Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość Żona i8nformatyka
Już podstawiam swój kubek...pogoda do d**y, nie mogę wyjść z Inez na spacer, na obiad bigos... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście pogoda nie za fajna...u mnie strasznie ciemno jest. Bigoś ....hmmm.....mniam:D i już od rana gadka o jedzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam się do picia kawki \\_/0 Dziulaa faktycznie przyszedł mi mail zwrotny że nie doszło, ale na tej stronie n dole jest pare piosenek i jeden teledysk Farby, miłego słuchania:) http://www.cmp3.pl/Farba,117,squad.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Ci Kasiu za dużo nie pomogę w zabawach z dzieckiem bo doswiadczenia nie mam w ogóle:) Moze Madzia jak się pojawi to coś Ci podpowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a może poszalej z nią, pobiegaj po domu to się zmęczy i pójdzie spać a ty będziesz miała spokój ;) (tak wiem, kiepski pomysł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja na moment, jadę po ten nieszczęsny płaszcz, życzcie mi powodzenia... Jesli chodzi o zabawy, moja jest samowystarczalna, na szczęście...Bawi się sama. Ostatnio uwielbia rysować, przychodzi tylko po nowe kartki i dalej to samo...Spróbuj Kasia, może Inez też okaże się małym artystą? Helga, dzięki, spróbuję poźniej...:-) Lecę bo mam mało czasu. Zajrzę do Was przed południem. U mnie nie pada, ale pochmurno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Dziulaa udanych zakupów!!! Ja już w pracy....Jakaś dziwna jestem ....przed czasem w pracy juz jestem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki ;) …….u mnie słonecznie ale wietrznie, jeszcze trochę i by mnie porwało jak szłam do pracy szook! ……i dalej walczę z bólem gardła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga ja dzisiaj troszke zapracowana byłam ale już odrobiona jestem i mam luzik:) Ciekawe czy Dziuli się udały zakupy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze zapraciwane dzisiaj jestescie:) ja aktualnie się obijam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Kasiu to jednak Helga Ci dobrze podpowiedziała z tymi zabawami że mała tak \"padła\"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Szlag niech trafi ten nasz handel. Zróżnicowane to my mamy ceny szkoda, że towar niczym sie nie różni...Jeszcze trochę i całe miasto będzie chodziło w takich samych płaszczach... Kończę z tym, nie chcę płaszcza i basta!!! Mam sexowne majtaski na pocieszeni, zawsze coś...:-D MWyekspediowałam męską część rodzinki, uśpiłam Małą i oddycham pełną piersia nad żelazkie;cholerka, że tez nikt nie może mnie wyreczyć... Kasiu czego Ty zazdrościsz tej Młodej Mamie? Tego , ze jest teraz obolała, że przez półtora roku nie przespi ani jednej nocy itd? Ja już nie potrafię z zazdrością patrzec na ciężarne kobiety, przeciwnie...ale tak się podobno robi dopiero po drugim dziecku...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiłuję sobie przypomniec jak to było z tą zazdrością zanim urodziłam dzieci...Dziewczyny jak to jest z Wami jak widzicie kobietę w ciąży...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja patrzę na kobietę w ciąży to jej zazdroszcze:D i sama też bym chiała:) ciekawe czy reszta ma też tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×