Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

A ja znowu mam smutki. Byłam na kontroli u gina, z tą cholerną chlamydią i dalej test pozytywny. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Dziewczynki...;) Kiedy właściwie przychodzi Mikołaj? Już się nie mogę doczekać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawke. Wczoraj był burzliwy dzień! Pierwsze do gina z tym pozytywnym wynikiem, znowu antybiotyk, ale 3 tabletki i za 30 dni do kontorli, miejmy nadzieję, że już będzie ok! No a potem była Barbórka i dzisiaj mam straszne helikoptery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja wczoraj na Barbórce nie bylam ale głowa mnie boli jakbym była:) Już sroda. Dzisiaj idę z psem do weterynarza:) Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian truje, ze akcje spadły o 1 zł :P Na barbórce nie byłam, łóżko Ince kupione w piątek przywiozą ... U mnie w domu mikołaj przychodził do dzieci 6 grudnia i w święta, choć nie zawsze 6 grudnia go widziałam raczej podrzucał prezenty ... Na pomorzu 6 grudnia jest niewidzialny, a ujawnia się w święta i nazywa się wtedy gwiazdor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Co tu tak pusto dzisiaj?:) I jak tam był u Was Mikołaj?:) Zapraszam na kawkę. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy czekamy na mikołaja, ale raczej w godzinach wieczornych zawita do nas :) Ja po śniadanku wypijam herbatkę i biorę się do pracy ... W sensie ściło-domowym oczywiście, choć wyjście i tak mnie czeka w tą paskudną pogodę ... Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Mikołaja będe miała popołudniu:) Jakiś dzisiaj taki dzień jest ze powinien być wolny:D Jeszcze dzisiaj muszę pisać referat na uczelnie( ręcznie) bo babka z prawa tak sobie zażyczyła:) Dobrze że temat jest nawet fajny więc jest z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Mikołaj odwiedził skoro świt...właściwie to nie wiem kiedy był, jak otworzyłam rano oczy prezent czekał...:) cały dzien latałam ze ścierką...porządki przedświąteczne czas zacząć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. U mnie Mikołaj był popołudniu, śliczne dwie bluzeczki dostałam a wieczorem bylismy na kolacji:) Ja ze ścierą zacznę latać w poniedziałek bo dzisiaj, jutro i w niedzielę jade na uczlenie. Idę po kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam przez pomyłkę bladym świtem .... Inez bawi się klockami, które wczoraj dostałą od mikołaja .... Pozdrawiam ... My z Damianem dostaliśmy słodycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze
jak ktos pisze ze jest normalny to tak naprawde nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek i zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj po pracy będe myła okna...zastanawiam się tylko ile zdąże ich umyć zanim się ściemni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff....Myślałam, ze szybciej mi pójdzie, a i tak jeszcze raz będę myła na zew szafki po wymianie okna.... Jutro łazienka i tak dalej.... Jeszcze pranie wywiesić... A potem obiad i na dziś laba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza??:) Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj deszczowo i pochmurno. Nie lubie taiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U nas pada drugi dzień i ponoć to normalnie w tej części Polski, a ja jestem przyzwyczajona do śniegu o tej porze roku ;/ Dlatego piję zaraz kawę i sprzątam dalej, nic innego nie pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wracam po czterech ciężkich dniach wirusowego zapalenia krtani. Ale badziewie. Poszłam w piątek do pracy zdrowa, wyszłam chora, rozkładało mnie w oka mgnieniu! Ale więcej nie mogę mieć wolnego, bo przed świętami to człowiek chce się i w pracy wyrobić. Pozdrawiam i zapraszam na kawę (chociaż w moim przypadku to herbata i kropelki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiula współczuje. Ja od poniedziałku jak wróce z pracy to sprzątam itp. aż do samego wieczora. Ale muszę się pochwalić, że wczoraj pojechałam z mama na zakpuy a konkretnie po firanki i kupiłam sobie firanki do kazdego z pomieszczeń, do tego zasłony:) Kasy też nieżle zostawiłam:) Ale duzy pokój juz jest przygotowany na świeta. Nie mogłam się wczoraj napatzreć tak ładnie wyglądało:) A ze chciałam już wczoraj wszystko w duzym dokonczyc to kolacje jadłam dobrze po 22. A potem padłam jak zabita:) Idę robić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witma...Serce mi się dziwnie kolacze więc odmawiam picia kawy...za to zieloną herbatką nie pogardzę...A macie jakies ciacho...?:P Zupka się gotuje, zaraz zabieram się za sprzątanie sypialni a jak już skonczę będę mogła powiedziec, że święta już blisko...:) Kasiula, uważaj na siebie...pewnie jesteś nieźle osłabiona... Pozdrawiam Dula, zmieniłaś fryzurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Kasię po odpoczynku, szkoda tylko, że w takich warunkach, ale jak to mówią choroba nie wybiera .... Dziś w radio mówili, że nie ma szans na białe święta ..... Pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja jak jechałam do pracy to w samochodzie słuchałam radio i mówili, że na świeta bedzie śnieg. I bądź tu człowieku mądry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam zazdroszczę tych porządków, nie mam siły się chwycić, myslałam, że dzisiaj coś ruszę, ale jak przyjdę z pracy to chyba rzucę zwłokami do łóżka, bo już jestem zmęczona, a gdzie tam dopiero 14. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×