Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

na skończenie mieszkania....potem chialabym żebyśmy razem troszke pomieszkali....no i slub oczywiście:) Akurat skończe studia....:) Po co mam sie spieszyć...tzn. już bym chciała ale z drugiej strony tzreba myśleć realnie... Dobrze myśle?Czy nie bardzo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula bardzo dobrze myslisz...Ja też wszystko zaplanowałam i działam zgodnie z tym planem...Ślub, trochę szaleństwa we dwoje, jakies podróże, budowa domu, potem maluszek, potem chwila wytchnienia, podróże, i drugi maluszek... Fajnie jest zaplanować dzieciaczka....Fajnie kiedy pojawia się wtedy gdy wszyscy gotowi są Go przyjąć i kochac... Masz swój plan i go realizuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze Dziulaa, że mamy podobne zdanie:) Wlaśnie wzięłam prysznic:)Ja bym mogła się kąpać 15 razy dziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię się kąpac, nie lubię tylko wychodzić spod prysznica czy z wanny i marznąć...brrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kobietki zbieram się do mojego Miska. Jak będzie możliwość to sie tutaj u Was pojawie:) Buźka i miłego wieczoru Wam życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do apelu Duli: Ola tęsknimy, odezwij się do nas...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dula, może jak dobrze poszukamy to teŻ okaże się, że Ola opuściła nas dla innych...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno mi.... Gorący prysznic jest fajny, gorzej potem...Trzęsę się jak galareta...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiłam się i znikam:) czas polezeć i iść spać....Bede jutro:) dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zlinczujcie mnie, ale ja po prostu zasnęłam...Dziś czeka mnie wieczorem prasowanie jak to zawsze przy Zagubionych...Nawet piwa jeszcze nie wypiliśmy od wtorku...Co za wstyd...Idziemy dziś kupić buty zimowe z Inusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaramy się być wyrozumiałe:P Dzisiaj czwartek, jeszcze jutro i szkoła...buuu:( Nawet z weekendu w tym tygodniu nie mogę się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 ….ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie ? …ja mam teraz taki czas, że z zazdrością patrzę na ciężarne kobietki :-O staramy się i nic z tego nie wychodzi 😭 już zaczynam się bać, że coś z nami jest nie tak :( chyba za długo czekaliśmy, bo mieszkanie, remont, kredyty a teraz …….. trzymajcie za mnie kciuczki plisssssss ....jakoś smutno mi dzisiaj :( a na dodatek dalej jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna oczywiście ,że Cię pamiętamy!!! I kciuki trzymamy za Was!!!! Kasiu ja w tym roku zaczęłam studia magisterskie....Po licencjacie juz jestem...czyli 2 lata...:( Pocieszam sie , że skoro licencjat ( 3 lata) minąl szybko to z magostrem tez tak będzie...:) Nawet sobie nie zdawałam sprawy że już tak mi sie nie chce:D Mogłam sobie jakąś przerwe zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo osób Kasiu ma takie zdanie jak Ty na ten temat...dlatego wolałam nie ryzykować:) U mnie słoneczko za oknem...W miare ciepło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula 🌻 żona… ma racje trzeba iść za ciosem ;) bo później znalazłabyś ze 100 powodów aby nie uczyć się dalej Żona informatyka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×