Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

No ja własnie nie wiem jak z tą suknia... Ja w poniedziałek prasowałam prawie 3 h tyle mi się nazbierało:) Mam spokój...do nastepnego prania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, będziemy mocno trzymały kciuki za powodzenie obrony...;) A suknię ja też miałam z salonu...biegałam po Warszawie, Krakowie a ostatecznie znalazłam wybraną w Lublinie (w Cymbeline)...nie miałam dobrej krawcowej, by móc zdecydować się na szycie...jesli masz taką, polecam szycie, bedziesz niepowtarzalna...;) kolejna kawka, zapraszam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:) Zapraszam na kawkę. Chwilke poobija się a zaraz korzystając z tego, ze nic sie nie dzieje poucze się. Własnie mam krawcową, z okolic Częstochowy i sama nie wiem czy szyć czy kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... dobrze Dula, że masz jeszcze czas na zastanowienie...;) Jutro raniutko wybywam na wakacje...zegnam się więc do środy...Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę...buziaki...pozdrawiam i biegam pakować walizeczki...;) paaaaa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) My po weekendzie w Bydgoszczy, choć ja walczyłam z przeziębieniem, a Inez pozostał katar... Jutro wraca Dziulaa, poopowiada jak było :) Dula, jak idzie nauka ? Kasiulaa jak wyniki ?? I czemu niby jest tak źle ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wczoraj byłam na wsi z siostrą i mamą, zrelaksować się troszke i ospocząć od nauki. Od dzisiaj powinnam teoretycznie mieć luz bo szef wyjechał na urlop w praktyce mam od jutra FV do wystawiania itp. wiec luzu zabardz nie będzie:) Nauka nawet nawet ale już tak mi się nie chce że koniec świata. Piję kawkę a zaraz mam zamiar własnie zasiaść do pracy ale strasznie coś śpiąca jestem....oczy same mi się zamykaja. Ale jeszcze tydzień i mam nadzieję ze będzie dobrze:) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Już sroda a ja nadal nie umiem jednego rozdziału...Strres coraz większy aż mnie w brzuchu ściska... Jutro wybywam do Częstochowy, w piątek ostatni dzien nauki a w weeeknd będe się relaksowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Przepraszam, że dopiero teaz się odzywam, ale same wiecie ile prania i prasowania jest po powrocie, nawet z krótkich, wakacji... niemal opanowałam bałagan w domu a dzisiaj baluje na weselu...(za tydzień zresztą też) ;) i jeszcze jdeno w sierpniu...ech... buźka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DULA POWODZENIA NA OBRONIE!!!!!!! 🌻 TrZymam jutro mocno kciuki, Pani Magister...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Trzymam kciuki za mgr :-D Trawka rośnie, a ginem to tak, ze moje policystyczne jajniki dają o sobie znać, mój ostatni @ był 10 kwietnia, i od tego czasu ani @ ani owulacji :-( ale głowa do góry nie poddaje się! Dobra uciekam z powrotem do pracy, ostatnio jakoś się jej namnożyło :-) Buziaki dziewczyny! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dziękuje bardzo za kciuki. Udało się!!!!:):):):) Wywalczyłam sobie Magistra z oceną dobrą:) Potem był wypad do baru i sen jak wróciłam do domku:):) Chyba z tego stresu to tak mnie bolała głowa, że nawet tabletki nie pomagały. Ale na szczęście jest już po i spokojnie mogę zacząć myśleć o wakacjach!( jeszcze tylko 3 tygodnie:)) Tak mi opadły emocje,że czuje się na maksa wypompowana... A jutro znowu do pracy. Pozdrawiam i do jutra:) buźka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią Magister :-) Na mojej obronie byłam z mamą, nie muszę pisać jak płakała, gdy już było po obronie.... :-) Ja nie zdążyłam się porządnie wystraszyć, a było już po... Dula to teraz szalej, bo masz prawo po takim stresie... Dziulaa, a co u Ciebie ? Doczekamy się opowieści jak było na Słowacji ???? Kasiulaa głowa do góry, właśnie moja koleżanka z Twoją przypadłością jest w ciąży, więc uszy do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje! A tak w nawiasie to miałaś dzisiaj mieć urlop!!! Zapraszam na kawkę! Dzisiejsze wstawanie to była jakaś porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop to ja bede miała od 2 sierpnia i wtedy dopiero się porządnie zabawie:) Narazie próbuje dojść do siebie bo też jakoś ciężko było dzisiaj u mnie ze wstawaniem. kawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanie Kasiu to jeszcze nic...mnie codziennie boli głowa!!! nawet tabletki mi już przestają pomagać... Wczoraj sprzątałam całe popołudnie. Mój ma w piątek urodziny więc przychodzą znajomi...w następny piątek też.... Dzisiaj została mi tylko łazienka i mały pokój i jechać na zakupy, coś już zacząć szykować bo się normalnie nie wyrobie:):):) A w sobotę chyba mnie odwiedzi przysżła teściowa i moi rodzice...:) Kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, wiem o jakim bólu głowy mówisz... Ja też tak mam czasami, do tego dochodzą mdłości, u mnie to problemy z zatokami, jak są zapchane to tak właśnie mam... Szkoda gadać.... My na weekend uciekamy, za to 26 lipca mamy 5 rocznicę ślubu i będzie rodzinne spotkanie :-) P.S. Próbowałaś różnych nowości na zatoki ??? Może pomogą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałam Kasiu bo ja anwet nie pomyśłałam, ze to może być winą zatok...Mnie zawsze głowa boli z tyłu,nie wiem jak to jest jak glowa boli z przodu. pobolewa mnie od rana i nie przestaje....makabra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jak pojade do rodziców to sobie zmierzę bo u siebie w domu nie posiadam przyrządu do mierzenia:) Chyba tabletka coś pomogła bo jest ciut lepiej:) Za oknem słońce świeci, podobno weekend ma być upalny...Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od soboty wieczorem leje...Dzisiaj nawet woda jest na korytarzu w biurowcu, w którym mój szef wynajmuje biuro...Obawiam się, ze z moich kwiatków na balkonie nic już nie zostanie...Wczoraj grad nawet padał. Pogoda po psem...Zapraszam na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny wklejcie sobie same bo jeszcze na starość zapomniałam jak się linki wkleja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je chcę słonka!!!!! Wkurzają mnie te skoki temperatur... My po zarąbistym weselu...kolejnym...Na tym nie koniec...następne już w sierpniu...:P Mam mega lenia...prasowanie zaniedbane, plewienie też...szok...a wszystkiemu winna ta dziwna pogoda... Nic to...czas lecieć na siłownię...na to zawsze mam ochotę...podejrzana sprawa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pytam kto zabrał ostatni wpis Dziuli ???? Złodziej !!!!! U nas zdiś szykuje się super-ekstra pogoda, posiedzę w piachu (jak mówi Inez) i może uda się coś poczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×