Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

Dziś jest si :) wczoraj stary mnie na piwo wyciągnął :D Feta light z mlekovity jest dobra, ja nawet wolę taką niż prawdziwą, bo jak kupiłam grecką to smierdziala owcą :D;):P Ja dziś robię makaron pełnoziarnisty z piersią kuraka, szpinakiem i sosem śmietanowo-serowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi jak przygotowujesz taki szpinak? i ten sos? no bo powiedzmy ze potrafie ugotowac makaron i KURAKA jakos tez zrobie ale ten szpinak? ja bardzo lubie piwo z sokiem imbirowym, mniam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę z malinowym ;) Kuraka kroję w paseczki solę pieprzę i na rozgrzany tłuszcz, potem dorzucam rozmrozony szpinak liściasty, papryka ostra, pieprz ziołowy, zioła prowansalskie i sporo zmiażdżonego czosnku, następnie serek topiony śmietankowy pokrojony i śmietana 18%. Na koniec parmezan. Tym polewasz ugotowany makaron i posypujesz jeszcze parmezanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też z malinowym:) Ale dzisiaj to już popadłam w skarjność: kebap, 2 kawałki ciasta 3bit, 3 małe rogaliki, malutka pizza-taka z cukierni. Chyba litr herbaty, galareta z kurczęciem, 2 kromki białego chleba. Paszkustwo prawdziwne..... ble! Jarek - gdybyś robił sałatkę s sosem czosnkowym np. na imprezkę, nie mieszaj tylko delikatnie polej a na wierzch dopiero feta, zioła i oliwki, zawsze ładniej wygląda. (takie malutkie doświadczenie z gastronomii w latach szalonej młodości;)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinakowe naleśniki są pycha :) W ogóle szpinak lubię, nie rozumiem ludzi, którzy z zasady mają obrzydzenie do szpinaku :P a takich pełno spotykam...mój facet też nie chciał kiedyś, ale spróbował a ostatnio się nawet domaga żarcia ze szpinakiem w składzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi- nie robiłam oczywiście. Niedawno wróciłam znad morza. Imprezka odwołana, wszystko się pokićkało:-P Poza tym, widziałaś co dzisiaj zjadłam!? Patrzeć na jedzenie nie mogę;) serio serio:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pezetka
Ja juz widziałam i mnie śmieszył:-D Wyluzuj Blondi, to nie jest film dla inteligentnych tylko dla zakompleksionych, więc ma prawo Ci nie wchodzić! ;):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też widziałam i też mnie śmieszy :D ale kretyński jest i basta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D 🖐️ MIŁEEEGO DNIA!! :D ps. ja tez lubie szpinak, najbardziej krokiety ze szpinakiem...pyyyycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo! Czyżby Jarek sobie szpinak zaserwował w naleśniku czy ja źle kojarzę:-D No, mały, to też jest dobre danie dla Twoich panienek z roku;) ALe pusto tu... aż mnie ciarki przechodzą... Są tylko dwie opcje: albo w kościele, albo przy garach stoją! pam pam pam pa raramm, pa pa pa paparam! HEJ!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE - MATRYMONIALNE: szukam chętnej (go) do wyprasowania dwóch obrusów, złożenia prania, zmycia naczyń, wytarcia kurzy, podlania kwiatów, ugotowania obiadu (nie musi być wykwintny;)) Oferty składać e\'mailem lub ptasią pocztą...:-D Czekam... Blondi ......... do kościoła!!!! Pomódl się za powodzenie mojej sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D Nie praktykuję, ale pomodlić się mogę ;) Na ogłoszenie nie odpowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie może:) Ja już po pracy...ano jest taki dzień!:-D Ale się nie wyspałam. Obiadu dzisiaj chyba nie zrobię, jestem w gościach i się załapię na pomidorową(!!!) hehe Wczoraj upiekłam najszybsze ciasto na świecie czyli \"inwalidę\" :-D Oczywiście nafutrowałam się na noc - chyba 4 kawały! Pycha było. Dzisiaj znowu powtórka z rozrywki, będę męczyć aż się blacha skończy:-P Lubię je przełożyć bitą śmietaną i dżemem ale niedługo idę na wesele więc sobie darowałam dodatki:-P A w piątek jadę na balety, potańczy się trochę, w sobotę kaca odeśpi, w niedzielę normalnie wyśpi i znowu będzie poniedziałek:-P Ale się rozpędziłam! Pozdrawiam, spadam bom nie u siebie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja jak zwylke w pracy i marze o tym aby stare przyslowie sie nie spelnilo ze jaki poniedzialek taki caly tydzien bo do piatku wykorkuje jak w takim tempie bede musiala pracowac normalnie nie wiem za co sie zlapac zeby sie wyrobic dlatego zajrzalam do was ja dzis robie znowu placki z cukini bo tesciu nas solidnie zaopatrzyl i trzeba pozjadac to a tak ogolnie to juz mi sie nic nie chce jestem ledwo zywa niecierpie poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z piwka wróciłam i się za żarełko zebieram :D Co to za ciasto \"inwalida\"????!!!!! Mikaa współczuję, ale dasz rade, nie? bo wyjścia peqwnie nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem troche zajety, wiec nie moge zbyt czesto zagladac:( musze sie jakis zaprzyjaznic z ANATOMIA:o zajebista podaj przepis na to łatwe ciasto, moze bede umial sam upiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już dobrze:) \"Ciasto Inwalida\" (czyli piernik z jednym jajem):-P Rozkręcić piekarnik na maksa a później: Do wysokiej miski /garnka (niedużego) wrzucamy po kolei: - 2,5 szklanki mąki - 1 szkalnkę cukru - 1 szklankę oleju - 1 szklankę mleka (po kolei tak jak lecą składniki -korzystamy z jednej szklanki - to dla Jarka:)) - 1 łyżkę cynamonu - 1 łyżkę sody - 1/2 słoiczka dżemu lub powideł - 1 całe jajko (bez skorupy:-P) - 2 łyżki kakao Wszystko miksujemy jakieś 2 minuty.Jeśli jest b. gęste można dodać trochę mleka. Wylać na posmarowaną olejem blaszkę (od dawna już nie sypię niczym). Piec 45min. w temp 180-200 stopni. Posypać cukrem pudrem. Opcjonalnie: 1 karton(500ml.) śmietanki kremówki -36% wylać do wysokiego naczynia, dodać 1łyżkę pudru, miksować i powoli dosypywać śmietan-fiX (1paczkę). Przekroić ciasto na dwie warstwy. Spodnią posmarować leciutko kwaśnym dżemem, następnie wyłożyć na niego 3/4 ubitej śmietany. Położyć górę ciasta, rozsmarować resztę śmietany na górze, można starkować na wierzch trochę dowolnej czekolady. Fajnie wyrasta też w prodiżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystki tak tylko sie pojawilam ale nie wiem na jak dlugo bo mam kupe roboty :( blondi a dlaczego nie dla ciebie? ja tez robie nwalide najlepszy jest z powidlami ze sliwek wegierek napawde superancki tylko ze ja go niczym nie przekladam ale i tak wszystkim smakuje a jaki szybki w zrobieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×