Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Nie wiem czy ten czajnik można spalić , kuchenka jest elektryczna, woda się gotuje 3 godziny, ehhh :P Ale kawka już jest :) Dziś sam jestem ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pije kawke! witam wszystkich. Dzisiaj jade po plan na uczelnie i jakies spotkanie inauguracyjne mamy o 17 brrr....nie chce mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to nieludzkie siedzieć o tej porze w pracy, ogłaszam protest! Kto ze mną?:D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieludzkie to było nienapisanie tego godzinę temu Helga! Teraz to ja już wstałem z biurka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo zapomniałabym...mecz dzisiaj....żnowu bede musiała znosić jak mój mecz oglądać bedzie:D to mnie pocieszyłes Damianie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee żabę byś zjadła ? :) Ja 1 kawę wypiajam dziennie. Choć czasem zrobią mi drugą... na szczęscie już nie siekiery z 5 łyżeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znów dzisiaj prawdziwi mężczyźni będą płakać jak bobry po meczu... ;) Ach ja lubię tak od czasu do czasu pocieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba w czasie tego meczu zajmę się robieniem kolacji albo sprzataniem;) Dla zaintersowanych:D Zęba wczoraj już skończyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze myśłałam że to jakieś dobre ciacho a ono jest nadgryzione chyba. Wydawało mi się ze to naokoło to bita smietana a to jest tacka:O Muszę sie przespać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ta żaba tu robi? :-D Witajcie w słoneczny lecz chłodny poranek!!!! Wszyscy po śniadaniu a ja dopiero zaczy nam nad tym mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga -> Twoja przeglądarka, żebyś miała szybszy internet kopiuje sobie obrazki ze stron, które przeglądasz na dysk. I w ten sposób nie musi pobierać ich za każdym razem z sieci. Ale w międzyczasie ktoś usunął ciastko w sieci, a twoja przeglądarka o tym nie wie i wyświetla Tobie obrazek z dysku, bo nie wie, że w sieci już go nie ma. Nasze przeglądarki sprawdziły czy jest obrazek, ale nie ma go więc wyświetliły żabę. Musisz odświeżyć stronę, to będziesz miała prawdziwy obraz, który aktualnie jest, czyli żabę a nie MATRIX. odświeżenie w przeglądarce to klawisz F5 Ciastko Helga nam podsuwa a sama je zjadła i go nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Ty już nie myśl Dziulaa nad tym dzionkiem bo sąsiedzi będą nieszczęśliwi! Gdzie kupią słoiki jak wszystkie wykupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Ty się nie martw, nie robisz zapasów i nie kupujesz słoików, więc swoją działkę słoików oddaj Dziulii:) Ubieram się i zmykamy na spacer, pobudka nastąpiła o 6:15...I mamy przyjemne ciepełkow domku..Grzeją..buziaki i do 12 kiedy Inka uśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×