i cudnie!!! Jeszcze tej jesieni nie włączaliśmy ogrzewania... Ja też nienawidzę malowania a szczególnie sprzątania po nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaaa Ja bałaganem przestałam się dawno przejmować, po prostu jak mam czas, to sprzątam..Inna sprawa, że mam dyżur na klatce sprzątnia swojego piętra przez cały listopad...Wymyśliła go sąsiadka z boku, dostałam upomnienie, że w sierpniu kiepsko sprzatałam...Olałam to... Jak Inez idzie spać staram się robić to, co lubię...Obowiązkowo gotuję obiad, czytam książkę lub rozmawiam z Wawmi lub po prostu ŚPIĘ...Ostatnia noc Inez nie była najgorsza, jedna pobudka o 2 :) Bardzo kocham córeczkę, ale jak słyszę Jej pobudkę po 6 to chciałabym eksmitować się na inna planetę...Humor wraca mi ok 9 :) Trzymam kciuki i całuje w czolo..może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mój Misiek zadowolony....tak krzyczał przed TV ze mnie uszy pękały:) sama nawet troszke się wciągnęłam w końcówke meczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopijam kawę z nadzieją, że postawi mnie na nogi... Kasia ja bałaganem staram się nie przejmować, ale są takie dni, ze bardzo chciałabym się nie przewracać o zabawki porozrzucane na podłodze... U mnie po 2 syn dał czadu: \"siusiu, picie, zapal światło\"...a w końcu przyczłapal do naszego łóżka...Oj jak się niewyspałam... Co robisz Inez na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Dula, we wszystko można się wciągnąć, wystarczy chcieć...:-D A końcówka była załamująca, mecz skończył się w samą porę bo pewnie byśmy pezegrali... wiecie, co przyroda oszalała...Kwitną pomidory, poziomki znowu maja owoce, na tawułach też kwiaty a przed chwilą patrze i oczom nie wierzę...jaśmin pokrył się bialymi kwiatkami...W moim ogrodzie wiosna, przyjeżdżajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×