Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Staram się dbać o siebie jak najlepiej, ale chyba coś mi to nie bardzo wychodzi... W sobotę mamy wyjazd na wesele kuzyna, jeśli pogoda się nie poprawi to będą mieć paskudnie...Chociaż lać by przestało! To prawda Dziulaa Nas zaniedbuje i Kasiulę też gdzieś wcięło. Juz kupę czasu się nie oddzywała. Nie mowiąc juz o Heldze... Echhh... Dzisiaj idę na 15-stą do fryzjera coś zeobić z włosami. Jakiś kolorek. Zdam się na moją fryzjerkę, a Wam jutro zdam relacje. Zimnooo brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie stawia po chorobie na nogi Iskial...Sprawdziłam na sobie... My też chorujemy...cholerne wirusy nie ominęły naszego domu...ech... Pozdrawiam ;) Pamiętam o Was, pamietam...tylko czasu coraz mniej na kompa... Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dziewczyny wreszcie jesteście!! Co tam u Was? Kasiula Ciebie to już tutaj kupę czasu nie widziałam:) kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj nieśmiało wychodzi słoneczko. Aż przyjemniej się jechało do pracy. Wczoraj poszalałam;) Kupiłam dwie pary spodni, buty. A potem jeszcze bylam u dentysty z Moim na 20:30. Mamy wizyty teraz co tydzień w czwartki wyznaczone bo tzrena porządek z ząbkami zrobić i mieć spokój. Przeraża mnie tylko ile Nas to będzie kosztowalo, bo leczenie całkiem prywaatne. No ale jak tzreba to tzreba. Dzisiaj musze tylko kupić pończochy, jakiś lakier do paznokci ładny i gotowa jestem. Sukienka wisi w szafie, o 9:30 jutro fryzjer, o 11 makijaż , potem uderzamy na Kraków i bawimy sie:D A teraz kawka, bo nie chce mi się dzisiaj pracować jak cholera:):) Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u mnie też nieśmiało słońce puka do okna :D Może jakoś lepiej się zacznie ten weekend, chociaż dla mnie już jest przyjemnie, wczoraj byłam u lekarza i teraz już na 100 % pewności: 6 tydzień ciąży :D ładny sobie prezent zrobiłam na 30 urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE KASIULA!!!! cieszę się ogromnie Waszym szczęściem!:) Teraz tylko czekać na maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko zleci...:) U mnie nuda taka w pracy, że już sama nie wiem co mam robić:) Najchętniej to bym polezała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się obżarłam i też mi się chce spać :) ale już za godzinkę do domu na szczęście i czeka na mnie bigos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula...Gratulacje...Niecierpliwie czekamy więc maja...Mam nadzieję, że nie znikniesz na topiku dla ciężarnych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spłodziłam post i go zeżarło :/ Szaqro, buro i nijako... Dula jakieś fotki prosimy z ostatniego wesela, cały tydz mam towarzystwo Inez w domu, a na weekend rodziców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nadal zasmarkani... Prognozy pogody mnie dobiły...po kilku chwilach słonecznego szczęścia znowu ma powrócić plucha...brrrr Byle do lataaaaaaa...;) [kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja już dzisiaj w pracy. Nie mogę się zaklimatyzować. Wczoraj wróciliśmy późnym popołudniem i cały wieczór przelzałam w łóżku. Zabawa była świetna, tyle co się uśmiałam to już dawno się nie śmiałam. Jak zrzucę fotki to Wam podeśle:) Pozdrawiam i wracajcie szybciutko do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza?? Gdzie się podziewacie?:) U Nas pogoda dzisiaj się popsuła...znowu leje...brrr nie lubię pluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je jestem... Piję dzisiaj kawę za kawą ...okropny dzien... Dula, zdradź czy Ty juz wybrałas suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Magda taką w głowie umyślaną jaką bym mieć mniej wiecej chciała to mam....ale konkretnego modelu nie. W październiku mam nadzieje, że mi się uda wybrać do Krakowa, tam gdzie zamawiała sukienkę mojego kuzyna żona pooglądac. Ona miała świetną sukienkę a chrzestna moja mówi że tam salon to jak supermarket wygląda. Więc wybrac się i poogladac nie zaszkodzi, a nżż widelec coś mi się spodoba. Dzisiaj u Nas plucha...Mój jutro o godzinie 12 wyjezdza na impreze integracyjną z firmą, z która współpracuje. Wróci w niedziele koło 11, wiec prawie na obiad. Będe wypoczywać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcznyny. Ja wbrew pozorom też cały czas jestem, ale moje fatalne samopoczucie nie pozwala mi być aktywną :P rzygu rzygu i te sprawy od rana do wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×