Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Widzę, że tu nikt nie zagląda. Witam dziewczyny i zapraszam na kawe. Znowu nowy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Po 4 dniach owlnego to nic mi się nie chce...A tu dzisiaj mam FV do wystawiania:( Wczoraj byłam cały dzień na wsi u rodziny...wróciłam późnym wieczorem i miałam siłę tylko na kąpanie i padłam jak zabita. Przydałbysię jeszcze dzisiejszy dzień wolny:) Niestety rzeczywistość jest okrutna. Próbuje nabrać sił przy kawce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym jedzeniem Kasiu to ja też tak miałam, a wczoraj to już normalnie przesadziłam. Kogo byśmy wczoraj nie odwiedzili to częstowali Nas jakimś dobrym jedzonkiem...i była \"obraza\" jak odmawialiśmy:) Wróciłam taka pełna że myślałam, że pęknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona informatyka
Kasiulaa, jak urodzisz dziecko, to pomyslisz, ze praca to luzik...Polecam bunt 2-latka...Ale polecam macierzyństwo.....Ja piję kawę, ale z braku mleka w lodówce dziś czarna...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Ja też zasiadam do kawki. Wczoraj miałam strasznie zalatany dzien w pracy mam nadzieję że dzisiaj będzie spokojniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... dotarłam po cięzkim weekendzie i pracowitym poniedziałku...:))) Ufff, czas zasiąść do kolejnej kawki...może wygrzebię jakies ciasteczko...;) Zgadzam się z tym co napisała Żona...wychowawczy to ciężka praca...też coś o tym wiem...choć mojej córy nie okresliłabym czarownicą... Co u Was? Kasiula jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Dziulaa jakoś leci powolutku. Wczoraj uporałam się z fakturami, dzisiaj działam z bilingami. Mam też parę rzeczy do przygotowania na zjazd na uczelni. Dobrze że tylko w piatek mam seminarium, a w sobotę zajecia...odwołali Nam niedziele z racji święta.Zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula dziękuję ale tak jak zwykle, latam po lekarzach, byłam juz nawet u onkologa, robiłam markery nowotworowe :-O, stan podgorączkowy dalej... o zaraz sobie zmierzę temperaturę :-) z żadnych badań nic nie wychodzi, wszedzie wyniki idealne! Cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, cuda! A ja nie mam żadnych objawów choroby :-( to skąd 37,2 (w tej chwili?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na tym forum jakoś chłlodem wieje! Co jest dziewczyny! Gdzieście się podziały? :-) Kawa się leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja od poniedziałku jakaś zapracowana jestem. Ale chyba od dzisiaj już bedzie spokojnien, chociaż to pewnie \"wyjdzie w praniu\".Właśnie zasiadłam z kawką do komputera. Mam troszkę FV do wprowadzania a potem chyba spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo pogody...Za oknem taka plucha, że nawet Mój pies nie chce wychodzić na dwór...Nie lubie takiej pogody. Już wolę śnieg:) Macie jakieś skonkretyzowane plany na Sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegiem witam się i zmykam na śniadanie :) Kasiulaa to dla Ciebie Innym sposobem potwierdzenia ciąży jest badanie krwi (na obecność przeciwciał monoklonalnych). Testy krwi są droższe niż badanie moczu, mają jednak ważną zaletę: mogą być wykonywane już w 7. dniu po zapłodnieniu, podczas gdy test RIA (radioimmunoassey) może być wykonany po 2 tygodniach od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada? U nas słońce :-) Sylwester? A kiedy to jest?? Nie nie mamy jeszcze planów. Mój R nie wiadomo jak będzie pracował, czy po tak długim L4 bedzie miał wolne czy Go \"docenią\"? Najwyżej zostanie mi sylwester z kotami. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie pada. Znajomi chcą by z Nimi ejchac do Szczawnicy.Zastanawiamy się, byle nie za długo bo w sumie najciekawsze oferty w górach już dawno są pozajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×