Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

czesc dziewczyny:) widze że dyskutujecie:) Ja wlasnie po obejrzeniu fajnego horroru z moim zbieram się do domku,.,,:) I Daniel musi mnie odprowadzic pod drzwi...co by nie było:D bo lubie oglądac horrory, thillery....ale potem mam stracha:D:D sama nie wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatkaj uszy...swoje oczywiście. nie wiem co się stało , ale MÓj ostatnio nie chrapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, masz u swego boku Supermena, nie masz się więc czego bać... A wstawać trudno w zimie, kiedy całkiem ciemno i zimno , oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Ty podduszasz ja dżgałam łokciem albo kopałam...Pomagało, szkoda, że nie na długo...Ogromna była moja satysfakcja jak budził się obolały...nie wiedzieć czemu...hihihihihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini , fajne towarzystwo i piosenka od Yazoo, czego trzeba więcej na dobranoc... Ale się rozmarzyłam...dzięki Yazoo...kimkolwiek jesteś... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) za oknem u mnie słonko świeci ale zimno...brrr Kawka zrobiona....:)jeszcze tylko dzisiaj w pracy i weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki 🖐️ ….. zero smutku zero łez bo w końcu ukochany piątek jest huraaaaa :D Szkoda, że nie mam netu w domu :( pogawędziłabym z Wami po południu, a tak musiałam zająć się garami, sprzątaniem błeeee A co do przetworów to zawsze robie papryke, ogóry , i jakieś tam sałatki :) tylko w tym roku jeszcze nic nie zrobiłam 😭 mam nadzieje, że w sobotę zacznę ;) Ok. stawiam kawcie z ekspresso i zabieram się za prackę Miłego piątkowania PS. a czy ja mogę prosić o Wasze zdjątka oczywiście zrewanżuje się swoimi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja nie jadam zaraz jak wstane sniadania.Wypijam kawke, potem do pracy i w pracy cos zjadam....tak z 2/3 godzinki po przebudzeniu...wczesniej jakos mi sie nie chce i nie mogę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga ja jeszcze cos poszukam to Wam wyśle.Dzisiaj albo jutro siostra z narzeczonym ma przyjsc do mnie i do Mojego(na jego nowe mieszkanie)to porobie fotki:) bedziecie widziec i mnie i mieszkanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku... Szykuję się do śniadanka... Kurcze, odwodnione, zielone pomidory czekają na zapakowanie do słoiczków... Mgła, że nić nie widac, ale chyba będzie słonecznie...Zimno, tylko 7st...brrrrrrrrr Dula, helgi tu jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa ja chyba sie jeszcze do końca nie obudziłam ....Rany boskie Luna przepraszam.....Wysle Ci oczywiście fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna fotki się wysyłaja:) Oczywiście czekam na rewanz:) a teraz zbieram sie do pracy. Odezwę się około 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jakos nie mam dzisiaj siły...Wszystko mnie boli, może to nowy, przedszkolny wirus? Mała zajada tosta, raczej to co na toście....zlizuje moje gruszkowo-jabłokw powidełka...pyszne, powiem nieskromnie. Właściwie to nie moja zasługa tylko owoców...czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoców to swoją drogą....Twoja ze je tak pysznie przyrzadzialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem nieochrzczone dzieci idą jednak do nieba. Czy to jest normalne, czy to powrót do normalności ? To dość radykalna zmiana doktryny... Witam w piątkowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inze już gotowa na spcer, tylko ja jeszcze łyknę szybką małą filiżankę kawy na otrzeźwienie umysłu...Dzieci zawsze tam były, tylko teologowie długooo musieli mysleć, czy aby na pewno tak jest...Niedługo się okaże, że eutanazja nie jest szkodliwa, a każdy mężczyzna może mieć np 2 żony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×