Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dula trzymam żeby jak naszybciej Ci na uczelni zleciało, obiad to już se wczoraj zrobiłam, dzisiaj tylko wstawić do piekarnika i zapiec, bo też chcę po pracy na zakupy do Lidla podskoczyć. Kasiu jakie fruuu? Czy ja o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, też bym chciała se pojechać, ale za daleko :-( a fotka zarz będzie tylko tu pokombinuje? parówki też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro zjedzone to sobie darujemy :D Fajna wiosna tej zimy...pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pada taki sobie kapuśniaczek, a mnie głowa na biurko leci! Byle do drugiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kasiula buciki ładniutkie:) Ja po weekendzie spędzonym na uczelni:) Wyniki za dwa tygodnie ale będzie dobrze;) A dzisiaj znowu poniedziałek....Echhh nie lubię:) Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff. I mi Dula całkiem nieżle posżło...Wyniki za tydzień a kolejny egzamin za dwa tygodnie...i koniec...:))) (poprawek nie przewiduję...) Pozdrawiam...Dawno nie piłam z Wami kawy...czas nadrobić...Może jutro się uda... buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! No to zapraszam na kawkę:) Ja Dziulaa za dwa tygodnie mam kolokwium i narazie będzie luzik...ale ja mam zajęcia do konca roku a Ty już chyba kończysz prawda??Kiedy się bronisz?:) Miłego dnia Wam życzę ! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta ! Kolejny deszczowy dzień, z radości można się pociachać. Nadstawiam kubek na kawę, poproszę z mlekiem i do tego kawałek ciasta ...mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lało cały poranek...teraz nieśmiało wychodzi słonko...Zobaczymy... Kasiu, mam paczki i tort czekoladowy...posyłam kurierem do Grudziadza...:) Kto jeszcze ma chęć...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu. leje.... Dula, kończę za dwa tygodnie a potem biegiem biorę się za kolejne rozdziały pracy i mam nadzieję, że uda mi się obornić do czerwca...Bardzo bym chciała.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też leje, potem nie, potem kropi i tak w kółko...ładna zima :D Ja będe miała zajecia tak gdzieś do kwietnia a na początku lipca będe miałą obronę. U mojej Pani promotor nie ma czegoś takiego, że ktoś nie da rady się obronic w pierwszym terminie bo np. nie napisał pracy czy coś tam. Kazdy musi sie bronić na pierwszym....Ja MAM DO KDONCZENIA TYLKO DRYGI ROZDZIAŁ TEORETYCZNY i musze się brać za badania i analizę ich.... Ja chętnie tort czekoladowy poproszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Która chętna na kawkę?? Ale się dzisiaj źle czuej, dusi mnie, z nosa cieknie...głowa boleć zaczyna...echhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Edytko, tak jest jak się człowiek nie wyleczy, a zaleczy...Pewnych rzeczy niemożna przeskoczyć...Ja poproszę o kawę :-) Inez wstała dziś o 6... Ja o 8 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Kasiula. Jak do jutra nie będe się lepiej czuła to zmykam do lekarza. I jak spałaś to Inez sama się soba zajęła??:) Czy mąż był w domu?:) ale mi się dzisaj czas wlecze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a nie Kasiulaa...Chyba dzisiaj średnio mam z myśleniem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyny, torchę mnie nie było ale w poniedziałek był urlop na żądanie, a wczoraj bylam na wyjeździe w innej firmie. Co ja tu widzę wszyscy chorują :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nic tylko się cieszyć Kasiu :) No ja mam już dosć powoli tej choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj wreszcie piatek!!!:) Zrobiłam sobie kawkę i dzisiaj będe się obijać bo wczoraj to taki miałam młyn że nawet nie mialam jak tutaj do Was wejść....Ale widzę że nie ja jedna:P Pozdrawiam i miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamina zaliczyłam na 4,5...:D Ale ze mnie geniusz...;P Okropnie wieje...Ciekawe co przywieje...może snieg, choć wcale mi nie tęskno, tylko dzieci trochę szkoda, bo nowe saneczki nadal nie wypróbowane... Odpoczywam, od poniedziałku nauka...paaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×