Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Jestem, jestem:) Wstałam dzisija bardzo wczesnie bo musialam ojca do pracy zawieżć i jestem pół przytomna. Jutro miałam miec zajecia od 10 to przeniosła moja grupa coś z 23.12 i mam na 8. I kolejny dzien się nie wyśpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...Zaproszenia rzecz jasna przyjęte, przepraszam, że dopiero dzisiaj, chore dziecko uniemożliwiło mi korzystanie wczoraj z kompa... Ależ mamy piękną pogodę, kolejny słoneczny, i co ważne, ciepły dzień...szkoda tylko, że skazana jestem na siedzenie w domu... Zasiadam do herbatki (zielona z miętą), kawa już dawno wypita... Pozdrawiam... 🌻 i trochę wiosny wstawiam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, zapomniałam zapytać...wybieracie się w niedziele do Katowic na Freestyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się witam z Wami...Dziś jako ostatnia :) U nas za oknami zimno, szron na samochodach, więc odmawiam spaceru...Inka wczoraj niespodziewanie usnęła po 14 i wstała po 17 i efekt taki, ze drugi odcinek Zagubionych słuchałam przez ścianę jak usypiała i wstała po 7 rano...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężuś się wybiera...Ja niestety mam szkołę, bo też chętnie bym pojechała... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do zyczeń. Spóźnione ale szczere:) Wszystkiego najlepszego:) No i poniedziałek...idę zrobić kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..U nas sypie śnieg z deszczem i niezły bałagan się z tego robi....Imieniny przeszły, teraz tylko czekać na święta...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie delikatnie, ale snieg z deszczem. Dzisiaj przywożą Nam meble do małego pokoju i czeka Nas skręcanie. Ale Mój wczoraj wkrętarkę zakupił więc mysle że pójdzie w miarę szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula fajnie Ci! Też bym chciała coś nowego do domku! Przydałby mi się nowy komplet i kuchenka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian się śmieje, że teraz możemy składać meble wszystkim...My dziś składamy zamówienie na ostatnie okno w mieszkaniu, więc do świąt będzie już komplet nowych...Przewiew jest taki w kuchni, ze nawet nie czuć, że kaloryfer grzeje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo my mamy na szczęście wszystkie okna nowe więc w mieszkaniu jest cieplutko. Z jednej strony nie mogę się doczekać tych mebli a z drugiej jak sobie pomysle o wynoszeniu starych, sprzataniu ect. to mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńki!!! Spóźnione, ale z serca płynące: STO LATEK!!! U mnie jeszcze nie sypie, ale okropnie wieje więc pewnie przywieje... Ja po okropnie cięzkim weekendzie, dochodzę powoli do siebie... Pozdrawiam i idę odsypiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zawierucha...Niestety z tego śnieg nic nie będzie zimy, tylko woda i błoto...Temperatura sporo na plusie... kolejna kawa pachnie w domciu..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie sniegu tak dużo, że jak byłam rano z psem to wróciłam ze spodniami mokrymi prawie do kolan. Warunki na drodze też kiepskie. Dzisiaj jade kupić akumulator. Aaa wczorja na mebli nie przywieźli ( nie wiadomo z jkiego powodu) dobrze, że chociaż zadzwonili że będą dzisiaj o 11. Zobczymy. Piję kawusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam, ale już mam luz. Za 30 min jade do Katowic do biura. I podejrzewam że tam tez nie będzie za dużo roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×