Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Spróbować nie zaszkodzi...;) Liczyłam, że się uda, byłoby za co wypić parę drinków owego 25.11..............🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa już tak nie podciągajcie :P bo jeszcze dociągniecie do urodzin Arenity, a także moich, oraz do Wigilii hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arenita, dlaczego wcześniej do nas nie wpadłas, wypilibyśmy Twoje zdrowie, niecodziennie kończy się ćwierć wieku... Właściwie nic straconego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak ja bym sie teraz chętnie napiła, ale potem znowu De Gie cytowałby moje posty o odbieraniu Syna z przedszkola... chciałam przez to powiedziec, że jesli teraz wypiję Twoje zdrowie to istnieje niebezpieczeństwo , że do wspomnianego przedszkola nie dotrę...;) Pamięć zawiedzie, albo nogi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..... Ja bym się tez chetnie napiła za Twoje zdrowie Arenika ale niestety powrót autkiem do domku mnie czeka;) ale co się odwlecze to....:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej jest tak jeszcze ktoś??? Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa :D Tak, jestem w pracy i kurcze dziwnie mi jakoś, nasłuchałam się dziś nieciekawych i trochę przerażających historii, potem naoglądałam się tych obrazów (nie wiem czy zaglądasz na inne topiki - jest jeden o nawiedzonym obrazie) i siedzę tu teraz jak na szpilkach. Najgorsza jest ta cisza, chyba w całym budynku nikogo już nie ma, nienawidzę tego! A ty co robisz? Jesteś w domu? Opowiedz coś miłego to może się odstresuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama siebie nakręcasz...Nie możesz przestać czytać i oglądać głupot... Ja przestałam, nie wyrabiałam nerwowo... Katowałam się kiedyś, jak byłam dzieckiem , 997...Do dzisiaj mam uraz...:) nieźle bawię się na rymowankach, to świetny pomysł...Dzięki, że nas wtajemniczyłaś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem 😭 Udaję że mnie to nie rusza a potem ... zreszta sama wiesz;) Też zaraz uciekam na ryowanki, moze będę miała wenę, mam jeszcze 15 minut i uciekam, w końcu ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie skończyłam już o 18 ale ze zajecia mam o 19:20 to trochę tu przeczekuję. Teraz mam wolny weekend, za to od poniedziałku cały tydzień będę pracować od 8 do 18 więc będziemy miały okazję :) Miłego wieczorku życzę i dzięki że jeszcze wpadłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! kolejny słoneczny, ciepły dzionek sie zaczął...do tego sobota, rodzinka w komplecie, fajno... Zapraszam na kawę, choć szczerze mówiąc mam obawę, że sama wypiję tą kawę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Dziulaa a Ty nie powinnaś mieć dzisiaj zjazdu??Czy coś przegapilam? Ja wczoram byłam na imprezie ze znajomymi...głowa dzisiaj pęka...wstałam dopiero o 12:30:Dteraz dochodzę do siebie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiegoś powodu mam teraz trzy tyg. przerwy między zjazdami, więc jadę dopiero za tydzień...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja... Po słonecznej sobocie nastała paskudna, mglista, szara niedziela... nic tylko spać...i przespać ten dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale najedzona jestem;) i strasznie leniwa dzisiaj...Milej niedzieli życzę wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po paskudnej niedzieli, piekny poniedziałek...Ironia losu... Witajcie, życzę Wam miłego nowego tygodnia. U mnie nie zaczął się miło, mam dużo pracy, qrde... Jak się uporam to zajrzę 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Nie wyspałam się...znowu musiałam wcześniej wstać...chyba mnie głowa na dodatek zaczyna boleć...Jak ja nie lubię poniedziałków... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało proponuję poranną kawkę skoro wszystkie usypiamy. Ja chce już weekend, ale ten 2 i 3 grudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę ten sam weekend co Ty Helga;) Ponież ten zbliżający się spędze na uczelni.... Kawkę chetnie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, przynajmniej sama nie czekam:) Ja spędzę go w pracy 😭 Następny sobie odbijemy i nie ma że boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tutaj dzisiaj zasnę nad biurkiem....Jak mi się nic nie chce.............. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×