Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Śpicie czy co? Moje łobuzy zajadają kaszkę w rytm muzyczki z jakiejś bajki... Znowu chwila spokoju...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się powoli do domu:D Nawet nie było źle, dzięki wam szybko mi ten dzień zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w przelecie, siostra wpadła na kawkę:) Piosenka Dziulaa rewelacyjna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jestescie moją tajemnicą...:) i tylko moją 🌻nikt nie czyta o Naszych sprawach oprócz mnie w moim domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia coś ostatnio rzadko tutaj u nas jest prawda Dziulaa??Tzn. chodzi mi o to że keidys bywala czesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywałam, ale teraz Inez jak nie śpi to muszę z Nia chodzić po mieszkaniu...ech...czasu coraz mniej, albo ja gdzieś go gubię..dziś wieczorkiem będę tylko mała pójdzie spać :P Świetujemy własne mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim, Dula, mój komputer to wczyta miną wieki...:-( A Kasia rzeczywiście nas zaniedbuje... To dlatego, ze nie było Ich kilka dni...Teraz pewnie musi odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia się pojawiła:) Wlasne mieszkanie...hmmm czy ja coś ominęłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie w Częstochowie przepisano na Nich, teraz je sprzedają i kupują w Grudziądzu...Chyba, zę źle zrozumialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj wolne:D Daniel pojechał na piłkę....a ja miałam parę rzeczy do zrobienia z mamą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze sobie teraz bezczynnie w domu i już mam nerwy sama na siebie...Jak nie mam żadnego konkretnego zajęcia to cały zcas bym coś przegryzała....czegoś mi się cały zcas chce:) a potem sie tyje tu i ówdzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja...albo koszyk marchewki:) Chyba dzisiaj wcześniej zasnę...bo jakas przybita dzisiaj jestem:) Dziulaa mąż w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze:) Mnie to strasznie wkurza jak oglądam TV a Moj mi przełacza kanały bo na jednym to mu sie nudzi:D Z racji wykonywanego przez niego zawodu często też siedzi przy komputerze.... A komputery u niego sa dwa więc nie ma problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmykam do łożeczka...wezme jakas lekturke tylko i lece. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Śpioszki :) Ja juz na nogach z naszym rannym ptaszkiem i wiecie co,jestem wyspana :P Szok...Szukam jednej teczki, ale diabeł musiał ją przykryć ogonem, bo nigdzie jej nie ma... No to jesień już na całego...Dobrze napisałaMagda w sprawie mieszkania :D Zostajesz naszym rzecznikiem prasowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×