Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Kasiu może dziś też skusisz się na kawkę ze mną, w tobie cała nadzieja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączę się z Tobą w bółu :(. Od 3 dni jestem obolała. Piję kawkę i szperam w necie. CZytam kafe i tak mija niedzielne przedpołudnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawkę🌼 Życie jest niesprawiedliwe, dlaczego to kobieta zawsze ma się męczyć! Ogłaszam protest! Protestuję też przeciwko urządzeniu zwanemu ksero, czuję się jakbym non stop od wczoraj rana przy nim stała, mogli by sobie szanowni słuchacze poprzepisywać materiały ale nie do mnie ze wszystkim:P Ogólnie prostestuję dziś przeciwko całemu światu! [mega foch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga 🌻 przykro w pracyspędzać czas. A co to za koncert wczoraj nawiedziłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzkie rytmy, ale debeściarskie rytmy. Rzeczywiście, szkoda odpuścić takiej imprezki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem. Wspominam dawne czasy, kiedy jeżdziłam na koncerty w glanach i szalałam. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z glanów zrezygnowałam, leżą w szafie zakurzone od ok. 3 lat, ale towarzystwa i koncertów się nie wyrzeknę :) Dlaczego tylko wspominasz? Może czas te wspomnienia odświeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam. Brak czasu jednak daje o sobie znać. Jednakże chętnie bym poszła, tylko nie bardzo też mam z kim. Znajomi wolą dyskoteki i jakieś kameralne spotkania domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę daleko, aczkolwiek jeśli masz ochotę przejechać się do Katowic na koncert to serdecznie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie, nie wiem czy będzie dane mi z niego skorzystać. Dawno już w tamtych stronach nie byłam. Ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Ja już po zajęciach i po obiadku;) Nastepnym zjazd za 2 tygodnie.Teraz kąpiel i odpoczywać będe. Zyczę wszystkim milutkiej niedzieli🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pusto tutaj pusto.... Mam nadzieje że jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirek robi się:) 🌼 Coś czuję że do wieczora jeszcze nie jedną kawę wypijemy... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ja już powieki podtrzymuję, a gdzie do końca dnia jeszcze...buuu. Dzięki za kofeinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie moje Miłe!!! Wróciłam...ufff. Zmarnowałam taki piekny, słoneczny weekend na siedzenie w szkole :(...Dzisiaj sobie odbiję! Poproszę o słabą kawkę....jesli nie jest za późno... :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Nie ma to jak nerwy od poniedziałku...zawsze się musi znaleźć jakaś duszyczka, która mnie zdenerwuje.... kawka własnie sobie zrobilam i bede odreagowywała stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dula 🖐️ Ja mam już dziś cały dzień roboty, a myślałam, że uda mi się dziś trochę przepisów poczytać. Ale nie, jeden taki spóżniony klient sobie przypomniał o dokumentach i lipa...Podwijak rękaw koszuli i do pracy ..Ale zaglądne co jakiś czas ...Może z kolejną filiżnaką expresso wpadnę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zahirek;) ja nawet nie mam za dużo pracy...ale i tak nie lubię poniedziałków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×