Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

To tatuś powinnien coś taiej dobrej i kochanej córeczce coś kupić fajnego w drodze powrotnej z prcay:) Ja siedze z recznikiem na głowie....brrr nie lubie rano myć głowy....Wole popołudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie myje wieczorem bo rano miałabym afro jakbym poszła z mokrymi spac:) Zreszta ja mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się i moja fryzjerka mi powiedziała zebym nie myła ich wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Dzisiaj mam luz. Posprzątane, zupka dla Małej gotowa. Zrobię szybciutko gołąbki i labaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............. Medal dla Inez za pobudkę dla Taty, ciekawe czym Tatuś się odwdzięczy? Nasza gwiazda wstaje o 7, nie można na nią liczyc w tych sprawach... Oj coś mi śmierdźi, obowiązki wzywają, matki dzieci wiedzą o czym mowa :-D zaraz wracam, kto robi kawe, bo moja juz wystygła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz Kasiu:) modelowanie strasznie mnie męczy:D ale cóż jak czasem tzreba.Ja jutro nie bede miała takiej możliwości ponieważ jade do szkoły...brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja dzieci nie mam a wiem co Ci śmierdzi:D Ja kawke Ci zrobię ale już w pracy ok?:D bo teraz muszę się powoli zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o włosach...Powinnam odwiedzić dobrego fryzjera, ponieważ takiego nie znalazłam bo znależź nie jest łatwo, to włosy zapuszczam...Trochę jednak jestem zmęczona tą monotonią na mojej głowie... myję też raczej rano, to znaczy przed południem...:-D jak umyję wieczorem budzę się z gniazdem os na głowie... Mamy dzisiaj kolejny słoneczny dzień i ciepelko, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Madziu tylko 10 km do pracy....a potem do drugiego biura tylko 5 km. Droga powrotna 15 km.Dlatego tak szybciutko:) Dzisiaj po pracy jade do Dzidziusia małego:) Jak myślicie co można kupić młodej mamie??Bo pewnie jak karmi to nie wszystko jej wolno...doradzcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha..na jedzenie to nie ma czasu bidulka..Pamiętam jak kobieta z kuchni przychodziła i zdziwiona ze ja jeszcze nie zjadłam...hahah a kiedy miałam jak cały czas Inez jadła ? Słodyczy nie kupuj, nie wskazane..moze jogurt jesli lubi i wodę mineralna, soki trzeba rozcięczać na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, musimy ogłosić casting na Niemamnika....choć z drugiej strony czy ktoś może nam zastąpić Olę...? Boska tez się zagniewała....:-( a reszta dzisiaj pochowana w kącikach...Helga pewnikiem śpi na biurku a Luna bajeruje przystojnego kuriera.... De Gie zarobiony w obwieszczeniach... Musimy napić sie kawy same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, ze bylam cały czas głodna, na stoliku czekał pyszny obiadek a ja nie mogłam zjeść bo moje maluchy to od urodzenia mamy cyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, przepraszam Ciebie nie wymieniłam bo wiedziałam , że już do nas zmierzasz...pijemy kawke kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też nieźle rysuje, w przeciwieństwie do brata, używa więcej niż jednego koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ;) ……cudownie dzisiaj piątek weekendu początek hip hip huraaaaaaaa!! Kurier wczoraj był ale szybko się zmył pędził do innej laski błe błe zdradził mnie :( Buziaczki dla wsiech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×