Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

D...a żubra niewątpliwie należy do żubra więc rozstrzygając problem pragnę stwierdzic, że widzieliście żubra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam kiedyś w Białowieży....też widziałam żubry...z przodu, z tyłu z boku...;-d wszystko przed Wami. :-) Czy Inez ma buty na zimę? Chyba ja musze o tym pomyslec by nie okazało się, że jest za póżno...(zwykle tak bywa, że jak się ockne, to już nie ma wyboru ani rozmiarów...) Dula, czekamy na obiecane zdjęcia z imprezy... a gdzie Helga i Boska? I Ola oczywiście...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybranką to sięmożna poczuć przed klatką skunksa. Ależ perfumeria :). Dziula w McDonalds lubię fishmaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobre to było... W macu piję tylko shake... Butów jeszcze nie ma, czekam na finanse i wtedy wyruszę na buty, czyli za tydzień gdzieś...Widziałam fajne w ccc, firmy Gufo, cena całkiem przystępna, ma już tej firmy 2 pary i całkiem się sprawdziły, więc polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trzewiki Gufo tzn. Mała ma. kupiłam bo ładne, ale zapomniałam, że powinny miec miękką podeszwę i pewnie chodzi jej się w tych butach jak w narciarskich...zakładam raczej kiedy wiem, że będzie siedziała w wózku a do chodzenia musze kupic bardziej wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezdrowe ? A coi może być niezdrowego w sztucznej rybce, chemicznym pysznym sosiku i 4 miesięcznej bułce odgrzanej w radioaktywnych falach tak cudnie, żę smakuje jak piwo Smadny Mnich u boku ukochanej o zachodzie słońca w Tatrzańskiej Łomnicy... Ach rozmarzyłem się. Kochana diśna kolację fishmak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smadny mnich, pilismy wczoraj...Rodzice przywiezli ze Słowacji. Ulubione piwko MOjego... Tatry Wysokie...też się rozmarzyłam... A w Zachodnich byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prognozy rzeczywiście niezbyt optymistyczne, z drugiej strony należało się tego w końcu spodziewać...mamy pażdziernik. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachodnie, hmm, na Jagnięcym byłem. Havran, Muran, Placzliwa Zdiara ? Fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Dziulaaa, w Tatrach byłem w wielu miejscach, nie napiszę, że wszystkich, ale w wielu, często wielokrotnie. Znam też bardzo dobrze Słowacki Raj. Widziałem szczęście w Tatrach, widziałem łzy. Widziałem śmierć i wschody słońca. Kocham te góry, marzę o nich tak jak młodzi chłopcy marzą o motorach :) Alpy? Chętnie bym wszedł sobie na Mount Blanc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z oficjalnych informacji wiem, że Inez właśnie zrobiła k..ę i spacer odbędzie się z 5 min. poślizgiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa chyba mnie zabijesz....Nie zrobiłam ani pół zdjęcia...Ja swojego aparatu nie wzięłam od siebie z domu a Daniela jest popsuty w naprawie... Taka nierozgarnięta jestem...wrrr....:) W ramach rekompensaty obiecuje popołudniu jak będe w domku wysłać do Was fotki jakies inne :) Przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Piliście już poranną kawkę? Jeśli nie moze się do mnie przyłączycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę po herbatkę :P Kawę piję rano, czyli tak jak to jest w urzędach. Najpierw kawa, potem praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Helga. A ja się kawki napije a co:) Strasznie dzisaj jakaś \"niedobita\" jestem...to pewnie dlatego że nie lubię poniedziałków...brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sie staram ale nie zawsze mam rano czas buu Dula jeszcze tylko 4 dni i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dni i weekend...na zajęciach wrrr...wszystko mnie dzisiaj drazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×