Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dula, pierścionek wybiera Narzeczony...daj Mu szansę... ;) Ja nie tylko nie wybierałam pierścionka, ale także nie planowalam zaręczyn... Mój , jeszcze wtedy chłopak, nieoczekiwanie, o północy w sylwestra 1998/99 roku, na zaśnieżonym stoku, gdzieś w górach wyjął pierścionek i oświadczył mi się, nie mogłam odmówić, same rozumiecie...ale byłam zaskoczona, jednocześnie b.szczęśliwa... a pierścionek noszę dumnie do dzisiaj dlatego, że jest wyjątkowy...(nie tyle z urody co z okoliczności, z którymi się kojarzy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Pewnie zaręczyny oficjalne w święta :) Ja wiedziałam kiedy będą zaręczyny, więcej na zaręczyny pojechałam z moimi rodzicami do narzeczonego, rodziców zostawiliśmy razem, a my poszliśmy sobie sami na miasto i w restauracji Weneckiej i tak powiedzielismy sobie tak :) W kwestii zaręczyn oczywiście, a rodzice co 10 minut dzwonili do nas czy już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oficjalne w Święta. Wiesz co Dziulaa to jest Mojego decyzja. Sam zaproponował żebym sobie obejrzała, wybrała, pokazała Mu który a On już sam sobie pojedzie i kupi go:) W sumie nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja niestety Kasiu nie znam żadnego. Jaka jestem niewyspana to coś strasznego. Do 1 w nocy film oglądałam a potem jeszcze zasnąć nie mogłam...echh. I w skutek czego dzisiaj jestem prawie nierzytomna. Piję kawkę, mam nadzieję że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi Dula, Dziulaa zapowiedziała, ze poda :) Na niedzielę szykują nam się goście, bo ja imieniny 25 obchodzę, a Damian miał 14 urodziny... Idę na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na weekend szykują się zajęcia na uczelni:) Smacznego Kasiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Przepraszam, że odzywam się dopiero teraz, ale wczoraj pierwszy dzień w pracy i po prostu nie wyrabiałam. A co z moim szpitalem? Otóż jestem przebadana od stóp do głów i nic!!! :-O Na wypisie sobie napisali \"pacjentka w stanie ogólnym dobrym wypisana do dalszego leczenia w Poradni Rejonowej\" dobre nie?! I po cholere tam poszłam? Kasiu ja też 25 imieninki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dalej mają Ci leczyć w poradni rejonowej skoro jesteś w stanie dobrym???!!:/ Mimo wszystko dobrze, że wszystko w porządku i fajnie, że już wróciłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też kiedyś wypisano po 2 dniach obserwacji ze szpitala...Poszłam z podejrzeniem zatrucia ciążowego, byłam w sumie 4 dni...byczyłam się na całego...I też nic nie wykryli...Czyli świętujemy razem Kasiulaa Ty u siebie i ja u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała prezent taki, że muszę Mojemu zrobić... urodziny w sobotę :-P czyli nici z balowania! A co do mojej gorączki to dalej sobie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, cieszę się, że wróciłaś cała i zdrowa...;) U mnie urok dzisiejszego słonecznego dnia zakłócony został gorączką Małej...Zasnęła po nurofenie...mam więc chwilę na podgonienie z pracą dypl.... Idę zrobić sobie kawkę bo zaczynam pisać bzdury...sen mnie ścina po niedospanej nocy... Pozdrawiam...🌻 Teraz kiedy Kasiula i Helga się odnalazły brakuje Niemamnika i Luny... Pojawiają się i znikają...ech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołaczam do kawki jeżeli oczywiscie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie :-) Ja teraz czerwoną herbatkę. Jak u Was dziewczyny z pogodą? Bo u mnie coś się słońce nieśmiało przebija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę się wybrać do fryzjera. Ale to po tym weekendzie dopiero. W ogóle jak pomyśle o tym weekendzie to mam drgawki:D Ciężki weekend na uczelni się zapowiada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula nie zazdroszczę, ale pomyśl sobie, że za tydzień będziesz miała wolne (mam taką nadzieję), a przecież są Andrzejki :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak za tydzień będe miała wolne. Jak mi się dzisiaj nic nie chce. Mam lenia na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuu
boli mnie dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...dołączam się do kawki...U mnie przepiekne śłonko i błękitne niebotylko, że skazana jestem na siedzenie w domu z małym chorowitkiem... Ja w tym tygodniu tez na uczelni,ale za to za tydzień na balu andrzejkowym...:) Kasia, do świąt te pasemka będziesz musiała zrobić jeszcze raz, czyż nie...? a ja do fryzjera idę jutro...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was dziewczyny! W bardzo złym humorze dzisiaj! A tak abstrahując od tematu jesteście zalogowane na naszej klasie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×