Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

A mój typ to zdecydowanie blondyn o długich włosach, miodzio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu śnić o moim blondynie;) Milego i owocnego dnia wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Helga i wzajemnie:) Ale Ci fajnie że juz idziesz do domku;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga 🖐️ aaale pojadłam!!! nie mogę się ruszyć! ja wolę brunetów, włosy długie u faceta bardzo lubię, choć Mój ma 🌻 krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ja już w domku....połowa poniedziałku już za mną;)teraz już tylko z górki:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisonek
Witam wszystkich :p jestem nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alisonek, jak widzisz straszne z nas śpiochy...Po 22 trudno kogoś tu zastać, ale za to rano... No, nie chwalę za wcześnie, ale rano jest tu zazwyczaj gwarniej... Zapraszamy na poranną kawę, zwykle ok. 9....🌻 Ja już na nogach...Znowu to samo, punktualnie 0 6.20 pobudka, ja nie potrzebuję budzika, synio ma wmontowany gdzies w główce...Obudził się i woła z pokoju ..." mama czy to już dzionek?" Nie mogłam go oszukać, za oknem robiło się widno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny poranek:) Dziulaa już na nogach od 2 godzin...Pocieszę Cię...Ja też:) Tatuśka zawiozłam do pracy i sama też już jestem w pracy.Kawkę tzreba sobie zrobić.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziulaa super, masz żywy budzik możesz się nie obawiać że się zepsuje;) Biegnę zrobić sobie kawkę i zjeść śniadanko bo w domu nie zdążyłam. c\\_/ ,__, ---> to jest talerzyk na kanapki jakby ktoś nie wiedział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga a jaka Ty twórcza od rana...talerzyk...gdybyś nie podpowiedziała, wcale bym sie nie domyśliła. Czasami ubolewam, że nie ma więcej emotikonek...:( Może ktoś nad tym popracuje? U nas słonko próbuje się przedrzeć przez chmury, bardzo wieje, wiec może mu się uda...? Ciepło, 10st...Idę na jakieś śniadanko... Dula moi dłużnicy się spisali i mogłam rano wydac trochę kasy :D miłego dzionka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje bardzo:) Helga czy w Katowicach też tak leje jak w Sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przydały by się jakieś buźki to fakt. U nas pada ale przelotnie, jak szłam do pracy przed 8 to lało - teraz nie widać ani kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Dula...Uregulowałam zobowiązania firmy...:) Oj chciałabym tyle móc wydać na swoje sprawki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to robię sobie dziś dzień dziecka i idę kupić jakiś ładny sweterek:) Nam też się coś od zycia należy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiącu...zresztą tak jk i w poprzednim oszalałam z zakupami i narzie basta;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, jeśli nie jest za późno chętnie się z Tobą napiję...Uświadomiłam sobie właśnie, że jeszcze nie piłam dzisiaj kawy...Już nadrabiam, zasiadam z filiżanką aromatycznej czarnej do kompa...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super w takim razie zwlekam sie z fotela i idę po kawę:) Słoneczko wyszło zza chmur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×