Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Helgo...postępów w pracy brak...nie mogę sie zebrać do biblioteki...może od przyszłego tygodnia...;) Cała ja... U nas jutro ma byc 25st a pojutrze 10st...to tak a propos pogody...nie sa to optymistyczne wieści, niestety...a póki co padaaaaaaaa.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Widzę Magda, że Ty masz tak jak ja...Tez jakoś mi zawsze nie po drodze do bliblioteki, a potem będe wszystko na szybko robiła znając siebie. Dzisiaj piątek, powinnam się cieszyć z wolnego weekendu...a tu jutro egzamin o 13... Oj chyba będe pić napoje wyskokowe jak zdam:D Wzięłam materiały do pracy, co juz umiem to sobie przypomne a czego nie to przeczytam, albo zrobie ściągi:) Moja uczelnia jest z tym nie za bardzo, że każdy egzamin jest ustny.W ciągu 4 lat chyba były tylko 2 wyjątki. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście, ja jako rasowa kobieta zawsze mam ochote na ploteczki :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym Dziewczynki chcecie poplotkowac...? ciekawe...Może i ja się przyłączę...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegnę po cośdobrego do jedzenia i zasiadam z wami:) ALe tylko na chwilkę bo referat musze pisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA MIAŁAM SIE UCZYĆ...coś mi nie wychodzi...Teraz jest troszkę luzu więc zakuwam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do nauki zasiądę wieczorem jak dzieci pójdą spac...dostałam materiały od wykładowcy...są tez pytania i przykładowe zadanie...Trochę tego sporo, ale zawsze coś...;)) może naopijemy się kawki...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty ćwiczeń nie odwalaj tylko starannie wykonuj...:P Weź przykład ze mnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) moge sie dołączyć? :P chciałabym sobie pogadać z kimś Normalnym, chociaż sama chyba jestem nienormalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Veronica... Ja np. normalną tylko udaję...a co...;) chyba dobrze mi idzie bo jeszcze nikt mnie stąd nie wygonił... Zapraszamy, rzecz jasna, jesli masz ochotę zostac...Całkiem tu u nas sympatycznie...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zapytać na czym polega ta Twoja \"nienormalność\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Zapraszam na kawę... Zapowiada się ciepły, pogodny dzien...Choć u Dziewczyn na zachodzie podobno znowu zagrzmi... miłego dnia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) i nową koleżanke:) Magda egzamin zdałam na 4 :) Tylko jak to ja potrafie, nie zabralam ze sobą indeksu i musze za 2 tyg jechać po wpis...:D W tym tygodniu mam nadzieje, że Panowie skonczą remont łazienki...i wreszcie bede miała czysciutko;) Kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówiki 🖐️ ciekawe czy mnie jescze pamiętacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pytanie...Jasne, że pamiętamy!!! :) Ładnie to tak znikac na taki szmat czasu? opowiadaj więc co u Ciebie...? I nie znikaj więcej...nagle, bez pożegnania...Martwiłysmy sie... Teraz odzyskałam nadzieję, że i Niemamnika tez się jeszcze u nas zjawi...;) do jutra...Wpadnę rano na kawkę...:) O, aż mi się humorek poprawił.... widziałam prognoze pogody...Dzisiaj było u mnie 32 st w środę ma być 8st....Bez komentarza... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja już siedzę sobie z kawą....Ale u nas grzmiało i padało w nocy...Wczoraj było lato, byliśmy znów na rowerakch....Znów, bo w niedzielę też pedałowaliśmy....Dziś już nie ma czasu i pogody... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Luna jak to miło że sie pojawiłas:) U Nas wczoraj bylo bardzo ciepło...Wieczorem o 21 to w samej koszulce szłam ;) A dzisiaj mam spodnie 3/4 i klapki i musze przyznac ze wieje mi po nogach...Chyba przesadzialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula , jutro uważaj z tym rozbieraniem, ma być zimno...;) kuje do kolokwium...oj, cięzko mi idzie...Kawa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :D To ja córa marnotrawna powracam na łono topiku :P pewnie myślami mnie ściągnęłyście hi hi Jak to miło, że mnie pamiętacie ;) bije się w cycuszki :) i przepraszam, że tak zwiałam bez słowa wyjaśnienia :0 nie mam nic na swoją obronę, no może tylko to, że miałam burzliwy okres w tamtym roku. Moja mama przeprowadzała się z jednej miejscowości do mojej i miałam masę spraw do załatwienia. Nawet sny miałam o przeprowadzce – jak pakuje i nosze kartony i takie tam błeeeeeee teraz jest już wszystko na swoim miejscu i nawet dorobiłam się neciku w domu yuuuupi :D będę mogła z Wami być po południami !!!!!!!! dziulaa 🌻 dula🌻 Żona informatyka🌻 helga_🌻 DeGie🌻 Chyba nikogo więcej nie pominęłam, jeśli tak to przesyłam buziale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wiatr mnie wykonczy...jedyny plus jest taki, że pranie schnie w mgnieniu oka...minus tego szybkiego wysychania:góra prasowania...;) 🌻 to i ja posadziłam Wam kwiatka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluje Kasiu:) ładne mieszkanko?? Co się nic nie chwalisz?:D Ja dzisiaj pierwszy raz od remontu bedę się kąpała w swojej wannie...Już obudowana, czekałam tylko az wyschnie:) dzisiaj jej nie odpuszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie chwaliłam, bo dwa razy mieszkanie uciekło nam sprzed nosa....Więc siłą rzeczy pochwaliłam się, kiedy już pewne, że mieszkanie nasze jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Zasiadam do nauki póki Mała zajęta oglądaniem...Czarno widze to moje kolokwium...ale próbowac trzeba... Zapraszam na kawę, bez ciastka, taka ze mnie zołza...;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa jak ja Ci współczuje...tez na egzamin jakoś średnio mi wychodziła nauka. Teraz w czerwcu mam jedno kolokwium potem 1 lipca egzamin i wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laseczki 🌻 Macham pomiędzy chmurami i kroplami deszczu, ależ u mnie dzisiaj leje :) nawet i dobrze bo nie będę musiała podlewać działki :) A ja do kawy dorzucam paluszki z sezamem mniam mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zaczęło lać...Coś mnie głowa zaczyna boleć...Niedobrze:( Dzisiaj panowie przychodzą ostatni dzień do kafelek :D Ale na tym nie koniec bo jeszce sufit bedzie robiony w piatek...gładź i malowanie...Pocieszam sie tylko ze juz blizej niz dalej i w najblizszym czasie zero remontów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×