Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dula :) a kto je lubi ? Kiedy trzeba na nowo zacząć, a weekend taki przyjemny bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniketa:) niska czy wysoka (niska), szczupła czy nie ( raczej tak), blondynka czy brunetka ( kasztanowa), spódnica czy spodnie (spodnie, jeansy, nie takie na kant...), paznokcie krótkie czy długie ( krótkie), panna czy mężatka (mężatka), śledzie czy czekolada (śledzie), piwo czy wódeczka (wódeczka w drinku), morze czy góry (morze i góry), lato czy zima (lato)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapomniałabym dopisać ,że w nawiasie są podane odpowiedzi Dziulii.Dziulaa wybacz że zapożyczyłam ale chciałam przedstawić nowej koleżance ankiete:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy :) niska czy wysoka (zdecydowanie niska ) szczupła czy nie (szczupła, ale mogłoby być lepiej) blondynka czy brunetka ( szatynka ale tylko przez krótki czas jeszcze) spódnica czy spodnie (spodnie jeansy, choć mini hm...) paznokcie (raczej dłuższe) panna czy mężatka (niestety mężatka ;) śledzie czy czekolada (śledzie, bo dalej pytanie o alkohol :P piwo czy wódeczka (wódeczka, w większości czysta) morze czy góry (góry) zima czy lato (jasne, że lato)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za wypełnienia ankiety:) Rany ale mnie boli głowa..... Chyba bez tabletki się nie objedzie...A to wszystko przez to że w weekend nie pospałam no bo uczelnia...a wczoraj jak się położyłam to spałam 10 h....pewnei z przespania mnie głowa boli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniekty cd. srebro, złoto czy korale Twój styl czy Gala kino czy tv Dyskoteka czy pub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa czy herbata kawa biała czy czarna, z cukrem czy bez.... rozpuszczalna, z exspresu czy parzona herbata: czarna, zielona , inna... sok, cola czy woda min. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to tzreba pomyśleć nad ułożeniem dalszej części Naszej ankiety;) Zahirek a masz dzieciaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. ankiety :) srebro czy złoto (srebro), dla odmiany czasem kamyki różne) Twój Syl czy Gala ( ani jedno ani drugie) kino czy tv (kino) dyskoteka czy pub (jasne, że pub) kawa czy herbata (kawa) kawa biała czy czarna, z cukrem czy bez..(czrna, bez dodatków) rozpuszczalna, z exspresu czy parzona (rozpuszczalna i express) herbata: czarna, zielona , inna... (czerna expresowa) sok, cola czy woda min. ...(woda).... A dzieciak w liczbie jeden syn (ale tak jakby było go w wielu postaciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za wypełnienie ankiety:) a ja się dalej nudzę w pracy....Na szczęscie jeszcze tyljko godzinkę....Idę na papieroska:) zahirek Ty palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Helga , że możesz:) Szczerze przyznam , że wyleciało mi z głowy ze Ty palisz:) Myślałam ze jak Boska i Niemamnika zaginęły to tyljko ja zosatłam paląca...Miło Helga że nie jestem sama🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie paliłam już jakiś czas, koło 2 miesięcy ale wrócił stres, wróciły fajki. Idę na Westa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dziewczynki, chociaż nie jestem palaczem ciągłym, to czasem wyskakuje przeczyścić płucka ;) Cienkie mentolowe Iryski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś pisałam ....ale powtórze...cienkie pall malle niebieskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz się zbieram do odmku:) Gdzie to dzisiaj wcięło Kasie i Dziulee?:) Odezwę się do Was kobietki później. A juz teraz zyczę Wam miłego popołudnia i równie symatycznego wieczoru;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierosta wypaliłam raczka dokarmiłam salę wywietrzyłam ...i się lepiej poczułam Nie zrymowało mi się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię poniedziałków!!! Facet skasował kompletnie auto na dupce mojego samochodu!!! Stoi sobie człowiek grzecznie na skrzyżowaniu a tu, cholera, baaaach...😭 Bolą mnie kręgi szyjne i nic mi się już nie chce robic...:( Zajrze do Was jutro jak odzyskam równowagę...🖐️ 🌻 widzę, że przynajmniej Wam dzionek miło zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Ja dziś byłem sobie w moim rodzinnym mieście, na rozmowie, miło było, zobaczymy czy będzie problem czy nie. Kasia czyta książkę, Inez tańczy z lalką przed reklamami w TV, a ja na kompie. Lubicie ryzykować ? Podejmujecie ryzyko, czy trzymacie się tego co już macie ? Ja chyba lubię ryzyko. Pozdrawiam. ime: Damian. znak zodiaku: skorpion. charakterystyka: ryzykant. Czy tak to jest ? hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Dziulaa, że to tak po kolei kazdy ma problem z autem...tzn. ktoś w niego wjezdża.Mojemu Miśkowi facet wjechał w auto i pół boku jets do roboty...a to szkoda strasznie bo auto prawie nowe:( no ale cóż... Całe szczęście, że nic poważnego Ci sie nie stalo....bo mam nadzieje że dobrze się czujesz!?🌻 Teraz już zmykam do łożeczka...odezwe się rano. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z uśmiechem w kolejnym dniu. Kawa zrobiona, komputer odpalony...dzień uważam za rozpoczęty ;) DeGie 🖐️ witaj uśmiałam się z porządków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×