Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

no to super Kasiu. Tez bym sobie wycieczkowo poleciała do Londynu:)a na ile lecisz? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:) napiłabym sie kawki ale musze isc po wodę bo czajnik świeci pustkami:) Ale najpierw napisze aneks do umowy i bede potem piła kawkę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale jestem niewyspana...Kawka rano dobrze mi zrobi...🌻 Spóźniłam sie , trudno. wypiję sama...a może Helga się zjawi? Też bym gdzies poleciała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojego pierwszego lotu bardzo się bałam....:)Ale miałam strach w oczach...na samo wspomnienie to chce mi isę z tego śmiać:) Ja pije drugą kawkę...taką light:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, do lotu ponad pół roku a Ty już podminowana...tak nie można, bo jak przyjdzie co do czego to nie wsiądziesz do samolotu...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujesz Dziulaa?? Ja nawet dzisiaj nie ejstem senna...Troszkę zajeć maiłam wiec czas mi zleciał szybciutko...Teraz tylko jakas nuda się wkradła:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracą kończę na dziś definitywnie...Mam ochotę na kawę, ale nie chce mi się ruszyć pupki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam rano...kawy mi się chciało...ale najlepiej by było jakby mi ją ktoś zrobił:D 🌻 Dziwna pogoda jest...niby ciepło ale tak szaro i pochmurnie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie zaraz do domku...Potem po obiadku po tatę...Jakieś 30 km w jedną stronę...ehh strata czasu ale co zrobić:) miłego dnia Wam zycze:) A Tobie Dziulaa szczególnie;) (nalezy Ci sie) ha 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zły nawyk...kawa bez śniadania..nieładnie...[biję siebie po pupie] :D Witajcie :) o 3:35 obudziło mnie pukanie do drzwi...Stukająca Inez to była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. - Nie - powiedział ordynator - normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, moje gratulacje!!! Ale masz czas!!! :) Muszę się przyznać, że wybrałam wiadro, poproszę pokój z widokiem na ...morze... Zawsze daję się tak złapać ...:( Głowa mi pęka... Pocieszeniam jest widok za oknem...słonko, błękitne niebo, chyba będzie fajnie!!! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj podany poniżej test: Przeczytaj pytanie, poważnie zastanów się nad odpowiedzią, a potem zejdź na dół strony, aby odczytać rezultat. To nie jest żądna podchwytliwa sztuczka. Nikt, kogo znam nie odpowiedział na to pytanie prawidłowo -włącznie ze mną. Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydal się jej niesamowity, był jakby z jej snów. Od razu go pokochała, ale nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka dni potem zabiła swoja siostrę. Pytanie: Jaki był motyw zabicia siostry? Daj sobie trochę czasu na refleksje zanim odpowiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź: miała nadzieję, że mężczyzna znowu pojawi się na pogrzebie... Jeśli odpowiedziałeś poprawnie, to myślisz jak psychopata. To był test znanego amerykańskiego psychologa, który używał go, aby sprawdzić, czy czyjaś mentalność jest mentalnością zabójcy. Wielu aresztowanych seryjnych morderców zostało poddanych temu testowi i ich odpowiedzi były zawsze prawidłowe. Jeśli nie udało ci się właściwie odpowiedzieć -dobrze dla ciebie. Jeśli udzieliłeś prawidłowej odpowiedzi, proszę daj mi znać, abym mógł cię usunąć z mojej listy emaliowej. Przetestuj innych swoich znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki drogie czy dziś liczyć na was mogę ze razem kawkę wypijemy i troszkę czasu zmarnujemy przy porannym plotkowaniu kafeteryjnym się obijaniu:) c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa uprzedzam że zgadłam jaka jest odpowiedz na test tylko i wyłącznie dlatego ze gdzieś już go kiedyś słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, poezja z samego rana? Cóż Cię, moja Droga , tak natchnęło? Zakochana jesteś czy co...? Kawy chętnie się z Tobą napiję, własnie idę na śniadanko... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana jestem cudnie rano, wieczór i w południe;)❤️ kawka już na biurku stoi więc pijmy ją do woli trzeba się już obudzić z marzeń sennych się wykludzić :) Dobra uciekam na rymowany topik nie będę wam zaśmiecać. Dziulaa smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do kawki:) i tak odnośnie tego co napisała Kasia tez wybrałabym wiadro:D A Na twoją zagadkę Dziulaa nie znałam odpwoiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??Dziewczyny chyba Nas juz na zawsze opuściły:( (Niemamnika, Boska, Luna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×