Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dula, ja napisze list do św. Mikolaja by nam te nasze Normalne przyprowadził spowrotem...On ma moc więc znowu będziemy w komplecie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Dziulaa nie zauważyłam Twojego wpisu...chyba muszę okulary załozyć:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, jestem oburzona...;) Mam nadzieję, że teraz mnie zauważysz...Powoli, bardzo powoli, szykuję się do wyjścia...Musimy z Małą wykorzystać należycie tą pogodę...🌻 Helga, poprosimy o kolejny wierszyk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa zauważyłam:D:D:D Też bym poszła na spacerek...ale nie ma takeij możliwości....siedzenie w biurze mi pozostało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to bedzie, co to będzie??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, ja już wszystko (no prawie) zrobiłam i biegnę po hamburgera bo jestem głodna jak wilk. Może ci przynieść?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Chyba mam dzisiaj ochotę na coś takiego niezdrowego;) Może po drodze jak będe jechała do biura do Katowic skoczę sobie po cos dobrego;) 🌻 zasypiam powoli....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria Nam nawaliła;) Na szcęscie już działa poprawnie;) Ja się zbieram powoli do domku...Jeszcze tylko jutro i weekend;) Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek był cudny...Teraz jedę do sklepiku po parówy...Będą hot dogi, zapraszam chetnych... 🌻 Po cudnym dzionku nastanie cudna noc...;) haaaaaaa Bredzę, to pewnie przez ten cholerny ból łowy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście hot-doga nie odmówię...Ja właśnie wyszłam z wanny...i po takiej goracej kąpieli opadłam z sił...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arenita, ja właściwie też nie mam pewności czy się nadaję...? Zadomowiłam się tutaj i koniec, kwestię normalności mojej osoby pozostawiam innym pod sąd...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze na tym topiku nikt do końca nie jest przekonany o swojej normalności:D 🌻 Ale jest Nam tutaj dobrze prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój sprawdzaniu.....:) Zostań jak masz ochotę, niezależnie od tego czy uważasz się za noramlną czy nie...Jesteśmy gościnne, prawda Dula? 🌻 Dula, dlaczego jesteś w domu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu kochana...ja mogłabym Wam takie opowieści snuć codziennie, ale nie chcę Was zanudzać...;) 🌻 Arenita,może powiesz coś o sobie: nazwisko, imię, adres, telefon, e-mail, wiek , wzrost., cechy szczególn, stan cywilny, ilość potomstwa, zawód, co lubisz, czego nie lubisz,...***** Nie wiem co jeszcze wymyślić...? ***** odpowiedzi na poszczególne pyt. są w 100% dobrowolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) znowu pierwsza...;) kawka zrobiona...zapraszam;) 🌻 Dzisiaj piatek hurra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dula... Opóźniam się ostatnio z tą naszą poranną kawą...Postaram się poprawić... Wypłoszyłam chyba Arenitę moją dociekliwością....:( A reszta Pań gdzie się zapodziała? Pobudka!!! Piękny dzień. Słonko, ciepło, błękitne niebo...cudnie. ciekawe ile będziemy mieli tej pięknej pogody... Zacznę się powoli zbierać na jakiś spacer bo mnie wieczór zastanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×