Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ja nadal niewyspana...!!! :( nie wiem jak jutro dotrwam do północy... Aaa nie pochwaliłam sie, że udało mi się kupić na sylwestra fajną kieckę i super buty (szkoda, że niewygodne...:P ) U mnie zinno i zero śniegu...ech....może Nowy Rok przyniesie nam zimę... Pozdrawiam... Gdybym już tu nie zajrzała: życzę Wam szampańskiej zabawy w jutrzejszą noc a Nowy Rok niech przyniesie Wam same cudowne, szczęśliwe chwile i dużo, dużo zdrowia...:) buziaki... Do Siego Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Tak ja w pracy i obawiam się że będe miała masę pracy dzisiaj...czekam na szefa ----się dowiem:) Tak mi się pomieszało ze spaniem przez tego Sylwestra że wczoraj w nocy jeszcze 2:20 widziałam na zegarze. Narazie jest ok ale pewnie za jakiś czas złapie mnie kryzys senności, bo kto to widziałspać 5 h tylko...:) Wszystkiego Naj w Nowym Roku. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień to taki \"zimny prysznic\"...siedzę od rana w papierach i mało mnie szlag nie trafi...Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to ten dzień powinien byc ustawowo wolny:) Ale jestem zmęczona, niewyspanie daje mi się we znaki coraz bardziej! Dobrze że choziaż faktury dopiero jutro będe wystawiać. Chce do łóżka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na porannej herbacie tym razem, myślę, że dzisiaj już lepiej z samopoczuciem co dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj lepiej. Wczoraj jak wróciłam z pracy i zjedliśmy obiad to się położyłam, coś przed 16 było a wstałam o 18:15....:) Przynajmniej się wyspałam. Dzisiaj jest juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Ja już po kawce... zimno u nas okropnie...-12st, straszny wiatr...plus taki, że wygląda nieśmiało słonko...od razu weselej na duszy...;) U mnie też wszystko powoli wraca do normy po świąteczno-sylwestrowej przerwie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leczę się miętą, ale niewiele pomaga... Sylwestrowe jedzenie jeszcze leży mi na wątrobie...ech...:P tak to jest jak cżłowiek się obżera a solidnie nie popija...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już dzisiaj po zajeciach a jutro mam tylko jedne ćwiczenia na szczęście. Zimno na dworze...mnie chyba jakaś choroba bierze bo coś kiepsko się czuje... Pozdrawiam i życzę Wam miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek...gdzie Was wywiało Dziewczynki...coś ten nowy roczek jakoś Was rozleniwił...mnie zresztą tez... :P Posypało nieco sniegiem... Ślizgałam się wczoraj niexle w stolicy...ale udało mi sie po ponad trzech godzinach tego slizgania dotrzeć do domu cało i zdrowo... Dzisiaj odpoczywam...:) Pozdrawiam i czekam na wieści od Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U mnie cały weekend lał deszcz...plus tego taki, że jest dużo cieplej dzsiaj. A mnie tak boli głowa, że zaraz będę gryzła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dzisiaj u mnie kolejny dzień pada deszcz przez co zrobiło się troszkę ślisko. Ja już w pracy...piję kawke na pobudzenie.:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! moje samopoczucie jest poniżej zera, choć temp nie mam i głowa boli coraz mniej czuje się jakoś dziwnie ... Noc przespana, a ja czuje się, jakbym wcale nie spała... Może kawa mnie przebudzi ? Albo spacer... Dodam, że zaczęliśmy remont kuchni...Cały weekend to zrywanie tapety i częściowo wynoszenie mebli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, trochę rzadko tu zaglądam, ale ostatnio masa roboty, a mnie też jakoś tak się chce robić :-D Kasiu zazdroszczę CI remontu kuchni, mojej to nawet po ciemku musiałabym się wstydzić! Szukamy teraz dobrej firmy, żeby wymienić w końcu okna! A kuchnia jest następna w kolejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Rozmawiając o kuchni to mnie też przydałyby się nowe meble. Ale to może gdzieś w okolicach marca. Na drogach u Nas cholernie ślisko. Trzeba strsznie uważać. Idę zrobić sobie kawkę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie pamiętam, kiedy wstałam 8:45...Pozdrawiam....A pro po mebli do kuchni, to zostały nam w spadku po starych właścicielach i pomalujemy je po prostu :) A kiedyś się wymieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja meble do kuchni mam mojej Teściowej przyszełej bo Ona sobie zmieniła. Ja to chcę zabudowę....cierlpiwie poczekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzuciliśmy płytki z jednej ściany, pomalujemy, potem reszta ścian i na koniec położymy plytki i pomalujemy meble. Takim sposobem pojedziemy w sierpniu na Słowację :-) Bo jeśli meble, to nie wyjazd, a my wolimy wypocząć całą rodziną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×