Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ma nadzieję Dziulaa, że masz rację...:) Dzisiaj coś katar mam i pobolewa mnie gardło...to pewnie od tego biegania... Po pracy jadę myć groby. A teraz kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany..jak dzisiaj jest cieplutko...Aż nie do pomyślenia, że już koniec października jest:) kawka P.S. Co tutaj taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zepsula się pogoda...Dobrze, że dopiero dzisiaj.... Przede mną nauka do obrony...mam ponad dwa tygodnie czasu więc powinnam dać radę... Pozdrawiam listopadowo...:) kawka...z serniczkiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie Kasiu...Ja się nigdzie nie wybiram, Mój ma zajęcia w weekend. A ja mam poniedziałek wolny więc zbliża mi się 4 dniowa laba:D kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło na dworze, a mnie coś w krzyżu boli... Dziewczyny nie mam jakoś chęci na nic...a tu na nauki tzreba się wybrać, do Krakowa po sukienkę...a ja na nic czasu nie mam...A w sumie nic takiego wielkiego nie robię...Masakra poprotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadę w Tatry...:) i nie wazne, że ma być zimno i ma padać deszcz...Ostatecznie zawsze mozna pomoczyć pupę w popradskich bąbelkach...;) Kawka... a gdzie nasza \"Mamunia\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, nie przejmuj się to minie wraz z koncem jesieni...;) Na pocieszenie powiem, że mam podobnego lenia i przeciągającą się senność...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to przejdzie:) Jadę dzisiaj do takiego fajnego salonu w Sosnowcu, suknie pooglądac. Bo może tutaj coś będzie fajnego zanim do Krakowa pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie pierwsze dni po wolnym to coś strasznego:):) W domu bałagan na kółkach, prania i prasowania mam masę...ale dzisiaj może się wyrobię:) Wczorajszy dzień przelezałam po poniedziałkowych urodzinach znajomej:D kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powróciłam... W Tatrach zamiast deszczu i zimna mieliśmy ciepełko, błękitne niebo i słoneczko...hurra...uwlelbiam kiedy nie sprawdzają się prognozy pogody...:D W domu cisza...Zasiadam do nauki...ech...w przyszłym tygodniu obrona... Dula, suknia wybrana? Jesli tak, poprosimy o link...;) Kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale mnie dzisiaj boli głowa odkąd wstałam...masakra. Za oknem plucha. Sukienka wybrana:):):) Zdjecia Wam wyśle popołudniu na maila. Idę zrobić kawkę, moze cos pomoże:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też coś bierze, a przecież we wrześniu chorowałam....a jak mnie głowa boli...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula tzrymam kciuki... Daj znać jak posłżo! ja natomiast chyba mam coś z pecherzem... Wczraj opony zmienilam, zima już może być:) kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...uwielbiam takie \"krakanie\" Dzięki Laski za kciuki...zawdzeczam Wam owe piąteczki...;) Gdzie właściwie podziewa się Kasiulaa? Mam nadzieję, że już lepiej się czuje... Pozdrawiam... p.s. Ja jeszcze nie mogę dojść do siebie...nie mogę uwierzyć, że już można przestać się denerwowac, że już po...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ PANI MAGISTER !!! Też tak miałam po obronie, że nie mogłam uwierzyć, że to już po ;) Ja w pracy, z lekkim bólem głowy już od rana...kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...;) Dula, czekamy niecierpliwie na szczegóły co do sukni...;) a głowa i mnie boli...może kawa pomoże...Wszystkiemu winien chyba ten wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×