Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Damian, heja... powiedz mi czemu mój skaner zaczął nagle zmniejszać zeskanowane fotki? do tej pory wkładałam zdj. , klapka w dół, start i fotka jak malowana...teraz o 1/3 mniejsza.... co robić? to pewnie złote rączki Małej, ale jak to przestawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, znowu mnie zdopingowałaś, zrzucam szlafrok i biegiem na spacer...oczywiście najpierw się ubiorę... w takim razie nie musimy już chrzcić dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy,musimy, bo to jeden z sakramentów :) Chodzi o dzieci, które nie miały szansy być ochrzczone (tak to się p[isze ?). Ja dopinguję Ciebie, a mnie dopimguje Inez...Dzięki Niej nie mam czasu na nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian problem rozwiązany... Ja nadal w domu...taka jestem powolna...Zimno, czekam az się zagrzeje, bo ja lubię ciepełko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry , że nie pisałem, bo miałem trochę pracy, ale jeszcze trochę i ją zmienię, bo mnie powoli to wkurza... SZUKAM PRACY wrrr. jak nie będzie kolejki idę do szefa i będzie rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mam pracować w soboty , najlepiej 2 w miesiącu! I 2 dni w tyg od 10-18. Ale najbardziej mnie wkurzają soboty. Fakt, że dostanę za to dzień wolny i 3,5h w sobotę, ale zobaczymy jakie pieniądze dostanę, bo mam umowę do końca miesiąca. Sorki jeśli uznacie, że się wygłupiam, bo wiem, że są osoby, które pracują po 12h /dobę, ale ja mam swoje warunki i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, masz rację, idz do szefa i walcz o swoje...Trzeba się szanowac...a soboty święta rzecz, powiedziała żona pracującego w soboty faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, wróciła do mnie wiadomość, którą do Ciebie wysłałam...Podane konto nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cos na poprawienie humorku Przychodzi facet do lekarza wyciąga na stół penisa nieziemskiej długości i mówi: - Obetnij go pan.. Lekarz na to: - Ale panie taki \"sprzęt\" - nie szkoda panu?? - Nie szkoda muszę bo dla nas dwóch krwi nie starcza - jak on wstaje to ja padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa ja chce :D o ile to nie te same co mi juz wysłaąłs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś Edytko ciekawego wyszperam to Ci podeślę... Luna dostała te same co wszyscy, by było sprawiedliwie...:-D Robię sałatkę z zielonych pomidorów...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, co dobrego na obiad? U mnie gulasz z ziemniaczkami i surówką z marchewki...Ja chyba skonam...ile kobieta może wytrzymac. gotuję, sprzątam, robię przetwory, prasuję, gadam z Wami, w międzyczasie zakupy...Wszystko jednego dnia...Kasia powinnyśmy zastrajkować!!! jeszcze pigwy czekają az zrobię z nich nalewkę...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz , z wiśni pechowo nie...Za rok, mam wypróbowany przepis...Szkoda, że wiśnie się skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem głodna:) znowu....:D taki żarłoczek ze mnie:) jeszcze godzinka i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się jeść odechciewa jak się tak tego octu nawącham... Sałatka z pomidorów wylądowała w słoikach. Czas na gruszki z jabłkami...Zabrakło cukru w tym domu...La boga, co począć?!!! Kasia pewnie wcina ogórkową... Kurcze, ciekawe gdzie się podziewa nasza Oleńka...? Mogłaby sie w końcu ta neostrada nad Nią ulitować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście Ola się pojawiła na troszke i znowu tak długo jej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się do domku powoli....Wreszcie...Zajrze tutaj jeszcze do Was później ale już teraz życze Wam udanego weekendu, przyjemnego i spokojnego.... a Tobie Dziulaa życze pwoodzenia na zajęciach. Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś mam dzień. Ehhh... Nawet w kierki na necie przegrałem :( (z szefem policji) Mam nadzieję, że mnie żona nie pocieszy ogórkową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiedzie dostałam power\'a, może ogórkowa tak na mnie zadziałała :P Troszkę posprzątałam, wywiesiłam pranie, teraz obiad dla męża gotuję...Ogórkowej nie lubi, nie wie co traci.... Inez ma nowe ulubione miejsce, siedzi w dużej misce w pokoju i ogląda film... :) Ach..gruszeczki i inne przetwory...ponoc dobrze smakują na parapetówie :P Do wódeczki ? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×