Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

no to witajcie w klubie!!! Tylko nie wiem czy się śmiać czy płakac nad naszym losem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Helgą przyjade razem....Prawda Helga??:D Przecież mieszkamy niedaleko siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do moich znajomych, ja nie przychodzę z pustymi rękami...Umówmy się, że Ty dajesz parapet , my resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Dziulą:) Z pustymi rękami do Ciebie nie wejdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja nie wątpię w Twoje układy... Narobiłaś ochoty tą parapetówą, że teraz będziemy naciskać Was, ponaglać byście wreszcie coś kupili...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dula, zgadamy się i pojedziemy, co za problem :D Weźmiemy, popitkę, zagrychę i będzie impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga świeżo po weselu, pewnie jeszcze ma odciski...a no właśnie zapomniałam cię zapytać Helga jak podróż? nie wygonili Cię zza kierownicy... a właściwie Ty jeszcze w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wygonili bo mało jechałam, podróż ze względu na warunki pogodowe (i nie tylko) była okropna. W tym tygodniu miałam jechać na następne welese też w tamtych stronach ale zrezygnowałam. Tak jestem jesczze w pracy, kończę o 18 i pędzę na jogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościc... Ja pędzę do papryki...bo zwiędnie zanim sie nad nią ulituję... To Helga do poniedziałku...miłeg oweekendu {🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w weekend, tzn na szczęście tylko w sobotę. Mam nadzieję że będziecie na forum i dotrzymacie mi towarzystwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa bedzie na zajęciach:) ale ja tu zajrze...Kasia pewnie też....Może Ola się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:) Teraz już uciekam, może nikt nie zauważy jak stlenie się wcześniej. Żona a ty się nie smuć! Uśmiech proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam...(paprykę) swoją drogą Damian tańczący na rurce to ciekawy temat...Założę się, że nawet Kasia nie widziała Go w takim tańcu...Tak mi się przypomniało...nie mogę przestac o tym myśleć...:-D:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×